320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mänge TV6 see nädal näitab?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mis mänge TV6 see nädal näitab?
      Ise küsin, ise vastan: PSV - Bayern; Tottenham - Leverkusen.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Veits pehmed on tänased VSB kommentaatorid või. Väga õige otsus, et Sterlingule dive imise eest kaarti näidata.

        Kommentaar


          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
          Veits pehmed on tänased VSB kommentaatorid või. Väga õige otsus, et Sterlingule dive imise eest kaarti näidata.
          Umtiti astus reaalselt jala peale ju.

          Kommentaar


            Olen veidi vales kohas, aga siiski ei olnud seal mingit peale astumist. Oli üks ilus hüpe üle ette pandud jala. Ja selle eest penalte ei jagata.

            Kommentaar


              siin ka pehmed


              AC Jimbo ja tüübid olid BT Spordi stuudios ka pehmed. ma ka.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Jah, nii see on, et kõik briti kanalid näevad asja ühe pilguga ja teised näevad seda teise pilguga, aga minu arvamus on, et sterling läks fishima sinna siiski. Hüpe oli ikka mega ja ükski füüsika seadus seda küll heaks ei kiida. Mitte mingit üritust jalgu alla saada seal ei olnud. Puhas dive

                Kommentaar


                  Fish dive on something muud.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vea väljapetmine antud olukorras oleks see, kui Sterling paremat jalalaba sisuliselt tervenisti (liikumises, liikumisvalmiduses oleval jalgpalluril, sportlasel kand on õhus) maha ei paneks. Vaid heal juhul ainult varbad, et end võimalikult kiirelt pikali visata. Sukeldumine on see, kui mängija läheb sammu soovita edasi liikuda. Tegelikult tal polegi võimalust kukkumiseta edasi liikuda, sest tõmbab ise endal jala alt.
                    Praegu paneb Sterling terve talla maha, et saada liikumiseks tuge, hoogu ja samal hetkel (kui ta keha liigub uude suunda ning jalg peab kaasa tulema) vastane astub ta jalalaba peale. Mis te arvate, kui kergelt selline asi ründaja rütmist välja viib? Kui kerge on kukkuda? Jah, mingi teatraalsus tuleb kohe juurde, sest tegemist pole mingi kaikaga, kuid antud olukorras Sterling isegi ei näidelnud üle.

                    Lühidalt - kui Sterling oleks sukeldunud, siis poleks vastane jõudnud, saanud tema jalalaba peale astuda, sest jalalaba olnuks teises asendis.

                    Ma olen alati olnud seda meelt, et sukeldumisi, petmisi tuleb kaardiga karistada, kuid seda (kaarti näidata) ei saa teha, kui on olnud kontakt. See on väga õhukesel jääl kõndimine.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      ületänava vaenlased küll, kuid antud juhul ilma näitlemiseta oleks viga ikkagi olnud. teatraalsus, et kohtunik sellest veast ka aru saaks käib sellisel juhul niivõrd asja juurde ja tihtipeale lausa vajalik. Oleks sterling teinud endast kõik, et püsti jääda ja edasi minna, ei oleks tal pallini jõudmiseks eriti varianti olnud ning seda tänu küllaltki pehmele takistamisele. Aga pehme või mitte, viga seal ju oli. sõltumata sellest, milline oli tüübi reaktsioon.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Küll tänaseks on alles maiuspala valitud: Kiievi Dünamo - Istanbuli Besiktas. Saabki õigel ajal magama, jee!
                        Kõige intrigeerivam alagrupp ju?

                        Kommentaar


                          Besiktast küll ikka väga õnnetu vaadata, kahju Quaresmast...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Kannik ja Mardisalu taovad järjepanu mingeid kahtlaseid väiteid sisse.

                            Esmalt James Rodriguez .. mees oli oma esimesel hooajal väga hea, valiti La Liga parimaks keskpoolikuks minu mäletamist mööda. Pingile langes ikka kelneri tõttu (mõningal määral ka vigastused). See palganumbriteema oli eriti küüniline, arvestades, et kui ta oleks suvel klubi vahetanud, siis oleks ta oluliselt rohkem pappi ja mänguaega saanud.

                            Pepe vägitükid jäävad umbes kuue-seitsme aasta taha. Eelmisel aastal oli ta selgelt parem kui Varane. Viimane punane kaart klubi eest jääb hooaega 2011/12.

                            Minu arvates jaburaid väiteid tuli sealt veel aga hetkel ei tule rohkem meelde.

                            Kommentaar


                              ongi siis paff delfi/tv6 eetris nagu peale eelmiselt töökohalt lahkumist eeldati
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Petersoo Bayerni mängu kommenteerimas. Oosom.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X