320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Miks mitte? Lloris tegi liigas näiteks eelmine hooaeg täpselt 6 korda rohkem erroreid kui Mignolet. Pudistab küll ja veel.
    Eelmine season:

    Värava hoidis puhtana Lloris 15 korda (teine üldarvestuses)
    Errors leading to goal: Lloris 2
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Miks mitte? Lloris tegi liigas näiteks eelmine hooaeg täpselt 6 korda rohkem erroreid kui Mignolet. Pudistab küll ja veel.

      Kommentaar


        Pannud siis juba errorid ka.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Pannud siis juba errorid ka.


          Et jah, päris halb vv tegelt Lloris. Tegi 3000 minuti peale kaks eksimust mis viisid väravani.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust


            Et jah, päris halb vv tegelt Lloris. Tegi 3000 minuti peale kaks eksimust mis viisid väravani.
            Pane Hart sinna võrdlusesse. Olen kindel, et pigem on Hart samas lauses Mignolet'ga kui Lloris'ga.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Minu mõte oli, et ta (ka) eksib liiga palju. Mis siin keerulist aru saada on?
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Mil moel Lloris vs Mignolet punapeade koondisega seotud on? Inglastel pole juba mitukümend aastat head puurilukku olnud.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Pane Hart sinna võrdlusesse. Olen kindel, et pigem on Hart samas lauses Mignolet'ga kui Lloris'ga.
                  Eem, Harti ei saa kummagagi ühte lausesse panna. Inglane lasi sisse rohkem väravaid ja tegi rohkem vigu kui Lloris ja Mignolet kahe peale kokku. Ja seda mudaliigas, mitte maailma parimas liigas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Eem, Harti ei saa kummagagi ühte lausesse panna. Inglane lasi sisse rohkem väravaid ja tegi rohkem vigu kui Lloris ja Mignolet kahe peale kokku. Ja seda mudaliigas, mitte maailma parimas liigas.
                    Kui nüüd natukene Harti kaitsta, siis eelmise hooaja Torino kaitse vs Liverpooli ja Tottenhami oma.. Ei kannata võrdlust. Aga jah, kahjuks ta midagi vapustavat pole, Butland vääriks võimalust ja Pickford on tuleviku mees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kui nüüd natukene Harti kaitsta, siis eelmise hooaja Torino kaitse vs Liverpooli ja Tottenhami oma.. Ei kannata võrdlust. Aga jah, kahjuks ta midagi vapustavat pole, Butland vääriks võimalust ja Pickford on tuleviku mees.
                      Butlandi ja Pickfordi rahvusvaheliste mängude kogemus piirdub seni pea täielikult noortekoondistega. Kas neil tegelikult rahvusvahelisel tasemel Hartist rohkem või vähem võimeid, on seega vara öelda. Kindlasti üks neist kahest koondises kanda kinnitab, aga tõenäoliselt mitte veel.
                      Üldiselt: Hart ei ole kindlasti teema, mille üle Southgate oma pead vaevab järgmised kaheksa kuud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Frazer Forster.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Butlandi ja Pickfordi rahvusvaheliste mängude kogemus piirdub seni pea täielikult noortekoondistega. Kas neil tegelikult rahvusvahelisel tasemel Hartist rohkem või vähem võimeid, on seega vara öelda. Kindlasti üks neist kahest koondises kanda kinnitab, aga tõenäoliselt mitte veel.
                          Üldiselt: Hart ei ole kindlasti teema, mille üle Southgate oma pead vaevab järgmised kaheksa kuud.
                          Ega jah, aga peale seda MM'i kui asjad jätkuvad nii, siis peaks neile kahele andma võimalust end näidata.

                          Kommentaar


                            Vaatasin mõlemat Blade Runnerit ja vaatasin Inglismaad Sloveenia vastu. Seetõttu tundub täiuslik koomiks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Vaatasin mõlemat Blade Runnerit ja vaatasin Inglismaad Sloveenia vastu. Seetõttu tundub täiuslik koomiks.
                              Väga leidlik, viimane aken super.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                See arutelu/vaidlus tundub minu jaoks juba kuidagi tobe aga tõesti, mulle jäi küll selline mulje. Lloris ja Hart on "ühes paadis" aga Mandanda naersid välja. Fine, kui arvad, et Lloris ja Hart on ühe taseme mängumehed. Jäägu sulle sinu arvamus. Aga ära tee siis maha meest, keda sa pole piisavalt mängimas näinud, et tema tasemest mingit erilist aimdust omada, sest 9 kohtumist (või 20 nagu sa väitsid) ei ole selleks piisav kogus mänge.

                                Llorisi koha pealt olen mingis mõttes võibolla isegi nõus, et ta mängu on tõesti kohati mingi ebakindlus sisse hiilinud (ka viimati Bulgaaria vastu vastaste ühes ainsas olukorras pudistas palli, kuid paikas selle koha väga hea tõrjega), aga see paha komme on tal minu arvates viimase paari hooajaga sisse tulnud. Lyonis ja Spursi esimestel hooaegadel oli ta minu mälu järgi ikka väga kindel.
                                1. Ma viitasin enda nägemuse järgi prantslaste nõrgale kohale.
                                2. Ma pole isegi mitte David Seamani eelistanud Kotenkole - ehk igasugune eelistus on TEIE enda väljamõeldis.
                                3. Mandanda naersin välja, kuna kogenud vv on suutnud a la 15-st viimasest mängust teha 2 vägevat ja 13-st kehva. Anna andeks, et see mind naerma ajas.

                                Ei ole ju keeruline?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X