320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus viaplay kohta. Teleka internetibrauser mängib spordiülekandeid ka või kas oleks võimalik kuidagi korraldada, et mängiks? Ses suhtes, et olen proovinud ja vahel mängib ja vahel ei mängi. Pigem vist ei mängi, aga vahel joppab, või mis?
    Telerites olevad brauserid pole päris identsed nende brauseritega, mis PC peal jooksevad. Seepärast need hästi ka Viaplayd maha ei mängi. Samuti ei toeta Viaplay veebiversiooni ka nutitelefonide brauserid, mistõttu tuleb siiski äpp tellida.
    Kui tahta 100% kindlusega pilt telekasse saada, siis selle jaoks on Chromecast. On ka neid, kes on androidTV'le ka nutitelefonidele mõeldud Viaplay äpi peale pannud. Osadel toimib laitmatult, aga see pole nö ametlikult toetatud tegevus, mistõttu garantiid ei äpi toimisele ega teleka funktsioneerimisele me ei anna.

    Kommentaar


      Viaplay androidi äpist saab ülekande Chromecasti suunata nagu kord ja kohus, aga desktopi brauserist ei saa pildivoogu otse sinna saata nii, et aknas ülekande kinni võiks panna.

      Kommentaar


        Aasta juba 2018 ja korrates klassikuid
        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        HD kohta mingit infot?

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Aasta juba 2018 ja korrates klassikuid
          See on küll räige OffTopic, aga Eesti on nii äge riik, kus Aastalõputurniiri näeb HD-s, kuid Inglise Premier Liigat...

          oh well.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Aasta juba 2018 ja korrates klassikuid
            Vastati ju sellele HD küsimusele ka too hetk, et tegeletakse ja võib minna 6-9 kuud. Oli aegu kus ise ka pikisilmi seda HD-d ootasin, nüüdseks sama raha eest endale vast isegi sobivam lahendus leitud.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              See on küll räige OffTopic, aga Eesti on nii äge riik, kus Aastalõputurniiri näeb HD-s, kuid Inglise Premier Liigat...

              oh well.
              Tulistan puusalt, aga Ttv-s oli mu meelest 720 mitte 1080 ei?
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                Tulistan puusalt, aga Ttv-s oli mu meelest 720 mitte 1080 ei?
                vsb on 420 samas

                Kommentaar


                  vabandan kui see küsimus siin kusagil juba olnud aga kas Viaplays Euroopa Liiga mänge ka näidatakse?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    vabandan kui see küsimus siin kusagil juba olnud aga kas Viaplays Euroopa Liiga mänge ka näidatakse?
                    Okei, ma saan aru, et Viasat Sport on ainult 1 spordikanal. Ma saan isegi aru, et Ralli on hetkel kuum värk ja et noolemäng on ka oosom. Aga fakk, see nädalavahetus pole isegi kossu Euroliigat ja Viaplay ei näita neljapäeval ühtegi Euroopa Liiga mängu. Ma olen üsna kindel, et Lasnamäel on juba rohkem Spartaki fänne, kui Dartsi fänne terves Baltikumis.

                    Aga savi sellest Spartakist: Arsenal, Dortmund, Napoli - Leipzig. Väga decent mängud ja eimidagi. Mis on selle Viaplay point üldse?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Viaplay näitab CSKA Euroopa Liiga mängu täna. Jäi silma eilset vutti vaadates. Algatuseks hea küll.

                      Pigem on minu jaoks VÄGA suur mure, et pole mõnda aega juba laupäevaste Premmi mängude kella 17 mängu näidatud. Ja eriti kurvaks teeb see, et alguses pakuti ikka mitme üheaegse mängu vaatamise võimalust, siis enam pole sellest midagi järgi.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Viaplay näitab CSKA Euroopa Liiga mängu täna. Jäi silma eilset vutti vaadates. Algatuseks hea küll.
                        Seda ma tean. Seda üllatavam on mitte midagi näidata neljapäeval.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Seda ma tean. Seda üllatavam on mitte midagi näidata neljapäeval.
                          Täiesti puusalt. Äkki on mingi miniõiguste pakett ehk üks mäng nädalas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Täiesti puusalt. Äkki on mingi miniõiguste pakett ehk üks mäng nädalas?
                            Totaalpask. Jätke need õigused juba ostmata.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Täiesti puusalt. Äkki on mingi miniõiguste pakett ehk üks mäng nädalas?
                              Panen puusalt ka, aga Viaplay tulekul räägiti ikka väga julgelt, kuidas nüüd saab mingi 6 mängu samal ajal näidata and shit. - Bullshit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Panen puusalt ka, aga Viaplay tulekul räägiti ikka väga julgelt, kuidas nüüd saab mingi 6 mängu samal ajal näidata and shit. - Bullshit.
                                Ütleme nii, et meediatööstuses on ajavahe "viaplay tulek" kuni "praegune hetk" päris tegus olnud. Ehk omanikfirma muutusega on mõned muudatused ka antud teemas toimunud.

                                (seda oskan öelda ainult meediamaastikul toimuvaid kõlakaid kuulnuna)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X