320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sisuliselt teiste tiimide fännidel pole õigust öelda, kui paska mängu Jose juurutab. Pealegi kui on ostetud nii suure raha eest mängumehi, aga mängupilt on sitt mis sitt, võite puidu jutu omale sisse istuda. Ei olnud ka Pepi kätte sattunud City mingi suur löögirusikas. Üks treener aga samapika ametiaja jooksul tegi targad ostud ja pani mehed mängima, teine ostis ka mehi ja puha, mängima neid aga panna pole osanud. Ei saa ju siinkohal öelda, et nii suur treener, kes on kolossaalse summa eest mängumehi ostnud oma maitse järgi, peaks viljelema mängu, kus jääb mulje, et kardetakse igas mängus taha saada. Tõsi, kaitseliin võiks teil etem olla. Rio, Evra, Vidic olid ikka midagi muud kui Smalling, Phil ja Valencia jne. Aga kui treener on ise nii valinud, mis teha. Pep lõi oma puujalad nahhui ja tulemus käes. Josel ei keela keegi sama teha. Tahaks, et United oleks taas suur jõud, kelle vastu keegi loosipoti tahtel minna ei tihka aga kas Jose on see mees, kel on motivatsiooni ja paindlikkust seda saavutada?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Sevilla on tõesti pask see aasta. Nagu tõsiselt pask, kvaliteedilt umbes 7-8 tiim Hispaanias, kui sedagi hetkel.
      Huvitav analüüs! Liigas ollakse uhkelt viiendada, aga sina tead kindlalt, et on 7-8 tiim hoopiski!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Huvitav analüüs! Liigas ollakse uhkelt viiendada, aga sina tead kindlalt, et on 7-8 tiim hoopiski!
        Mängukvaliteedi poolest jäädakse alla väga kindlalt Barcelonale, Atleticole, Realile. Tugevalt jäädakse alla Valenciale ja Eibarile. Veidi jäädakse alla Villarrealile. Celta ja Gironaga ollakse hetkel umbes samal tasemel.

        Miks nad 7. pole? Noh, Eibar magas hooaja alguse totaalselt maha + Villarrealil ei lähe lihtsalt pall vastaste väravasse viimased 3 mängu.

        Mul pole mõtet sügavamalt põhjendada inimesele, kes pole Sevilla ega Eibari ühtegi liigamängu see aasta näinud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mängukvaliteedi poolest jäädakse alla väga kindlalt Barcelonale, Atleticole, Realile. Tugevalt jäädakse alla Valenciale ja Eibarile. Veidi jäädakse alla Villarrealile. Celta ja Gironaga ollakse hetkel umbes samal tasemel.

          Miks nad 7. pole? Noh, Eibar magas hooaja alguse totaalselt maha + Villarrealil ei lähe lihtsalt pall vastaste väravasse viimased 3 mängu.

          Mul pole mõtet sügavamalt põhjendada inimesele, kes pole Sevilla ega Eibari ühtegi liigamängu see aasta näinud.
          Olen näinud nende klubide mänge see hooaeg

          Mis sa muidu Sevilla kodu-mängude statistikast arvad? Kui nüüd see viimane mäng välja jätta su Eibari vastu, siis viimane kodu-kaotus oli aastal 2016. - Peaks mainima ikka, et täiega sitt tiim ju! Vähemalt 10s hispaanias kui mitte 11!
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Olen näinud nende klubide mänge see hooaeg

            Mis sa muidu Sevilla kodu-mängude statistikast arvad? Kui nüüd see viimane mäng välja jätta su Eibari vastu, siis viimane kodu-kaotus oli aastal 2016. - Peaks mainima ikka, et täiega sitt tiim ju! Vähemalt 10s hispaanias kui mitte 11!
            Ma räägin sulle mängukvaliteedist, sa räägid mulle statistikast. Head pesitsemist.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Olen ca 5t Atletico mängu sel hooajal näinud, tõsi neist kõik peale 1 olid CLis, aga nende põhjal peaks Atleticost sitema mängupildi omamiseks Sevilla mängima nagu West Brom vms. Kõik need Atletico mängud meenutasid ManU viimase aja vormi, totaalne suutmatus olukordi tekitada.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma räägin sulle mängukvaliteedist, sa räägid mulle statistikast. Head pesitsemist.
                õpi enda eksimusi tunnistama, saaksid väga palju inimesena juurde.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  õpi enda eksimusi tunnistama, saaksid väga palju inimesena juurde.
                  Õpi lugema, mida teised sulle kirjutavad, saaksid väga palju inimesena juurde.

                  Hakka jalgpalli analüütilisemalt vaatama, saaksid väga palju inimesena juurde.

                  Vaata laiemat pilti ja ära hinda kõike lihtsate statistiliste näitajate järgi, saaksid väga palju inimesena juurde.

                  Proovi vähemalt kordki kellelegi poole foorumis viisakalt pöörduda, saaksid väga palju inimesena juurde.

                  Ära vaata iga päev peeglisse mõttega "Linnupoja on parim", saaksid väga palju inimesena juurde.

                  Leian mõni teine foorum, soccernet saaks väga palju juurde.

                  NB! Vabandan ManU fännide ees spämi pärast, aga tegelikkuses ei tasu teil Sevilla pärast väga muretseda. Jah, kõik asjad võivad juhtuda, aga isegi kui Manu 10% oma ründepotentsiaalist sisse lülitas, olid hispaanlastel suured probleemid. See hooaeg ei ole Sevilla seda tasakaalu leidnud lihtsalt, eelmine hooaeg kasutati nZonzit oluliselt paremini minu meelest.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Õpi lugema, mida teised sulle kirjutavad, saaksid väga palju inimesena juurde.

                    Hakka jalgpalli analüütilisemalt vaatama, saaksid väga palju inimesena juurde.

                    Vaata laiemat pilti ja ära hinda kõike lihtsate statistiliste näitajate järgi, saaksid väga palju inimesena juurde.

                    Proovi vähemalt kordki kellelegi poole foorumis viisakalt pöörduda, saaksid väga palju inimesena juurde.

                    Ära vaata iga päev peeglisse mõttega "Linnupoja on parim", saaksid väga palju inimesena juurde.

                    Leian mõni teine foorum, soccernet saaks väga palju juurde.

                    NB! Vabandan ManU fännide ees spämi pärast, aga tegelikkuses ei tasu teil Sevilla pärast väga muretseda. Jah, kõik asjad võivad juhtuda, aga isegi kui Manu 10% oma ründepotentsiaalist sisse lülitas, olid hispaanlastel suured probleemid. See hooaeg ei ole Sevilla seda tasakaalu leidnud lihtsalt, eelmine hooaeg kasutati nZonzit oluliselt paremini minu meelest.
                    Väike armas wannabe. Saan murest aru, unustasid ära, et Sevilla on kodus väga tugev meeskond ja su argument oli täielik null ja nüüd ei tea mida teha.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Õpi lugema, mida teised sulle kirjutavad, saaksid väga palju inimesena juurde.

                      Hakka jalgpalli analüütilisemalt vaatama, saaksid väga palju inimesena juurde.

                      Vaata laiemat pilti ja ära hinda kõike lihtsate statistiliste näitajate järgi, saaksid väga palju inimesena juurde.

                      Proovi vähemalt kordki kellelegi poole foorumis viisakalt pöörduda, saaksid väga palju inimesena juurde.

                      Ära vaata iga päev peeglisse mõttega "Linnupoja on parim", saaksid väga palju inimesena juurde.

                      Leian mõni teine foorum, soccernet saaks väga palju juurde.

                      NB! Vabandan ManU fännide ees spämi pärast, aga tegelikkuses ei tasu teil Sevilla pärast väga muretseda. Jah, kõik asjad võivad juhtuda, aga isegi kui Manu 10% oma ründepotentsiaalist sisse lülitas, olid hispaanlastel suured probleemid. See hooaeg ei ole Sevilla seda tasakaalu leidnud lihtsalt, eelmine hooaeg kasutati nZonzit oluliselt paremini minu meelest.
                      Aplaus, 1 postitusega on raske rohkem nõus olla.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Kutsuks üles kõiki julgelt kiitma seda postitust, kibestunud inimesi ei ole mõnikord võimalik läbi postituste ära tunda.

                        Edit: Tahtsin just katku välja kutsuda, aga jäin hiljaks editiga, pagan!
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Linnupojale aga palun.
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Õpi lugema, mida teised sulle kirjutavad, saaksid väga palju inimesena juurde.

                          Hakka jalgpalli analüütilisemalt vaatama, saaksid väga palju inimesena juurde.

                          Vaata laiemat pilti ja ära hinda kõike lihtsate statistiliste näitajate järgi, saaksid väga palju inimesena juurde.

                          Proovi vähemalt kordki kellelegi poole foorumis viisakalt pöörduda, saaksid väga palju inimesena juurde.

                          Ära vaata iga päev peeglisse mõttega "Linnupoja on parim", saaksid väga palju inimesena juurde.

                          Leian mõni teine foorum, soccernet saaks väga palju juurde.

                          NB! Vabandan ManU fännide ees spämi pärast, aga tegelikkuses ei tasu teil Sevilla pärast väga muretseda. Jah, kõik asjad võivad juhtuda, aga isegi kui Manu 10% oma ründepotentsiaalist sisse lülitas, olid hispaanlastel suured probleemid. See hooaeg ei ole Sevilla seda tasakaalu leidnud lihtsalt, eelmine hooaeg kasutati nZonzit oluliselt paremini minu meelest.


                          Kui kõik arvavad üht siis äkki peaks siiski peeglisse vaatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust

                            Kui kõik arvavad üht siis äkki peaks siiski peeglisse vaatama.
                            Et kui toas on kümme kibestunud savisaare fänni ja üks mustanahaline, siis viimane peaks nööri kaela panema, sest teised seda soovivad?

                            Mulle näiteks selline teemalahendus täitsa meeldib, soccerneti "boss" ütleb, et sevilla on sitt. Mina julgen midagi vastu öelda, sest üldjuhul näidatakse väga head mängu, EL võideti alles hiljuti 3 korda järjest, la ligas on päris pikalt juba korralikku mängu näidatud. Kodumängudest ei kaotatud aastal 2017 mitte ühtegi korda, esimene tuli nüüd 5:3 mängus ja minu jutt on "statistiline pask" Tema on ka Sevilla mänge vaatanud, tema arvamus, et mängitakse halvasti on kohe kindlasti parem jutt kui minu arvamus, sest nii on siin kombeks.

                            Olen enam kui kindel, et ausa silmaga vaadates on 99 inimest 100st nõus, et Sevilla ei ole sitt ja sevilla ei ole la liga 7-8s meeskond.

                            btw kui võrrelda eelmise aasta Sevillat ja praegust, siis otse loomulikult mängitakse praegu palju halvemini, aga kodus on see vorm püsima jäänud ja suudetakse miskipärast endast kõik anda. Klubi õnneks ollakse isegi halvana olles head, sest teised klubid on varem pikalt kvaliteedi poolt maas olnud.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Et kui toas on kümme kibestunud savisaare fänni ja üks mustanahaline, siis viimane peaks nööri kaela panema, sest teised seda soovivad?

                              Mulle näiteks selline teemalahendus täitsa meeldib, soccerneti "boss" ütleb, et sevilla on sitt. Mina julgen midagi vastu öelda, sest üldjuhul näidatakse väga head mängu, EL võideti alles hiljuti 3 korda järjest, la ligas on päris pikalt juba korralikku mängu näidatud. Kodumängudest ei kaotatud aastal 2017 mitte ühtegi korda, esimene tuli nüüd 5:3 mängus ja minu jutt on "statistiline pask" Tema on ka Sevilla mänge vaatanud, tema arvamus, et mängitakse halvasti on kohe kindlasti parem jutt kui minu arvamus, sest nii on siin kombeks.

                              Olen enam kui kindel, et ausa silmaga vaadates on 99 inimest 100st nõus, et Sevilla ei ole sitt ja sevilla ei ole la liga 7-8s meeskond.

                              btw kui võrrelda eelmise aasta Sevillat ja praegust, siis otse loomulikult mängitakse praegu palju halvemini, aga kodus on see vorm püsima jäänud ja suudetakse miskipärast endast kõik anda. Klubi õnneks ollakse isegi halvana olles head, sest teised klubid on varem pikalt kvaliteedi poolt maas olnud.
                              Toas ei ole 10 savisaare fänni. Toas on kogu soccerneti foorum. Vnoh, alati on ka võimalus et kõik siin foorumis ongi Savisaare fännid. Siis tekib jälle kysimus et miks sa oma aega Savisaare fänne täis foorumis raiskad.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Toas ei ole 10 savisaare fänni. Toas on kogu soccerneti foorum. Vnoh, alati on ka võimalus et kõik siin foorumis ongi Savisaare fännid. Siis tekib jälle kysimus et miks sa oma aega Savisaare fänne täis foorumis raiskad.
                                sisutühi vastus kogu teemale. 3 inimest (olgu kasvõi 10 või 15) ei ole ka kogu soccerneti foorum btw
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X