320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et kas panna Saver puhkama või ei? viimati lubas mees Linnupojal pea otsast hammustada. ja priva peaks tal ka nüüd umbes olema - kõik, kellel talle miskit öelda, pidavat priva saatma ja siis saab kohtumise orgunnida.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Lõpetage palun see jama ära ennem kui normaalsetel inimestel sellest kõigest siin villand saab.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Et ''meile ei meeldi, mis ta ütleb, seega keelake tal ütlemine ära'' vä?

        Ma ei usu, et see hea idee on.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Et ''meile ei meeldi, mis ta ütleb, seega keelake tal ütlemine ära'' vä?

          Ma ei usu, et see hea idee on.
          noh mind näiteks isiklikult ei häiri niivõrd see lingiuputus igas teemas, vaid pigem "tra mida sa mölised tulen taon nahad kinni vä" hoiak, mis umbestäpselt igal kolmandal korral kellegi teravamale ütlemisele järgneb.

          nõus, et alati ei öelda ka kõige viisakamalt, kuid alguses siiski prooviti leebelt mõista anda, mismoodi siin majas üldiselt kombeks on. kui aga selle peale tuleb pea eranditult tekst stiilis "sina ei ütle mida ma postitan", siis paratamatult tõmbab ka kõige leebematel lõpuks kulmu kortsu. tagatipuks ollakse oma jutu järgi juba täitsa täismehe vanuses, kus miskine enesekontroll võiks siiski olla ajapikku tekkind ja ühes sellega võime igasugu pesastkukkunute provokatsioonidele mitte alluda.


          lühidalt - mees kaevas endale ise augu ja välja ei taha ronida, kuigi redelit on serva pealt viisakalt pakutud päris mitu korda. pole siis suur ime, et lõpuks tuleb kellelgi mõte muld peale ajada.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            noh mind näiteks isiklikult ei häiri niivõrd see lingiuputus igas teemas, vaid pigem "tra mida sa mölised tulen taon nahad kinni vä" hoiak, mis umbestäpselt igal kolmandal korral kellegi teravamale ütlemisele järgneb.

            nõus, et alati ei öelda ka kõige viisakamalt, kuid alguses siiski prooviti leebelt mõista anda, mismoodi siin majas üldiselt kombeks on. kui aga selle peale tuleb pea eranditult tekst stiilis "sina ei ütle mida ma postitan", siis paratamatult tõmbab ka kõige leebematel lõpuks kulmu kortsu. tagatipuks ollakse oma jutu järgi juba täitsa täismehe vanuses, kus miskine enesekontroll võiks siiski olla ajapikku tekkind ja ühes sellega võime igasugu pesastkukkunute provokatsioonidele mitte alluda.


            lühidalt - mees kaevas endale ise augu ja välja ei taha ronida, kuigi redelit on serva pealt viisakalt pakutud päris mitu korda. pole siis suur ime, et lõpuks tuleb kellelgi mõte muld peale ajada.
            Mõistan ja olen nõus, aga ma arvan, et kuniks sellel majal on lukustamata uksed ja siia pääseb igaüks, kes paar linki alla mõistab klikata ja oma nime üles kirjutada, siis tuleb leppida sellega, et vahel satub siia natuke äärmuslikumas staadiumis pruunilaigulisi päästjaid*. Ja vanemad, samuti suuresti täismehe vanuses olijad võiksid suuta sellega toime tulla (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )

            Kui kuskil siin on kirjas mingid reeglid, mida kõnealune härra on rikkunud, siis antagu minna, aga popular vote'i põhjal kellegi postitamisõigust piirama ei tahaks, et hakataks. See piiritõmbamine lubatu ja lubamatu vahel võib keeruliseks osutuda. Lihtsam on meheks kasvada ja ära händlida.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Mõistan ja olen nõus, aga ma arvan, et kuniks sellel majal on lukustamata uksed ja siia pääseb igaüks, kes paar linki alla mõistab klikata ja oma nime üles kirjutada, siis tuleb leppida sellega, et vahel satub siia natuke äärmuslikumas staadiumis pruunilaigulisi päästjaid*. Ja vanemad, samuti suuresti täismehe vanuses olijad võiksid suuta sellega toime tulla (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )

              Kui kuskil siin on kirjas mingid reeglid, mida kõnealune härra on rikkunud, siis antagu minna, aga popular vote'i põhjal kellegi postitamisõigust piirama ei tahaks, et hakataks. See piiritõmbamine lubatu ja lubamatu vahel võib keeruliseks osutuda. Lihtsam on meheks kasvada ja ära händlida.
              Sav3r varika omanik confirmed.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )
                Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
                Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

                smiley face
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Sav3r varika omanik confirmed.
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta.
                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Nõmedus on veel hullem kui rumalus ja kui sa võtad omale õiguse inimesi lihtsalt perse saata, siis vastatakse sellele samaga ja lõpuks on kogu teema sellist jama täis.
                  Lihtne ja loogiline.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Lihtne ja loogiline.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
                      Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

                      smiley face
                      Olen saatnud counti vi**u ja minu isiklik arvamus on, et saver on debiilik. Palun väga vabandust kui minu 3-10 postitust siin mitme aasta jooksul on su õrnale hingele liiga teinud.

                      Palun ka vabandust nende postituste eest kus minu arvamus pole sinu omaga ühtinud, sest teisitimõtlemine on patt.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Navas Vaata postitust
                        kuradima hea meel ikka et see Mayweather sellele iiri nolgile ikka ära tegi.
                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Mees mine õige vittu! Tra kui sa midagi ei tea, siis pea oma suu kinni!
                        ehk täiesti tühja koha pealt.

                        siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ehk täiesti tühja koha pealt.

                          siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?
                          pluss + misiganes arv, mõttetu rüüstamine
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.
                              ma ei tea, kuidas teised, aga ma loen päris sageli foorumit ka sisse logimata, sel juhul pole ignore'ist väga tolku. ja mis täpsemalt peaks andma ühele kodanikule õiguse valimatute roppustega teemasid reostada?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Tegelikult ei ole ju keeruline see nupuvajutus ära teha ja Saver kohvreid pakkima saata või mis siis lõpuks see kuritegu peab olema, et ban saada?
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X