320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestlased võõrsil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soome Kakkonenis on sellel hooajal tuntud eestlaste võistkonnas FC Myllypuros kolmes mängus väljakul käinud Oliver Konsa, löönud kaks väravat ja teeninud ühe punase kaardi. Meistriliiga tõsised fännid peaksid mäletama FC TVMK ridades tol ajal noort ründajat Sergei Jegorovit, kes hiljem mängis veel ka näiteks Tuleviku eest. Tema on 16 kohtumisega löönud ka kuus väravat. Võru JK Jüri Artemkin on kaasa teinud 11 kohtumises.

    Marco Lukka kes Vändrast Seinäjoki duublisse siirdus pole veel üheski mängus isegi pingile pääsenud.

    Kommentaar


      Oliver Konsa on siiski Kakkonenis kirja saanud ühe mängu, 17.05.15 JIPPO-Myllypuro 1:3, peale seda pole isegi pingile sattunud.
      Kolmest kaks mängu olid Soome karikamängud.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Oliver Konsa on siiski Kakkonenis kirja saanud ühe mängu, 17.05.15 JIPPO-Myllypuro 1:3, peale seda pole isegi pingile sattunud.
        Kolmest kaks mängu olid Soome karikamängud.
        Pelaajien tilastoon on listattu seuraavat sarjat: Kakkonen, Respect Suomen Cup

        Seda lauset ma tähele ei pannud.

        Kommentaar


          Kert Krusel - Gibraltaril FC Britannia XI, Risto Kägole seltsiks

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kert Krusel - Gibraltaril FC Britannia XI, Risto Kägole seltsiks

            https://www.facebook.com/FCBritanniaXI?fref=nf
            Nojah, ma imestasingi, et Krusel pääses koondisesse, aga Kalju II eest pole sügisringis üldsegi mänginud.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Nojah, ma imestasingi, et Krusel pääses koondisesse, aga Kalju II eest pole sügisringis üldsegi mänginud.
              Hooaja esimeses mängus, 27.09.2015, FC Britannia XI-Gibraltar United FC 1:1, istus Krusel veel pingil ja Kägo mängis nagu ikka 90 min.
              Mängivaks treeneriks neil Alan Monken Arruda.

              Kommentaar


                Eesti U-16 ja U-17 koondislane Martino Morrone, kes sai 2013. a.-l kirja 6 mängu ja 2 väravat Flora III koosseisus Esiliiga B-s, on tagasi Itaalias ning leidnud endale klubiks ASD Arcadia Dolzago, Itaalia 6-s level, Promozione - Girone B - Lombardia

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Eesti U-16 ja U-17 koondislane Martino Morrone, kes sai 2013. a.-l kirja 6 mängu ja 2 väravat Flora III koosseisus Esiliiga B-s, on tagasi Itaalias ning leidnud endale klubiks ASD Arcadia Dolzago, Itaalia 6-s level, Promozione - Girone B - Lombardia

                  https://www.tuttocampo.it/Lombardia/...7396215/Scheda
                  Oh! Hea leit!
                  Ma mõtlesin kuhu ta läks. Aga 3 aastat tagasi ma arvan et ta oli juba Itaalias mängima, tollal ajal millal Eesti U-17 mängis Itaalia omad ( http://jalgpall.ee/news.php?st=style...s&news_id=3752 Eesti võit, Sappi värav ) mäletan et kontrollisin kust ta pärit on ja kus mängib ja olingi klubi Itaaliast).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Oh! Hea leit!
                    Ma mõtlesin kuhu ta läks. Aga 3 aastat tagasi ma arvan et ta oli juba Itaalias mängima, tollal ajal millal Eesti U-17 mängis Itaalia omad ( http://jalgpall.ee/news.php?st=style...s&news_id=3752 Eesti võit, Sappi värav ) mäletan et kontrollisin kust ta pärit on ja kus mängib ja olingi klubi Itaaliast).
                    Selle U-17 Itaalias mängis ka Alfredo Bifulco kes oli Liivaku kaaslane ja kapten Napoli Primavera's.

                    Kommentaar


                      Teeks väikese ennustuse, et kes meie omadest suvel klubi vahetavad.

                      Kindlasti vahetavad klubi Hendrik Ojamaa ja Henri Anier. Kuna Antonovi klubi on teel alla, siis ka tema klubi vahetust pean suht tõenäoliseks. Vassiljevi lahkumine Poolast on ka arvatavasti suht kindel.
                      Kink , Liivak, Zenjov panen ka sinna nimekirja.
                      Teniste klubivahetust loodan ma ise, kuna oleks viimane aeg samm edasi teha.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Huvitav kokkusattumus, et samal ajal kui eestlasi mängib Veikkausliigas rekordiliselt palju - Ritsonita 8, asetseb Soome liigavutt UEFA klubivuti rankingus läbi aegade madalamail positsioonil - 39-s.

                        Kommentaar


                          millal erinevate liigade suvised üleminekuaknad sulguvad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            millal erinevate liigade suvised üleminekuaknad sulguvad?
                            https://www.fifatms.com/itms/worldwi...dows-calendar/

                            Kommentaar


                              tänan!

                              Kommentaar


                                Kui nüüd on ka Fäärid ära märgitud, siis millised Euroopa riigid on veel nn. mustad laigud, kus meie mehi mängimas ei ole käinud. Võin eksida aga pakun järgnevalt.
                                Island, San Marino, Andorra, Põhja- Iirimaa, Wales, Luksembourg, Makedoonia, Serbia, Kosova, Albaania, Montenegro, Moldova ja minu mäletamist mööda on ka Prantsusmaa. Mõnest neis riikidest on lihtsalt testimas käidud.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X