320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ohh teid õrnukesi Juve fänne küll.
    Muidu on õige troll, aga...

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Härrad, infoks, et Dirar sai soojendusel viga ja Mendy asendab teda mitte Sidibe'd. Koosseis tundub vähemalt viiese kaitseliiniga olevat, kus Raggi, Glik ja Jemerson on keskel ja Sidibe ning Mendy äärtel, et nad rohkem tõusta saaks.
    Ehk siis me räägime riigi parimatest jalkakommentaatoritest, kes kommenteerivad CL-i poolfinaali mitte Põhja-Tallina JK Volta vs. FCI III.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Muidu on õige troll, aga...



      Ehk siis me räägime riigi parimatest jalkakommentaatoritest, kes kommenteerivad CL-i poolfinaali mitte Põhja-Tallina JK Volta vs. FCI III.
      1. Kuna see uudis tuli ca 15 mintsa enne mängu algust, kui tüübid ilmselt juba eetris olid või selleks valmistusid, siis täiesti arusaadav, et nad ei jõudnud end kurssi viia.
      2. See 3-4-3 formatsioon ongi selline veider, mille puhul kunagi täpselt aru ei saa, mis faasis milline ta välja näeb. Jemerson ja eriti Raggi olid ka vahepeal nii üleval, et ma hakkasin isegi kahtlema, et mis ta siis täpselt on. Pealegi ekraanigraafikas näidati neljast kaitseliini, kus Raggi äärel pallis.

      Mingeid väiksed faktivigu ikka tuleb sisse (ok, see Conte oma oli pisut suurem. ), mille püüavad kinni vaid pildis oleva klubi fännid, ja mida tavavaataja ilmselt ei panegi tähele, aga minu arvates midagi hullu küll ei olnud eile.

      Kommentaar


        Selle eest ma sain suurepärase ülevaate Betsafe koefitsientidest.

        Ma olen nõus nad on muhedad vanad, aga teatud mõttes tasuliselt kanalilt ootaks ka professionaalsust.
        Sood ja Mardisalu ei ole mõtet vist üldse kommenteerida.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mingeid väiksed faktivigu ikka tuleb sisse (ok, see Conte oma oli pisut suurem. ), mille püüavad kinni vaid pildis oleva klubi fännid, ja mida tavavaataja ilmselt ei panegi tähele, aga minu arvates midagi hullu küll ei olnud eile.
          Aga mind häirib kui telekas midagi öeldakse ja siis ma arvan, et see on tõsi ja hiljem selgub, et oli vigane fakt. Liiga palju Fake news igalpool.

          Kommentaar


            Ei näinud algust,miks pärgli päralt pole Portugal-Eesti kossus kommentaare?

            Kommentaar


              Miks 'pooli CL quali mängu järgmine teisipäev üle ei kanta?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Miks 'pooli CL quali mängu järgmine teisipäev üle ei kanta?
                Viasat näitab. Seega võib eeldada, et kordusmäng on TV6-s.

                Kommentaar


                  Kes kommenteerib?

                  Kommentaar


                    Keegi kes arvab, et Pepe Reina on CL võitnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                      Keegi kes arvab, et Pepe Reina on CL võitnud.
                      Jep, mees liitus siiski hooaeg hiljem peale Liverpooli CLi võitu, aga UEFA Super Cup võitja ta on

                      Kommentaar


                        Maini ära, et Favre ei olnud see, kes Nice`i nö uuesti üles ehitas nagu eilne kommentaator mainis. Claude Puel oli see, kes klubi relegatsioonikandidaadist kindlaks Euroopa kohtade eest heitlevaks meeskonnaks ehitas. Favre lihtsalt lõikas eelmine hooaeg Pueli raske töö vilju, mis muidugi ei tähenda, et Švetsi taktik ise head tööd ei teinud. Tegi ikka ja puhtalt Pueliga võrreldes viis meeskonna taseme võrra edasi, kuigi ei tea ju, mida Puel sama meeskonnaga eelmine hooaeg oleks teinud.

                        Kommentaar


                          Lausjoomingu materjal: pits iga kord, kui Kristal kõkutama hakkab või lauset alustab sõnaga "jah"
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Petersoo jaoks oli vist probleemne PSG hääldamine, sest terve eilse mängu kostus mingine jubedus a la ''peegeecee'' vmt
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              PSŽ hääldas.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                ja mis meie frantsuskeele sexperdid ütlevad, kuidas õige on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X