320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andreas Vaikla (Toronto FC II, Kanada)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Päris häbiväärne,et see "russ ja sibul" on florat esindanud.
    Miks häbiväärne, mitte-eestlane Londak (Kisseljov) oli Florat esindades tubli, mälu järgi on ta nelja tõrjutud penaltiga enim Flora kahjuks määratud penalteid tõrjunud väravavaht Meistriliigas.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Oled ta sugupuu täpselt järgi uurinud, et tead nii surmkindlalt väita, et tegemist on ikka tõupuhta eestlasega?
      Viievõistlejast isa Ilmar Vaikla on okupeeritud Eestis sündinud ja NSVL-u meister.
      Miks peaks kahtlema.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Viievõistlejast isa Ilmar Vaikla pekas olema isegi ENSV-s sündinud.
        Miks peaks kahtlema.
        Oled tema sugupuud ka uurinud,et kas ta puhas eestlane ikka ? Äkki üks vanematest siiski polnd puhast tõugu eestlane?

        Kommentaar


          #34
          Ärge kiusake Kesat. Poiss peab suurt võitlust aaria rassi ja rahvusliku puhtuse nimel.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #35
            Üks mu vana-vana-vanaisadest oli sakslane, ma pole vist kaa siis päris eestlane. Aga egas tegelikult sellist asja nagu "tõupuhas eestlane" ei eksisteeri.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Stok
              Poiss pole Kesa puhul õige sõna ja õnneks rahvust saab peaaegu, et valida. Mina otsustasin ka eestlaseks hakata, mitte soomlaseks (vanaisa oli soomlane).
              Räägi oma uhkest võimalusest rahvuselt sommiks hakata mõnele soomlasele, põder saab kõhutäie naerda...
              Kui ta just padusots pole..

              Ma olen mitmele soomlasele kiitnud, et vaat kus Floras mängis omal ajal soomlane Jonatan Johansson...vastuseks aga tulnud tavaliselt...ahh jaa, see suomenruotsalainen.

              Kommentaar


                #37
                kõige kummalisem on see, et kogu see vestlus siin teile nalja teeb.... häbi peaks olema.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Stok
                  Mina otsustasin ka eestlaseks hakata, mitte soomlaseks (vanaisa oli soomlane).
                  Kust otsast sa nüüd eestlane oled, ah? Oleks minu teha, siis ma sunniks sinusuguseid tänavapildis lilla murumütsiga, mis tähistab "pseudo-eestlast", käima. Võib-olla oma lapsed saad päris eestlaseks teha, kui paned neile ausad Eesti nimed nagu Lembetu ja Leiger ning paned nad koheselt noor-Odinlaste rühma. Siis võib-olla suudaksin nendega Laulupeol ühe kaare olla. Võib-olla.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Stok
                    Natse on igal pool. Mulle piisab, kui eestimaalane ise end eestlaseks peab. Minu rahvuse valimine oli jah tongue-in-cheek, sest tegelikult mu isa rahvus on samuti eestlane. Ja vaevalt soomlased naeraks, kui ma oskaks mängida nagu Litmanen ja avaldaks soovi Soome koondist esindada.
                    Mis mõttes natse, soomlane, kes oskab vahet teha soomlasel ja mittesoomlasel pole nats, vaid tavaline soomlane.
                    Kusjuures tänapäeva Eesti jalgalli üks suurimaid ohte ongi just see, et läänest meile ajju süstitava marksistliku rahvustunde hägustamise tulemusena võivad väljaspool Eestit sündinud või kasvanud eestlased valida koondist pragmaatiliselt, rahvustundest sõltumata.

                    Kommentaar


                      #40
                      Kas keegi, kes Londakut eestlaseks nimetab, on näiteks temalt seda küsinud? USA-s 70 aastat elavat väliseestlast ei nimeta me ameeriklaseks, vaid ikka eestlaseks.

                      Ega venelane olla pole ju häbiasi,isegi kui Eesti koondises mängid. Korrektne oleks nimetada Londakut Eesti koondislaseks.

                      Kommentaar


                        #41
                        Lisaks veel niipalju, et kõiki võõramaalasi prantslasteks pidamise kibedaid vilju nopib hetkel Prantsusmaa.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Kas keegi, kes Londakut eestlaseks nimetab, on näiteks temalt seda küsinud? USA-s 70 aastat elavat väliseestlast ei nimeta me ameeriklaseks, vaid ikka eestlaseks.

                          Ega venelane olla pole ju häbiasi,isegi kui Eesti koondises mängid. Korrektne oleks nimetada Londakut Eesti koondislaseks.
                          Jah. Päris naljakas mõelda, et Londak peab ise ilmselt ennast venelaseks aga siis mõni multikultikloun hakkab teda ümber veenma: "Ei, Pavlik, sa saad valesti aru, sa oled tegelt venekeelne eestlane!"

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Stok
                            Tegelikult jah, segaverelised võiks koondada kuskile asustamata saarele, näiteks Saaremaale.
                            Käed eemale Saaremaast, sest ilma saarlasteta oleks te saamatud seal mandril paljudes lahingutes tappa saanud

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Lisaks veel niipalju, et kõiki võõramaalasi prantslasteks pidamise kibedaid vilju nopib hetkel Prantsusmaa.
                              Rumal üldistamine. Peaks ka iga kord löugama pistma ja parastama, kui mõni hetero, kristlane või mandrimees miskit lolli teeb...

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas peters Vaata postitust
                                Lisaks veel niipalju, et kõiki võõramaalasi prantslasteks pidamise kibedaid vilju nopib hetkel Prantsusmaa.
                                eksid sõber... vastupidi, see on segu religioossest ajupesust ja sellestki, et prantslased kolooniatest sisse toodud rahvaid ka 3 põlve hiljem endaga võrdväärseks ei pea. Tulemuseks kehvemad töökohad, madalam palk ja puudulik haridus, mis omakorda lihtustab ajupesu jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X