320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav mäng. Paide valdas enamus ajast palli, tekitas rohkem väravaolukordi, kuid täiesti mängupildi väliselt võitis Flora 3:0. Lihtsad eksimused kaitsefaasis ning suutmatus omi olukordi realiseerida said Paidele saatuslikuks, kuid koos Froloviga, nagu eeldada võis, on tegemist ikka täiesti teise meeskonnaga. Iseenesest kiitus Pijpersile, kes on suutnud standardolukordadest, mis pole juba aastaid olnud Flora tugevus, teha elemendi, kus lüüakse väga arvestatav arv väravaid.

    Kommentaar


      Minu arust oli veider see, kuivõrd passiivselt Flora kaitses mängis (loe: Paidel lasti erakordselt rahulikult palli lükata). Eriti märkasin kontrasti võrreldes nädalataguse Pärnu mänguga, kus viimased olid pallita vähemalt 2x nahaalsemad ja agressiivsemad.

      Keskkaitsjad on tõesti Floral tublisti kõmmutanud, aga minu arust on meeskonna suurim häda see, et ei suudeta Sappineni mängu kaasata. Juba mitmendat mängu jääb silma, et kutt on iga väga üksi ja väga pallita seal ees. Seega pole ka ime, et täna temalt alles hooaja teine värav.

      Muide, miks Beglarišvilit polnud?

      Kommentaar


        Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
        Minu arust oli veider see, kuivõrd passiivselt Flora kaitses mängis (loe: Paidel lasti erakordselt rahulikult palli lükata). Eriti märkasin kontrasti võrreldes nädalataguse Pärnu mänguga, kus viimased olid pallita vähemalt 2x nahaalsemad ja agressiivsemad.

        Keskkaitsjad on tõesti Floral tublisti kõmmutanud, aga minu arust on meeskonna suurim häda see, et ei suudeta Sappineni mängu kaasata. Juba mitmendat mängu jääb silma, et kutt on iga väga üksi ja väga pallita seal ees. Seega pole ka ime, et täna temalt alles hooaja teine värav.

        Muide, miks Beglarišvilit polnud?
        Kerge vigastus vaevamas.
        FC Flora

        Kommentaar


          Dmitri Kruglov: "Ainus, mis saan öelda: see ei ole see Flora, mis oli isegi eelmisel aastal ja siin ei pea meil seepärast mingit eufooriat olema," rääkis Kruglov matši järel Soccernet.ee-le. "Okei, me oleme väga õnnelikud selle tiitli üle, aga mis siin ikka, peame võtma realistlikult: see Flora pole eelmise aasta Flora," lisas ta, et vastasmeeskond on veelgi nooremaks jäänud.
            Pühapäeval klubi ajaloo esimese superkarika võitnud Infoneti kogenud äärekaitsja Dmitri Kruglov tõdes, et Flora üle saadud 5:0 võitu ei peaks liialt tähtustama, sest vastane ei ole sama klassiga, mis varem.


          Aga võibolla ongi hea, et ei ole sama Flora, mis eelmine aasta. Oleks täna veel kolakat saanud.
          Viis mängu jutti taga null ja ees sahiseb. Meie viimaste aastate kirstunaelaks olnud standardid on hetkel väga väga hästi toitnud. Mänguliselt täna ehk ei olnudki kuigi loov see asi ründefaasis aga standardid on ohtlikud olnud ja juba ei tea mitmes mäng järjest nendest ka skoorime.
          Vähemalt korrakski top of the league!
          FC Flora

          Kommentaar


            No see pole ka see Flora, kes superkarika mängus. Kaitse on saadud pidama, siinkohal tuleb muidugi ka superhooaega tegevat Toomi tunnustada. Loovust ja mänguilu ehk napib, aga mis kõige olulisem, et punktid tulevad.

            Lõpuks saadi ka sel hooajal võit tiitlist unistava meeskonna üle.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Floralt ilus võit.Nii vähe flora fänne nagu täna,ei mäletagi nagu.

              Kommentaar


                mõtlesin muidugi kodumänge

                Kommentaar


                  Ilm kohutav ja värki, aga kui nüüd kesa kombel publikunumbril peatuda, siis pooled nendest 116st olid küll ilmselt siseruumis mängu vaatamas. Flora näitas äärmiselt närvilises mängus muidugi lõpuks iseloomu ja otsustavad väravalööjad ka sümboolsed, kuigi 2:1 pealt Sappineni tackle oli küll ikka väga punast värvi.

                  Kommentaar


                    jumal tänatud, et aprilli lõpp juba on, muidu ei jõuaks kuulata hädakisa hooaja liigvarajase alguse eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      jumal tänatud, et aprilli lõpp juba on, muidu ei jõuaks kuulata hädakisa hooaja liigvarajase alguse eest.
                      Sinu kui EJL-i töötaja iroonia sellistel tõsist arutelu vajavatel teemadel, mis puudutab liigakalendrit ja infrastruktuuri, mida sa siin juba aastast-aastasse demonstreerid, on ikka täiesti masendav. Ma jätkuvalt imestan, et sul lastakse siin sõna võtta, sest midagi mõistlikku on siit raske oodata. Ma saan aru, et foorumis oled sa urmar ning ei väljenda EJL-i seisukohti, aga sa sead selle organisatsiooni tõsiseltvõetavuse kahtluse alla.

                      Ilma vastu ei saa ja on selge, et ka aprilli lõpus võid mängult tulla koju nii, et sa oled täiesti läbivettinud ja ei tunne oma varbaid ega sõrmi (jajah, pole halba ilma, vaid vale riietus) ning tühja kõhuga, sest kui soovid kella 6-le mängule jõuda, siis lihtsalt pole võimalik enne mängu söömas käia ning toitlustuse söödavamaiks asjaks on külmad pirukad, mis keskmisele inimesele õhtusöögiga ei võrdu. Muidugi Levadia klubi üleüldse otsustas ignoreerida mu küsimust toitlustuse kohta. Mina teen seda, sest ma armastan kohalikku jalgpalli ja oma klubi, aga ma saan ideaalselt aru, miks need tribüünid nii tühjad on ja väga raske on inimestele ka midagi ette heita, kes nii masohhistlikke asjadega end ei seo.

                      Kommentaar


                        Ja siit tuleb kolmas õrnhing.

                        Premium Liiga (ehk EJL) peaks suurt vaeva nägema selliste jalkafanattidega, kellele meie liiga üldse korda läheb. Need fanatid on haruldased nähtused ja neid tuleb hoida, mitte siin foorumis näägutada nendega ja "ära panna" neile.
                        Loodame juba viimased 10 aastat, et asjad lähevad paremaks, et mingisugunegi arvestatav toitlustus oleks kohapeal, mingisugunegi katus oleks pea kohal, kui sellist vihma sajab... Aga mida pole, pole ei sööki ega katust.

                        Õnneks oli eile mängu ja siinkohal kiidan eile Sportlandil käinud jalgpallureid!

                        Ja urmar, juba eelnevalt käis läbi sarnane sõnum läbi, aga kordan: vahel tuleb õigel ajal suu lihtsalt kinni hoida
                        YNWA

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Viimasel ajal on üldsegi märts parem kui aprill olnud.
                          Täiega off-topic, aga see on alatu laim.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Oot, urmar. Saan ma õigesti su loogikat aru. Märtsi alguses on okei liigat alustada, sest ka aprillis on veel sitt ilm? See laieneb hooaja lõpu kohta ka, jah? Novembrini on mõistlik liigat mängida, sest oktoobris juba on sitt ilm?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Oot, urmar. Saan ma õigesti su loogikat aru. Märtsi alguses on okei liigat alustada, sest ka aprillis on veel sitt ilm? See laieneb hooaja lõpu kohta ka, jah? Novembrini on mõistlik liigat mängida, sest oktoobris juba on sitt ilm?
                              Saad jälle valesti aru, ilm on märtsis tihti parem, kui aprillis, sama kehtib tihti ka oktoobri ja novembri kohta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                                Ja siit tuleb kolmas õrnhing.

                                Premium Liiga (ehk EJL) peaks suurt vaeva nägema selliste jalkafanattidega, kellele meie liiga üldse korda läheb. Need fanatid on haruldased nähtused ja neid tuleb hoida, mitte siin foorumis näägutada nendega ja "ära panna" neile.
                                Loodame juba viimased 10 aastat, et asjad lähevad paremaks, et mingisugunegi arvestatav toitlustus oleks kohapeal, mingisugunegi katus oleks pea kohal, kui sellist vihma sajab... Aga mida pole, pole ei sööki ega katust.

                                Õnneks oli eile mängu ja siinkohal kiidan eile Sportlandil käinud jalgpallureid!

                                Ja urmar, juba eelnevalt käis läbi sarnane sõnum läbi, aga kordan: vahel tuleb õigel ajal suu lihtsalt kinni hoida
                                Ma pole suur spetsialist nendes nüanssides nagu EJL-klubide-fännidevahelised asjad, aga mul on kogu elu ettekujutus selline olnud, et just klubid peavad toitlustuse ja katuste osas vaeva nägema? Või (andke mulle mu rumalad küsimused andeks) ikka on see EJL'i teema, et ta tellib toitlustusteenust mängudele ja siis nagu müüb selle toitlustusõiguse, või siiski klubid peavad nendega tegelema?

                                Katuste ja muude mugavuste osas ütleks, et meil a) pole normaalseid staadione b) 2 enam-vähem on aga need pole klubide omad - kas üürikas teeksite ka remondi, teades, et teile see tglt ei kuulu....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X