320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    Kui sa Inglismaal end auto peale saad hääletatud siis sul on lihtsalt rämedalt vedanud. :P Siin väga ei harrastata seda.
    Teine lause õige. Esimene aga... ei taha uskuda, et ma inimene, kellel kõige rämedamalt maailmas üldse veab, olen. Seega pista oma pilk ka Mankesterist vähe põhja poole ja voilaa. Veidi lühendatult ja ilustatult Manchester-Carlisle-Edinburgh-Carlisle-Leeds-York-Sheffield-Liverpool marsruut läbitud ilma suuremate probleemideta. Seega 3 varianti:
    1. skint on lihtsalt räme vedaja
    2. põhjapool ongi inimesed lahkemad ja toredamad, nagu nad ise pidevalt väidavad
    3. kuna ei harrastata, siis just seda paremini saad mõne onu, kes heldimusega meenutab oma ülikooliaastaid ja toredaid hääletamiskogemusia ja mõtleb, et sellist asja tõepoolest tänapäeval enam eriti ei näeks, et keegi tee ääres lehvitaks, autu peale

    Aga tegelt ma tahtsin ju hoopis öelda, et... kamoonjuureeds.

    Kommentaar


      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        mis vidastus VDS täpsemalt on? Ma otsisin, mantd.com ütles et ta hakkas tundma seda mängu alguses, ja hiljem läks valusamaks, aga misasi?

        Kommentaar


          E Van Der Sar Leg Injury no return date
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
            mis vidastus VDS täpsemalt on? Ma otsisin, mantd.com ütles et ta hakkas tundma seda mängu alguses, ja hiljem läks valusamaks, aga misasi?
            Kube ei käranud lõpuks noh.

            Kommentaar


              Tund pärast möödunud nädala jalgpalli Meistrite liiga mängu Lyon Olympique’iga leidsid Manchester Unitedi meeskonnakaaslased WC-st teadvusetu ja veritseva poolkaitsja Darren Fletcheri, kellele tualettruumi uks oli pähe kukkunud.

              Issand jumal.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Fletch on teada, kui kõige ebaintelligentsem tegelane klubis aga kamoon, isegi tema ei oskaks mingi peldiku ukse alla jääda.

                Kommentaar


                  Tegelikult, see on võimalik.

                  Teooria no. 1. Fletch tuli vestust välja, hinged olid läbi, lükkas ukse lahti ja pahaaimamatult kukkus uks pähe.

                  Teooria no. 2. Keegi lükkas ukse pähe.

                  Teooria no. 3. Ta tahtis teada, kui raske uks on.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Ma vaatasin viasat sport2 pealt intervjuud ja mõtlesin miks tal kulm katki on.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Tegelikult, see on võimalik.

                      Teooria no. 1. Fletch tuli vestust välja, hinged olid läbi, lükkas ukse lahti ja pahaaimamatult kukkus uks pähe.

                      Teooria no. 2. Keegi lükkas ukse pähe.

                      Teooria no. 3. Ta tahtis teada, kui raske uks on.
                      LYONI FÄNNID ma räägin!
                      Lasereid kaasa ei lastud võtta ju

                      Kommentaar


                        reservid said sunderlandilt kotti, hea "tõrje", kelleltki väljakumängijatest. muidu oli ok pusimine. poolakas tegi jällegi suht kahtlasi liigutusi vahepeal, Gary ka vaikselt kosub.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          LYONI FÄNNID ma räägin!
                          Lasereid kaasa ei lastud võtta ju
                          ma mõtlesin,et laseriga lasti pea sodiks. Läbi ukse!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            ma mõtlesin,et laseriga lasti pea sodiks. Läbi ukse!
                            Parem ära mõtle nii palju...
                            Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                            Kommentaar


                              uju ära või kõigu mujal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pink kõigub Vaata postitust
                                Parem ära mõtle nii palju...
                                Mõtle sellele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X