320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma booking.comis saan majutajaga suhelda ennem kui toa broneerin? Mitte ühtegi kontakti ei leia pakkumist vaadates.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kuidas ma booking.comis saan majutajaga suhelda ennem kui toa broneerin? Mitte ühtegi kontakti ei leia pakkumist vaadates.
      Kas tegu on hotelli või kodumajutusega? Üldiselt ongi selliste portaalide mõte, et sa pead tegema läbi nende bronni, kuna siis tuleb vaheraha neile.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas tegu on hotelli või kodumajutusega? Üldiselt ongi selliste portaalide mõte, et sa pead tegema läbi nende bronni, kuna siis tuleb vaheraha neile.
        Küsimus on selles, et tahaks firmale arvega saada tasumist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Küsimus on selles, et tahaks firmale arvega saada tasumist.
          Saada link. Ma vaatan, mis ma välja suudan leida.
          Ja kas kuluhüvitisega ei saaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Saada link. Ma vaatan, mis ma välja suudan leida.
            Ja kas kuluhüvitisega ei saaks?
            No näiteks selline. Ega üldiselt vahet ei ole, kõigil on ühesugune vaade.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              No näiteks selline. Ega üldiselt vahet ei ole, kõigil on ühesugune vaade.

              https://www.booking.com/hotel/ee/par...s=1&#hotelTmpl
              http://sk.parnu.ee/index.php/rannastaadion Helista siia lihtsalt. Nad peaksid ka händlima hostelit.

              Kommentaar


                https://www.facebook.com/pg/rannasta...79830822122642 või siis see

                Kommentaar


                  Ja kui sul on vaja ENNE minekut ettevõttelt raha saada, siis saad teha komendeeringu avanssi ja siis pärast esitad arve.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuskohas saab laupäeva hommikul Tallinnas klassikalist inglise hommikusööki ehk munad, oad, peekon ja mingid sitaseened?
                    Päris hea asja saab muidu Dublinerist ka, nimeks inglase hommikusöök.
                    A neid sitaseeni vist ei ole ainult. Ehk siis ise vaata kui oluliseks seda pead. Aga muidu maitseb hää ja kõhu teeb täis

                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Küsimus kohvrite kohta.
                    Oleks vaja võimalikult suurt kohvrit, et ära kolida. Samas ei taha meeletult maksta. On kellegil kogemusi Jyski kohvritega? Lagunevad kohe 1 reisi peale ära või on lootust, et peavad täitsa mitu korda vastu? Kuna vajalik teise riiki kolimine, siis oleks vaja võimalikult palju asju mahutada.
                    Kohvrite osas soovitaksin tõsiselt kaaluda SportsDirecti.
                    Leidsin endale sealt 50€ eest suure kohvri (though mitte selle kõige-kõige suurema, see oli ka valikus aga tundus võrdlemisi tarbetu).
                    Seni on üliausalt teeninud, laenasin sõbrale ka, pärast kasutamist arvas, et see päris mitmesajaeurine junn. Välja näeb ka täitsa ok.

                    Kommentaar


                      hädasti oleks vaja alkomeeter osta endale
                      pm ainult selleks, et päeval pärast pidu oma kainust kontrollida, rekordite jaoks vaja ei ole.
                      on kellelgi mõni isiklik lemmik?
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Alkomeeter. Alkomeeter... alko+meeter ja see on...krt, ma arvasin, et alkomeeter on meetrile mahutatud pitside kogumik. Bljaad!

                        Tähelepanu tasub pöörata sellele, et seade oleks sertifitseeritud ja kui lihtne, kulukas on seadet lasta kalibreerida (seda on vaja teha nii mõnedki korrad aastas). Ülejäänu on subjektiivne müra.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Alkomeeter. Alkomeeter... alko+meeter ja see on...krt, ma arvasin, et alkomeeter on meetrile mahutatud pitside kogumik. Bljaad!
                          Kultuurikilomeeter meil ju on, miks mitte siis alkokilomeeter
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Kohtulahendite vaatamiseks oli peale riigiteataja lehe veel mingi hästi mugav leht kus neid otsida, äkki keegi oskab öelda seda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas baller Vaata postitust
                              Kohtulahendite vaatamiseks oli peale riigiteataja lehe veel mingi hästi mugav leht kus neid otsida, äkki keegi oskab öelda seda?
                              kola.just.ee oli sigamugav. Nüüd on riigiteataja, mida ei oska ametnikud isegi kasutada...

                              Kommentaar


                                Mis riigiteatajal viga on? Super hea leht ju. Eriti siis, kui pead regulaarselt välismaa kohtulahendeid otsima. Väga mõnus on näiteks pärast Saksamaa lahendite otsimist riigiteatajat kasutada. Jääb arusaamatuks, mis põhjusel mingit alternatiivi peaks soovima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X