320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Siiri ja Viivi vol 2.
    Siiri ja Viivi hindadel on sula (Tudish piip ja väikese taksi päevad) peale seda, kui neile alkohol maitsma hakkas aga muidu üsna asjakohane võrdlus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Siiri ja Viivi hindadel on sula (Tudish piip ja väikese taksi päevad) peale seda, kui neile alkohol maitsma hakkas aga muidu üsna asjakohane võrdlus.
      siiri+viivi on ikka korralikud kokaninad, ära alahinda. kui kopteriga sõidad, siis longeroga ei piirdu
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        siiri+viivi on ikka korralikud kokaninad, ära alahinda. kui kopteriga sõidad, siis longeroga ei piirdu
        Vat seda koka asja mina ei tea aga siin maal (Sõrves) loeti kohalikele sõnad peale, et Siirile ja Viivile alkoholi osta ei tohi.
        Kuna pood (Salme), neile enam ei müü, siis kipuvad nad filosoofe poe taga tüütama. Kurb muidugi mida alkohol inimesega teeb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kurb muidugi mida religioon inimesega teeb.
          Tõsi ta on
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
            Tõsi ta on
            I see what you did there

            Tegelikult on nende seisund naljast juba kaugel muidugi.
            Ma pole siiani aru saanud, et kas nad hakkasid jooma, sest kolisid Sõrve või koliti nad Sõrve, sest nad hakkasid jooma aga mõned müsteeriumid siin elus jäävadki tihti lahenduseta.

            Kui Pohlak ka seal ei elaks, siis julgeks väita, et olen selle poolsaare kõikse suurem fänn, sest teist nii ägedat kohta lihtsalt pole.
            Kunagi kõige jõukam ja tihedamini asustatud piirkond Eestis on üks vaiksemaid nüüd, kus palja tilliga võib mõõda metsa kilomeetrite viisi joosta enne kui naabrit kohtad, seega ärge kohkuge kui ma teist mõõda vuhisen kadakaoks õhetavaid niudeid vaevu katmas viisakusest, sest ega kõha, rikkust ja uhket varustust anna peita aga patt oleks seda ka nina alla hõõruda (pun intended)

            Kommentaar


              Prouad olid elu aeg lapsi kasvatanud ja justkui elevandiluust tornis elanud. Mingi hetk läksid lapsed välja ja õekstel hakkas igav. Mehed tegid enda tuulikuid, nemad mölutasid. Muusikaga tegeletigi umbes sellepärast, et naistel mingit tegevust oleks.

              Kommentaar


                Kõlab üsna usutavalt.
                Need lapsed olid/on ka muidugi ühed ärahellitatud pujäänikud, kes võõral maal armastasid ATVdega ringi rallida aga õnneks kohalikud lõpetasid neil need rõõmud kähku ära.

                Muide kohalikud teavad rääkida (ei tea kas tõsi või mitte), et mehed oleks ammu omale nooremad asemele toonud aga kunagi pankroti hirmus kirjutati kogu vara(maine) naiste ema nimele ja see olevat kange memm. Seda peaks kuskilt registrist saama isegi kontrollida aga mul endal pole nii suurt huvi olnud.
                Vabandan ette kui mingit suvalist küla-kuulukat siin nüüd jagan.

                Kommentaar


                  Unustage minister Aab ja tema purjutamine autoroolis. Tänase päeva kõige põrutavam uudis on hoopis see:

                  Video: kirg ei anna häbeneda! Paar seksis päise päeva ajal kalavõrkudel kalurite plaksutuste saatel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Unustage minister Aab ja tema purjutamine autoroolis. Tänase päeva kõige põrutavam uudis on hoopis see:

                    Video: kirg ei anna häbeneda! Paar seksis päise päeva ajal kalavõrkudel kalurite plaksutuste saatel
                    Eivissa on nüüd õige ja Ibiza polegi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Eivissa on nüüd õige ja Ibiza polegi?
                      Tundub nii.

                      Eivissa (katalaani keeles Eivissa, hispaania keeles Ibiza) on suurim saar Pitiuuside seas, mis moodustavad Baleaaride läänerühma. Saare suurim linn on Eivissa linn.

                      Kommentaar


                        https://www.ohtuleht.ee/173502/lehm-ahistaja-ohvriks Kui keegi omal ajal lugemata jättis. Lugu, mis on tihkelt täis häid tsitaate.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          https://www.ohtuleht.ee/173502/lehm-ahistaja-ohvriks Kui keegi omal ajal lugemata jättis. Lugu, mis on tihkelt täis häid tsitaate.
                          Klassika.
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            Alati ei pea ju kohe kõige hullemat kahtlustama.

                            Mees astub baari, täiesti näost ära, ja tellib pudeli kõikse kangemat.
                            Baarman küsima: ”Mis mureks?”
                            Mees siis jutustama: “Lüpsin lehma kodus. Ämber oli juba peaaegu täis, kui lehm selle tagumise jalaga ümber lükkas. Sain siis vihaseks ja sidusin ta jala nööriga kinni. Lüpsin edasi. Ämber hakkama uuesti täis saama, kuid lehm lükkas selle teise jalaga ümber. Mina võtsin nööri ja sidusin ka tema teise koiva kinni. Lüpsin edasi. Ämber oli jälle peaaegu täis saamas, kuid lehm lükkas selle sabaga ümber…Nöör oli mul otsas. Võtsin siis püksirihma ja sidusin lehma saba kinni. Minu püksid vajusid aga alla ja samal ajal astus laudauksest sisse minu naine…”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              https://www.ohtuleht.ee/173502/lehm-ahistaja-ohvriks Kui keegi omal ajal lugemata jättis. Lugu, mis on tihkelt täis häid tsitaate.
                              Aitäh, terve kuu naerukogus peitus selles artiklis.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                https://www.ohtuleht.ee/173502/lehm-ahistaja-ohvriks Kui keegi omal ajal lugemata jättis. Lugu, mis on tihkelt täis häid tsitaate.
                                "Vaevalt te oma lehma sellele mehele küljesoojenduseks annate?"

                                «Miks mitte! Kui on ikka suur armastus, kuidas ma seda siis keelata saan?» muigab Peeter.


                                Vot see oli alles artikkel. Tänud jagamast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X