320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas redman Vaata postitust
    oxlade-chamberlaini hooaeg on lõppenud ja teine järjestikune mm-i jääb vigastuse tõttu vahele
    +2016 em

    Kommentaar


      24 aastat vanuseks. Kui ei teaks, siis ei usuks, sest oleks nagu pildis olnud juba 10 aastat
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Chamberlainist on väga kahju ja hakkame nende viimaste mängudega rämedalt puudust tundma. Keskväli on kriisis. Kedagi pole hetke kolmikule vahetuseks tuua. Tuleb lapsi võtta pingile sellisteks mängudeks. Aga meiega saabki ju pulli kõvasti. Kiidaks vähemasti siis neid kes platsil olid, Milner oma tavalises kõike-tegevas rollis imetlusväärne ja Henderson tegelikult oli ülitähtis mängu algusepoole, enne Salahi esimest väravat, et hoida see rooma surve ära. Paluks, et rohkem vigastusi ei tuleks.
        Esikolmikust ja Salahst ei hakka üle kordama, kiidusõnad hakkavad otsa saama.

        Muidugi mingid itaalia tiblad korraldasid reaalset small-time sitta Anfieldi ees. Loodetavasti saadakse kätte ja loodaks võõrsile reisivatele Liverpooli fännidele ohutut teed. Kusjuures hala 100 korda rohkem mingi määritud city bussi üle kui selle.

        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
        Tuletan meelde, et Roma pole see hooaeg kodus endiselt CLis ühtegi väravat lasknud endale ja neil on külas käinud sellised hiiud nagu Atletico, Chelsea ja Barca. Kes oleks uskunud, et Barca seal nullile jääb...
        hiiu... pubi? või mis hiiu... krt.. ei saagi aru praegu, eks hiline tund ka juba
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Eks võib tõesti raskusi tekkida sellise sõna mõistmisega, kui viimasest liigatiitlist hakkab juba 28a mööduma

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma ei taha millelegi vihjata, aga 1981 mängisid Euroopa karika finaalis Liverpool ja Real Madrid ning mängu ainsa värava lõi Liverpooli vasakkaitsja Alan "Barney" Kennedy.
            Kennedy on veits vana ja pole CL'i ülesse antud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Kennedy on veits vana ja pole CL'i ülesse antud.
              Mis siis sellest, nüüd on meil Andrew "Rocco" Robertson. (OK, Rocco on tegelikult tema poja nimi, hüüdnime ei tea)
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Võttes arvesse seda intentsiivsust, millega ta vastaseid penetreerib, siis Rocco on õige hüüdnimi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Rääkides keskväljast, pakub Echo järgmisi lahendusi (et keegi kolmikust Milner/Hendo/Wijnaldum saaks liigas puhata):
                  1. Muuta formatsiooni 4-2-3-1 peale nii, et Mane, Firmino, Salah ees mängiks Solanke või Ings.
                  2. Kasutada TAA-d keskväljal.
                  3. Kasutada noortesatsist Kane'i või Jonesi.
                  Mina ei usu neist ühtegi - arvan, et kogu keskväljakolmik tuleb laupäeval platsile ja hoitakse hinge kinni, et midagi ei juhtu. Üks alternatiiv, mis oleks ehk eelmistest veidi reaalsem, on Woodburni kasutamine keskväljal. Aga jällegi - ammuilma testimata. Raske uskuda, et Klopp sellegi peale läheb.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mina ei usu neist ühtegi - arvan, et kogu keskväljakolmik tuleb laupäeval platsile ja hoitakse hinge kinni, et midagi ei juhtu.
                    Oletame, et Hendo läheb katki ja Roma vastu oleks keskväli täielik läbikäiguhoov ja mängitakse edasipääs maha. Kas Klopp tõesti julgeks võtta sellist ajuvaba riski? Ma annaks laupäeval kõikidele põhiässadele puhkust ja paneks platsile kõik teised, kes kahel jalal suudavad enamvähem seista.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Oletame, et Hendo läheb katki ja Roma vastu oleks keskväli täielik läbikäiguhoov ja mängitakse edasipääs maha. Kas Klopp tõesti julgeks võtta sellist ajuvaba riski? Ma annaks laupäeval kõikidele põhiässadele puhkust ja paneks platsile kõik teised, kes kahel jalal suudavad enamvähem seista.
                      tahaks järgmine aasta ka CLi mängida, kui NV tuleb kaotus siis chelsea juba veidi liiga lähedal. kolme väravaga edu on päris kindel ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        tahaks järgmine aasta ka CLi mängida, kui NV tuleb kaotus siis chelsea juba veidi liiga lähedal. kolme väravaga edu on päris kindel ka.
                        CL-i võitjana ju saame nagunii ka järgmine aasta seda mängida.

                        Kommentaar


                          Eee, Roomas on ka mingi sats ju?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Igatahes mitte olematu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Liigas ei saa mingi mudasatsiga peale lennata. TOP 4 ei ole veel sugugi kindel. Mingid vangerdused kindlasti tehakse, kuid põhituumik jääb ilmselt suuresti samaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                                Liigas ei saa mingi mudasatsiga peale lennata. TOP 4 ei ole veel sugugi kindel. Mingid vangerdused kindlasti tehakse, kuid põhituumik jääb ilmselt suuresti samaks.
                                Tuleb mõistlikuse piires roteerida.
                                Praegu on ikkagi kauniskahju sellest, et eelmine nädal kaks punkti ära anti lõpuga. Oleks palju rohkem ruumi hingata hetkel.
                                Aga ülioluline on vältida vigastusi. Meie mehe võimalused alustada on head.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X