320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2018 & 2022

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Muud varianti viimase vooru mõnuviikidest pääsemiseks ei paista tõesti.
    Nii rahulik reaktsioon jalgpallitraditsioonide lörtsimisele? Eeldasin-ootasin pigem midagi stiilis

    Kommentaar


      Totaalselt devalveerunud on see turniir nüüd sellise süsteemiga. Aafrika ja Aasia teise järgu riigid ei paku endiselt piisavalt kvaliteetset taset ning ei ole ka tavalisele spordikaugele inimesele huvitav. Togo ja Tai vahelise mängu vaatajanumbrid vaevalt mujal maailmas väga kõrged on, rääkimata ka kohapealsetest numbritest.

      32 Riiki ja kuu aega möllu oleks täiesti normaalne olnud. Oleks ka suurriikide vahelisi intriige juba varakult ning enam-vähem põnevad mängud igas alagrupis. Nüüdse süsteemiga turniir hakkab reaalselt alles play-offi teisest ringist pihta.

      Kommentaar


        mismoodi see mängude ajakava siis oleks grupis? 1 meeskond saab kahe mängu vahelt pikemalt puhata ja 1 meeskond siis enne play-offe pikema puhkuse. jee

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          See on nii lühinägelik ja perses süsteem ning kõige hullem on see, et ega tagasi võtta ei saa ju enam. Sellest tõuseks meeletu skandaal, kui keegi millestki ilma jäetakse, nii et ainus variant on suurendada 64 meeskonna peale. Vot see oleks juba tõeline maailma meistrivõistlus. Sama jutt käib ka Euro kohta, tagasi 16 tiimi peale minna on võimatu, sest 8 tiimi tunnevad, et neile on ülekohut tehtud, seega tuleb suurendada 32-ni ehk rohkem kui pooled assotsiatsioonid pääsevad finaalturniirile ehk kvalifikatsioon tuleb igal juhul ümber teha, võimaldades suurimatel otse Eurole pääseda. Aga siis läheb jälle FIFA/Pepsikoola ranking pekki, kui osad tiimid ei saa häid kvalifikatsioonipunkte ja.. ohjah..
          Ja mina olen foorumi jobu, et ma karjusin EMi jama peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma karjusin ka, aga ma kordasin ennast vähem vist.
            Sest ma ei saanud lõpuni aru, et kuidas saab uut süsteemi paremaks pidada. Rumal error.

            Kommentaar


              Ma lihtsalt imestlen kui palju võib soiguda asja üle, mis leiab aset 9 aasta pärast. 2018 on juba perses sellepärast, et Venemaa, 2022 on juba ette perses sellepärast, et naftašeigid ja kuum ja kole, 2026 on juba eos perses sellepärast, et vale süsteem. Imetlusväärsed inimesed, kes kunagi milleski midagi head ei näe.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ma lihtsalt imestlen kui palju võib soiguda asja üle, mis leiab aset 9 aasta pärast. 2018 on juba perses sellepärast, et Venemaa, 2022 on juba ette perses sellepärast, et naftašeigid ja kuum ja kole, 2026 on juba eos perses sellepärast, et vale süsteem. Imetlusväärsed inimesed, kes kunagi milleski midagi head ei näe.
                Ja videokordused on üdini pahad, eks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ma lihtsalt imestlen kui palju võib soiguda asja üle, mis leiab aset 9 aasta pärast. 2018 on juba perses sellepärast, et Venemaa, 2022 on juba ette perses sellepärast, et naftašeigid ja kuum ja kole, 2026 on juba eos perses sellepärast, et vale süsteem. Imetlusväärsed inimesed, kes kunagi milleski midagi head ei näe.
                  Aga ongi ju perses.
                  Õnneks jääb EM vähemnalt alles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    MM Venemaale = ilge papp FIFAle
                    MM Katarile = rõve papp FIFAle
                    +16 kolmandajärgulist riiki MMile = lisapapp FIFAle

                    Leia ühine nimetaja spordi valdkonnas.
                    jah! Mille üle siin ikka vaielda on. MM-i devalveerumine raha nimel. Katar ja Venemaa MM ka, samas optimist leiab alati põhjuse rõõmustada millegi üle. Mille?

                    Kommentaar


                      Positiivsust:
                      Venemaa - Sinna äkki isis ei julge minna, saavad lambi Vasjadelt kuuli enne kui jõuavad pommi ära paigaldada või rekat ärandada.
                      Katar - Esimene talvine MM jalgpallis.
                      2026 - Näed kuidas kõigile varasemalt tundmatud Aafrika URoRRuR'R'R tüübid mängivad varasemalt tundmatute Aki Chan Chung Lee meeste vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        jah! Mille üle siin ikka vaielda on. MM-i devalveerumine raha nimel. Katar ja Venemaa MM ka, samas optimist leiab alati põhjuse rõõmustada millegi üle. Mille?
                        Venemaale hea lähedale minna.

                        Kommentaar


                          Ma ei tea, jättes "political bias" kõrvale, mis selles Venemaas nii imelikku on? Jah, kindlasti said nad selle korraldamise õiguse tänu rahale, aga ma ei mäletaks, et oleks olnud suurt ilkumist kui oli vist 2008 aasta kui Venemaa staadionil peeti CL finaal. Ja on ju juba tuldud välja ka muude näidetega kuidas Saksamaa 2006 korraldusõigused endale ostsid. Venelased pole selles mõttes esimesed.

                          Qatar on igas mõttes palju haigem variant. Kahtlane kliima jalgpalli mängimiseks, imelik poliitiline ruum (a la lähed naisega sinna, siis pead naise kinni katma kuigi väljas on mingi + 35 kraadi), puudub igasugune jalgpalli ajalugu ja traditsioon (mingid Qatari logod Barca särgil seda ei muuda). Ma ei kujuta ette palju sinna lihtinimesel näiteks reisimine + pilet ka maksma läheb. Ja siis hakati sealsete rahapatakate tõttu ka mm traditsioone muutma viies selle siis talvele (millest kannatab ka klubijalgpall). Kui nii edasi arutada, siis huvitav see peetakse kuu aega ja täpselt enne jõule, kust lihtinimesed selle jaoks endale lisapuhkuse võtavad et sinna vaatama minna seda koha peale?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                            Ma ei tea, jättes "political bias" kõrvale, mis selles Venemaas nii imelikku on? Jah, kindlasti said nad selle korraldamise õiguse tänu rahale, aga ma ei mäletaks, et oleks olnud suurt ilkumist kui oli vist 2008 aasta kui Venemaa staadionil peeti CL finaal. Ja on ju juba tuldud välja ka muude näidetega kuidas Saksamaa 2006 korraldusõigused endale ostsid. Venelased pole selles mõttes esimesed.
                            Saksamaa ostmine näitas seda, et ilma altkäemaksuta polnud turniiri võimalik saada. Probleem on aga kahe riigi olemuses ja maines. Ehk kui 2008 peeti Moskvas finaali, siis polnud Gruusia sõda veel toimunud. Pärast on ka Venemaa poliitiline süsteem kaotamas igasuguseid demokraatia säilmeid. Selles vallas oligi kõige enam hädakisa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                              Ma ei tea, jättes "political bias" kõrvale, mis selles Venemaas nii imelikku on? Jah, kindlasti said nad selle korraldamise õiguse tänu rahale, aga ma ei mäletaks, et oleks olnud suurt ilkumist kui oli vist 2008 aasta kui Venemaa staadionil peeti CL finaal. Ja on ju juba tuldud välja ka muude näidetega kuidas Saksamaa 2006 korraldusõigused endale ostsid. Venelased pole selles mõttes esimesed.
                              Aga kas poliitilisest 'biasist' ei piisa? See ju avardub nii mitmeks omaette probleemiks - maailma- ja välispoliitilised (ekspansioon ja muu susserdamine, millega me ammu tuttavad oleme), rassistlik ja vaenulik sisekliima ja ka see äraostmine läheb sinna alla. Võime ka arvestada sinna alla need jõmmide 'salgad', mis EMile saadeti. Mu meelest nii konfliktne ja vastuoliline pind lihtsalt ei tohiks representeerida seda nö maailma suurimat spordisündmust, mida nähakse ka teatava rahvaste kokkutulemisena.
                              Kui poliitlisest kõrvale vaadata, siis on neil ju infrastruktuur ka maas - kindlasti kui võrrelda teiste kandidaatidega, kelle eest asi ära osteti.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                UEFA tahab 2026 48-kohalisel MM-il 16 kohta. Ja seda, et Euroopa koondiseid kokku ei loosita - ehk et igas kolmeses alagrupis oleks üks, aga ainult üks eurooplane.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X