320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuidas siis sai? Võttis kõne vastu. Üpris lihtne vastus.

    Ehk ma proovisin seda varemgi selgitada, tahtmata Ragnarit kuidagi süüdistada või lolli olukorda panna. Ta on üldjuhul (ka nt Augsburgis) suhelnud kohe pärast mänge, sest siis on vabamat aega. Päev pärast mängu enam mitte, sest siis on üldjuhul vaba päev ja kui mul on vaba päev, siis teatud east ma veedan selle perega ja väga ei huvita, kas keegi tahab mind telefonitsi tabada või mitte. Võib-olla helistan tagasi, kui leian, et see on vajalik. Pigem mitte.

    Minagi võin anda sporditoimetusele käsu, et pommitage nii kaua ja nii mitmelt erinevalt numbrilt, kuni vastu võtab, ja vahet pole kas päeval või öösel, kuid see ei tundu teab kui mõistlikuna.



    Minu meelest ka, kuid nagu ma kirjutasin, siis kahjuks pole raha kedagi Liverpooli püsivalt või isegi igakuiselt saata. Kui oleks (beat reporter sinna suunata), oleks ligipääs loomulikult midagi muud kui praegu, sest siis hakkaks Ragnari puhul (ma eeldan NBA jms näitel) tööle sarnased kohustused nagu Klopil praegu, eeldatavasti. Ehk saaks iga päev teha lugusid, et kuidas trennis läks ja mis muud toredat toimub.

    Ehk siis lühemalt uuesti: kui toru tõstab või tagasi helistab, saab suhelda. Mingit kohustust, et peab, ei saa ühelegi inimene panna, sest inimesed on erinevad.
    Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).

    Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

    Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Ei viitsi lahti harutada su posti, Rainis rääkis asja ilusti ära:



      Ja lisan siis omalt poolt et enne, et kedagi ei pea Liverpooli saatma. Aasta on 2017 (palju kiidetud skype on igaühe tänases nutiseadmes olemas), kui vaja saaks ju kuidagi Pooliga ka kokku lepitud, usun, et on teisi riike ja kohti kus ka kellegil 1-2 mängijat on suures klubis ja tahetakse ikkagi oma intervjuud kätte saada. Võib-olla jääb asi muidugi raha taha. Ei pea ju ka tegema kohe mingi 10 sekundit peale mängu. Minu mõte oli näiteks 1 intervjuu nädalas või siis vähemalt mingi 2 intervjuud kuus iga 2 viimase nädala osas. Mingi selline otsene side mängijaga. See on reaalne ja aus, mitte mingi iba kuskil mis on ise välja imetud ja täis twitteri säutse mis praegu on reaalne teema meie väljaannetes.

      Vahet pole, ega selles osas nii või naa paremaks asi ei lähe. Saaks aga ainult müra toota. See on see peamine mida Klavaniga tehakse praegu stiilis "Loe ja vaata mida arvatakse Klavanist twitteris, feisspuuksis või tinderis vms kräpp".
      Okei siis. Ütlen homme spordile edasi, et lollid helistagu Skypeiga. On ikka ohmakad, et selle peale ei tulnud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
        Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.
        Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Karter Vaata postitust
          Millisest allikast selline väide pärineb või naised saunas rääkisid?
          Tüüp trollib.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Tüüp trollib.
            Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?

            Kommentaar


              Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
              Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.

              -edit-
              Sellega ma ei taha öelda, et Ragnar oleks kehv suhtleja. Omast kogemusest võin hoopis vastupidist kinnitada. Aga IRL on profipalluri elu märksa glamuuritum ja rutiinsem, kui keskmine fänn arvab.
              Ööklubides ta ka ei käi, triibuskit ei tõmba ja johmas peaga ringi ei sõida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
                Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.
                Endal tuli seda arutelu jälgides täpselt sama paralleel pähe. Need paar päeva hiljem (suvalise reamängu järel) kirjateel või telefonitsi antud kommentaarid on vaat, et veel vähem huvitavad kui suvalise netiportaali hinnangud. Parem korra kvartalis põhjalik intervjuu kui iganädalane pommitamine (eks hooajalõpp või karikavõistluste viimased etapid ole erandiks).

                Samas olen ma ka 2017 aastas elav kodanik kellel pole Skypes kontot, nii et kuidas kellelegi ilmselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kurat, ma lootsin, et Iceman kirjutab, kuidas ta nägi mingit doki Liverpoolist ja noxinäppimist, aga kõigest selline postitus. Kas ei võiks olla reegel, et Ice ei tohi alla kahe lause pikkuseid postitusi teha?
                  Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kahjuks pole seda võimalik teha, kuna mõni avalikustas minu anonüümsuse ja see kirjutis kahjuks jõudis ka nende inimeste silmadeni, kelle ette poleks tahtnud, et see jõuaks.
                    See on kõige häirivam asi üldse, kui hakatakse foorumipostitusi päris inimestega seostama

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Mulle jääb kogu selle kanitelli valguses arusaamatuks see, et misasi see peaks olema, mida Klavanil kord nädalas Eesti rahvale peaks öelda olema?
                      Kui stamp-jura tahate lugeda, oodake Premium Liiga hooaeg ära, saate kodumaiste klubide mängueelseid kommentaare nii, et õitseb.

                      -edit-
                      Sellega ma ei taha öelda, et Ragnar oleks kehv suhtleja. Omast kogemusest võin hoopis vastupidist kinnitada. Aga IRL on profipalluri elu märksa glamuuritum ja rutiinsem, kui keskmine fänn arvab.
                      Ööklubides ta ka ei käi, triibuskit ei tõmba ja johmas peaga ringi ei sõida.
                      Alles see Klavani klubikaaslane Firmino sõitis purjakil peaga ringi ja vahele jäi siin aasta lõpus. Politsei väidab kogu aeg, et kätte saadakse ainult kümnendik roolijoodikuist ja seega mina arvan, et reaalselt sõidab terve algkoosseisu jagu Liverpooli mehi täis peaga ringi.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                        Alles see Klavani klubikaaslane Firmino sõitis purjakil peaga ringi ja vahele jäi siin aasta lõpus. Politsei väidab kogu aeg, et kätte saadakse ainult kümnendik roolijoodikuist ja seega mina arvan, et reaalselt sõidab terve algkoosseisu jagu Liverpooli mehi täis peaga ringi.
                        Vot. Ja sellest peakski ühe korraliku pealtnägija tegema. Mis seal Liverpoolis siis TEGELIKULT toimub.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Kahju... teine mäng järjest apsakas, millest sünnib vastaste värav. Kui niimoodi mõelda, siis on neid juba omajagu kogunenud: Burnley, Sunderland, nüüd Southampton. Usun, et Manu vastu alustab juba Matip.
                          Ja mis värk sellega on, et kiidetakse taevani tema positsioonivalikut? Kas mulle lihtsalt tundub, et asi on just positsioonivalikus, aga miks ta õhuvõitlustes koguaeg pallist mööda hüppab? Lisaks jääb mulje, et tihtipeale läbisöötudega paneb just tema võetav mees plehku...
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            terve meeskond oli pask, niisama töllavad väljakul, väravaid ei lööda, Klavanit eraldi välja pole küll mõtet tuua

                            Kommentaar


                              Veidral kombel tekib tal neid apsakaid just teise poole satside vastu. Suurte vastu on ta ju üldiselt väga soliidne olnud (Everton, City ja hooaja eelsetes mängudes sai ka Barca ja Milani ründajatega hakkama). Senise mustri järgi peaks ta ManU vastu nädalavahetusel taas kindla esituse tegema, aga ma pole 100% kindel, et ta selles mängus üldse alustab. Samas, kas Klopp julgeb ca kuu aega eemal olnud Matipi kohe algrivistusse nii olulises mängu panna, kui ta muidugi terve on? Tegelt tegi Raku eile kokkuvõttes okei mängu, eriti teisel poolajal, kuid kuna see ikkagi tema eksimusest kaotati, siis paraku see eksimus kaalub pisut selle positiivse üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Tegelt tegi Raku eile kokkuvõttes okei mängu, eriti teisel poolajal, kuid kuna see ikkagi tema eksimusest kaotati, siis paraku see eksimus kaalub pisut selle positiivse üle.
                                Usu mind, Klopp ei arva, et Klavani eksimusest kaotati. Jalgpallis tuleb alati ette, et keegi eksib, sest kui keegi ei eksiks, oleks väga raske üldse väravaid lüüa.

                                Ühe eksimuse pealt vahetab mängijat ainult ülilühikese süütenööriga treener. Loeb ikkagi see, kuidas sa üldiselt tegutsed. Ja kui sa üldiselt oled stabiilne ja ei põle, siis on kõik hästi. Eksimusi juhtub. Raku on Liverpooli särgis ametlikes mängudes käinud väljakul 14 mängus. Selle ajaga on teinud ühe penaltivea, millest löödi värav; korra üritanud puusa kõrgusel põrkavat palli klaarida, tehes seda ebaõnnestunult, misjärel löödi värav.

                                Need ei ole päris kindlasti kaitsja jaoks fataalsed asjad. Sergio Ramos paneb Reali eest üle mängu mingi räige kärna maha - juhtub.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X