320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja veel üks Anfieldi klassik. Ja veel üks... Ei usu oma silmi ja süda taob nagu haamer. Võtab sõnatuks. Homme ehk suudan midagi mõistlikumat öelda.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Undi Vaata postitust
      müstika. küsin uuesti - miks ainult CL's???
      Sest CL-is on mänge kordades vähem, igale mängule lihtsam keskenduda, consistency (stabiilsus, järjekindlus) kõik 38 mängu liigas jätab vajaka, pink pole piisavalt pikk, kui vigastused tulevad. Aga minu arvates see fenomen teebki Liverpooli nii eriliseks.

      Kommentaar


        Universumi Parim Klubi Raisk ! Love You Forever !

        Taaskord täielik emotsioonide rollercoaster. Vapustav õhtu.
        Torreselt jälle ümberpöördelt löök. See hakkab juba firmakaks muutuma tal.
        Ryan Babel - kummardame sinu ees ! MOM award sinule !


        Kommentaar


          Algselt postitas pedro
          pink on liverpoolil küll väga pikk. üks kõige pikemaid. probleem on kvliteedis ikka.
          nagu ma seda ju mõtlesingi, kui ütlesin, et pink pole piisavalt pikk kui vigastused tulevad ehk siis tõlgituna pole asemele panna väärilist vahetust, eks pink ole jah igal normaalsel meeskonnal istujate poolt täidetud, aga nendest istujatest tihtipeale käijaid pole.

          To pedro: Aga tipphetkedel, kui mäng voolas, olid ka tiimis lisaks praegustele Hleb, Eduardo, Rosicky, Sagna ja sel ajal saadi ka väga palju võite. Benayoun oli vahepeal supervormis, aga tuli ka tal vigastus(ed). "pennant, finnan, arbeloa, riise, crouch, lucas", see on nagu sama hea kui ManUl O`Shea, Eagles, Pique, Silvestre, Possebon, Wellbeck, aga ei ole ikka sama head põhimeestega, Crouch ja Wellbeck ehk on. Aga ma ei viitsi vaielda, sest eks mõlemad leiavad oma õiguse, aga siiski, Barcal praegu kyll ei lähe, kuid varsti Messias tuleb ja päästab päris palju.

          Kommentaar


            juhuu, Arsenal imeb täiega!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              ülikõvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa!!!!!!!!!

              Kommentaar


                Õnnitlused! Olin ka Teie poolt!
                Kes teil see skaut on? Saite Babeli, Leiva ja Skrteli...
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
                  nagu ma seda ju mõtlesingi, kui ütlesin, et pink pole piisavalt pikk kui vigastused tulevad ehk siis tõlgituna pole asemele panna väärilist vahetust, eks pink ole jah igal normaalsel meeskonnal istujate poolt täidetud, aga nendest istujatest tihtipeale käijaid pole.

                  To pedro: Aga tipphetkedel, kui mäng voolas, olid ka tiimis lisaks praegustele Hleb, Eduardo, Rosicky, Sagna ja sel ajal saadi ka väga palju võite. Benayoun oli vahepeal supervormis, aga tuli ka tal vigastus(ed). "pennant, finnan, arbeloa, riise, crouch, lucas", see on nagu sama hea kui ManUl O`Shea, Eagles, Pique, Silvestre, Possebon, Wellbeck, aga ei ole ikka sama head põhimeestega, Crouch ja Wellbeck ehk on. Aga ma ei viitsi vaielda, sest eks mõlemad leiavad oma õiguse, aga siiski, Barcal praegu kyll ei lähe, kuid varsti Messias tuleb ja päästab päris palju.
                  Kuidas sa saad võrrelda Crouchi ja mingit ülenurga Wellbecki? Üks on kogemustega mängumees, kes mänginud nii euroopas kui ka koondises. Ja kes on Wellbeck? Mingi lootustandev jorss Manu reservis, kes pole kordagi Manu eest väegi arvestavas mängus mänginud! Samuti Possebon.... Never heard never played

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Kuidas sa saad võrrelda Crouchi ja mingit ülenurga Wellbecki? Üks on kogemustega mängumees, kes mänginud nii euroopas kui ka koondises. Ja kes on Wellbeck? Mingi lootustandev jorss Manu reservis, kes pole kordagi Manu eest väegi arvestavas mängus mänginud! Samuti Possebon.... Never heard never played
                    No ma ei tea, seda tuleb Benitezilt küsida, miks Torres põhiliselt mängib ja kokku 27 väravat on löönud, aga Crouch kahjuks enamasti pinki nühib. Ju siis ei ole võrdsed, aga mina leidsin, et ehk on võrdsed, aga üks ei saa lihtsalt mängida. Ja Wellbecki kohta niipalju, et ega Manuchot ka keegi ei teadnud, aga Ferguson teadis juba enne AFCN-d, et sel mehel on tulevikku ja ma julgen väita, et järgmine aasta me seda ka näeme, aga Wellbecki puhul ma võrdlesin ka, et ehk on sama hea põhimeestega, olles uurinud ja lugenud tema kohta informatsiooni, aga ka tema ei saa veel mängida, aga kui saaks, siis miks mitte. Ega ju Crouchi ja Wellbecki omavahel ei võrrelnudki, vaid pigem neid tegelasi oma tiimikaaslastega, et ehk on sama head, aga ei pruugi.

                    Kommentaar


                      Pisut rahunenuna tuleb nõustuda sellega, et pigem mängis meeskond Rafa loodud taktikalisest august ennast ise välja. Mängu algus oli kaunikesti jube. Arse täispressi all läks söödumäng täiesti käest - üks eksimus järgnes teisele. Ja kui nad veel värava ka said, tundus olukord väga raske.
                      Sami värav suuresti päästis mängu ja ühtlasi võttis ka Arselt mõneks ajaks tuule tiibadest. Ma üldiselt soomlasi väga ei armasta ning omal ajal Litmaneni mängimine 'poolis oli minu jaoks täielik anakronism, aga Samist on aastatega saanud legend. Ta teeb tihti selle ära, millest nooremad ainult unistavad.
                      Üldiselt ei olnud see muidugi 'poolilt teab mis mäng. Gerrard oli väga vaikne, Torres sai alles viimasel poolel tunnil end vedama (kui palju valesööte varem!), meeldis taas Mascherano, kes kunagi ei jäta ühtegi momenti pooleli ning Crouch ja Kuyt, mõlemad tegid tõesti mehemoodi tööd. Ilma nende kahe tööta poleks Arse kaitset murda suudetud. Ja Babel muidugi - midagi 'pooli supersubide klassikasse.
                      Lõpp hea, kõik hea.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vähe neutraalsema silmana kiidaksin ka Kuyti kes ikka mehemoodi rabab äärel. Gerrard ja Torres olid pussud kui värav välja arvata. Alguses tundus ikka väga vilets teie päev, aga teisel poolajal Arsenali hoog ka rauges...Pennal oli nagu oli.

                        Kommentaar


                          Minu jaoks on Liverpool nagu Eesti meeste suusakoondis. Valmistustakse vaid teatud( tavaliselt 1 või 2) MK etappideks ja ülejäänud hooaeg lihtsalt taotakse pihku. Vaene norrakas samas rapsib enne seda veel 15 võistlust ja tuleb ning sõidab ikka võrdsena. Ja siis eestlased kuulutavad peale oma harva võitu, et oleme maailma suusatamise tipp.
                          CL on ikka suhteliselt lühike turniir võrreldas Premieriga ning üks Inglismaa tippmeeskond nagu Liverpool peaks suutma ikka mõlemal rindel samahästi rabada. Eriti veel selliste meeste ja pika pingiga! Need 2 Inglise karikat hakkavad tõesti ära kukkuma ja sealt väljalendamine tiheda graafiku pärast pole enam probleem. Aga PL ...oleks siis üks aasta,ikka juhtub, aga niimoodi aasta aasta järel. Tekib küsimus, kas Liverpool enam üldse kunagi plaanib Premierit võita või nad jäävadki PL kõige stabiilsemaks meeskonnaks, kuna nad on stabiilselt ebastabiilsed.
                          Rafa tuleks minema lüüa ja suhteliselt õiglane oleks kui Liverpool see aasta 4-ndat kohta kätte ei saaks ning järgmine aasta natuke UEFAs järele mõtleks, nagu Bayern seda teeb seal mudaliigas.
                          Aga igaljuhul eilne mäng oli super ja näide sellest kuidas CL-i pinge kohtunike jala värisema ja fännid telekaid lõhkuma paneb. Mul endal ei lähe siiamaani meelest mõne aasta tagused sündmused ManU-Porto mängus kui peale Scholesi väravat äärekohtuniku suluseisule viitav lipp tõusis.
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                            Minu jaoks on Liverpool nagu Eesti meeste suusakoondis. Valmistustakse vaid teatud( tavaliselt 1 või 2) MK etappideks ja ülejäänud hooaeg lihtsalt taotakse pihku. Vaene norrakas samas rapsib enne seda veel 15 võistlust ja tuleb ning sõidab ikka võrdsena. Ja siis eestlased kuulutavad peale oma harva võitu, et oleme maailma suusatamise tipp.
                            CL on ikka suhteliselt lühike turniir võrreldas Premieriga ning üks Inglismaa tippmeeskond nagu Liverpool peaks suutma ikka mõlemal rindel samahästi rabada. Eriti veel selliste meeste ja pika pingiga! Need 2 Inglise karikat hakkavad tõesti ära kukkuma ja sealt väljalendamine tiheda graafiku pärast pole enam probleem. Aga PL ...oleks siis üks aasta,ikka juhtub, aga niimoodi aasta aasta järel. Tekib küsimus, kas Liverpool enam üldse kunagi plaanib Premierit võita või nad jäävadki PL kõige stabiilsemaks meeskonnaks, kuna nad on stabiilselt ebastabiilsed.
                            Rafa tuleks minema lüüa ja suhteliselt õiglane oleks kui Liverpool see aasta 4-ndat kohta kätte ei saaks ning järgmine aasta natuke UEFAs järele mõtleks, nagu Bayern seda teeb seal mudaliigas.
                            Üsna külma kõhuga küsides - who cares? Teie olge rõõmsad, et üks ohustaja Premieris vähem.
                            Pikk pink on tore küll, kuid seal puudub meil vajalik ründejõud - 12 viiki Manu 5 vastu liigas on piisav näitaja. Kui ükskord piisavalt tugev meeskond koos, küll siis võidetakse ka Premier. Mina olen rahul kui ühelgi rindel hooajas rõõmustada antakse.
                            Ja noh selle karikavastasuse üle ei hakka parem diskuteerima - lähevad karvad turri.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              hmm... uitmõttena on mul jäänud mulje, et iga aastaga oleme premmis tegelt järjest tugevamaks muutunud - baby steps.
                              12-st viiki on number, mis lihtsalt pole ilus ning vaevalt Rafa ego talub seda, et ta pole veel saanud premmi tiitlit.
                              SAF ja Wenger on natsa kauem toda tiitlit püüdnud. Tselsist võivad nende vännid rääkida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Õnnitlused! Olin ka Teie poolt!
                                Kes teil see skaut on? Saite Babeli, Leiva ja Skrteli...
                                See peab küll üks ilgelt püss skaut olema, kes leiab (!!) Hollandi koondislase, Brasiilia liiga parima mängija ja Venemaa liiga parima kaitsja. Või mis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X