320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2017/18 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Edgar, sina või?

    Gündogan 400 minti, vapustav särav täht premis!
    Õppimise aasta, lubage naerda.
    Sterling teeb tõesti Salahit see hooaeg.

    Vahe on selles millest ainult loll aru ei saa, ühel on unlimited funds teisel mitte. Jah raha on ropult, aga kuskil on piir. Kindlasti oleks muidu toodud see perisic ära ja kindlasti veel mehi ostetud.

    Manu on teisel kohal btw.
    1. Gündogan on eelmistel aastatel vigastustega maadelnud. Nüüd on vaikselt uuesti jalgu alla saamas ja sellest 400+ minutist 300+ on viimase kuu ajaga kirja läinud. Ka täna on Kristallpalee vastu algkoosseisus platsil. Kui terve püsib, siis kindlasti teeb oma parima Premmi hooaja seni. Wenger ütleks selle kohta, et nagu uus ost!

    2. Perisici puhul polnud rahanumber takistuseks, vaid Interi lihtsalt ei soovinud teda müüa. Kui mälu ei peta, siis Inter oli nõus teda loovutama vaid juhul, kui Martial (+£££) vastassuunas liigub, millest ManU/Mourinho keeldus.

    3. on koht, kust ManU hetkel juba paikneb. Praeguse vormi pealt läheb sellegi hoidmisega raskeks. Aga hea jinx.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      1. Gündogan on eelmistel aastatel vigastustega maadelnud. Nüüd on vaikselt uuesti jalgu alla saamas ja sellest 400+ minutist 300+ on viimase kuu ajaga kirja läinud. Ka täna on Kristallpalee vastu algkoosseisus platsil. Kui terve püsib, siis kindlasti teeb oma parima Premmi hooaja seni. Wenger ütleks selle kohta, et nagu uus ost!

      2. Perisici puhul polnud rahanumber takistuseks, vaid Interi lihtsalt ei soovinud teda müüa. Kui mälu ei peta, siis Inter oli nõus teda loovutama vaid juhul, kui Martial (+£££) vastassuunas liigub, millest ManU/Mourinho keeldus.

      3. on koht, kust ManU hetkel juba paikneb. Praeguse vormi pealt läheb sellegi hoidmisega raskeks. Aga hea jinx.
      Selliste inimestega kes eksimusi ei tunnista on täiesti mõttetu diskussiooni pidada.

      400 minti on natukene üle nelja mängu, selle pealt puhtalt juba hooaega hindama hakata on ikka masendav. (Näiteks miki)

      Ja seda on ka rõõm kuulda, et tead täpselt miks perisicit ei saadud, mul selline siseinfo puudub. (ise arvan, et kui sinu variant, et nõus vaid müüma kui martial asemele, siis see on täis****, viskad hinnale lihtsalt 30mil otsa ja ostavad kuskilt mujalt kellegi sisse)

      Vahet nagunii ei ole, olgu sul kasvõi 1000 milli suveks, see mis Guardiola on siiamaani teinud on imetlusväärne. Kordaks ta seda järgmine aasta, siis peaksin kogu enda viha guardiola vastu ära kustutama.

      Kurat isegi 0:0 seisul kui vastastele kingid penalti 92. saad ikka punkti kätte.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kui Real madrid võidab järgmised 5 mängu väravatevahega 13:0, siis oleks ta manchester unitediga punktide(võidud, viigid, kaotused) ja vvga täpselt samal pulgal.

        Üks on muidugi maailma parim meeskond ja teine on premi sitt, kes lööb vähe väravaid jne.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Kui Real madrid võidab järgmised 5 mängu väravatevahega 13:0, siis oleks ta manchester unitediga punktide(võidud, viigid, kaotused) ja vvga täpselt samal pulgal.

          Üks on muidugi maailma parim meeskond ja teine on premi sitt, kes lööb vähe väravaid jne.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Ühed jobud muidugi peavad kõik ilusa ära rikkuma. Aga eks erand kinnitab reeglit. Igatahes, vastavalt kaotuste hulgale ka koht tabelis.

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              "overrated" pogbal on nüüd sama palju assiste kui de bruynel, ühel on 2000 premi minutit seljataga teisel 1000.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ma nüüd jinxin ära, aga nii lahedat tabeli lõpuosa mürglit mulle varasemast ei meenugi. Ehk kõige põnevamad on alumise poole omavahelised mängud, aga esikuuikust on neutraalse vaatajana üsna savi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma nüüd jinxin ära, aga nii lahedat tabeli lõpuosa mürglit mulle varasemast ei meenugi. Ehk kõige põnevamad on alumise poole omavahelised mängud, aga esikuuikust on neutraalse vaatajana üsna savi.
                  Jah. Lõpp on väga segamini ja sealt võib kukkuda kes iganes.
                  Huvitav on ka esikuuik (neutraalsele) vaatajale. Go Liverpool!!
                  Y.N.W.A
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma nüüd jinxin ära, aga nii lahedat tabeli lõpuosa mürglit mulle varasemast ei meenugi. Ehk kõige põnevamad on alumise poole omavahelised mängud, aga esikuuikust on neutraalse vaatajana üsna savi.
                    Absoluutselt. Seal käib ikka täielik märul.

                    Esimesed 12 vooru oli Palace paljude (sh minu) silmis selge relekapunt - 12 mängu, 5 punkti, 6 löödud väravat. Joone peale saamiseks oleks pidanud selle ajaga vähemalt 2x sama palju punkte teenima. Samuti olid sellel hetkel ka West Ham ja Everton vägagi relekavõitluses (vastavalt 18. ja 16. koh).
                    Kerime edasi 6 vooru - pärast 18. mängu oli Palace murdnud ennast 14. kohale, Everton suisa 9. ja West Ham 15. kohal. Tabeli punase laterna positsiooni võtnud Swansea, kes oli enne ja pärast seda vooru üsna sellise näoga, et ilmselt allaminek ees ootab.
                    Juba praeguseks on Swansea neli mängu järjest kaotuseta, võttes järjest Pooli ja Arsenali skalbid ning viimasel kohal on West Brom, eelviimasest (samas ka 16st kohast) lahutab 4 punkti. Relekatsooni on kukkunud Huddersfield, kes 12. vooru tabelis oli lausa 10. kohal.

                    Ehk lisaks sellele, et punktivahed on olematud ja võitlus on väga tihe käib pidevalt ka komeedina tõusmisi ja roppe äravajumisi.
                    Senine hooaeg vihjab nagu, et nüüd peaks hakkama WBA tõus, kuigi ise sooviks just nende kukkumist divarisse koos Stoke ja Sotoniga.

                    Kommentaar


                      Keegi on mingisuguse tabeli teinud. Raskused ei ole minumeelest tõesed, aga annab ülevaate kes kellega mängib võistluses top 4 kohale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Keegi on mingisuguse tabeli teinud. Raskused ei ole minumeelest tõesed, aga annab ülevaate kes kellega mängib võistluses top 4 kohale.
                        Võib ära mainida, et chelseal on united-city-spursi ajal veel 2 CLi mängu barcelonaga, must be fun.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Nastja, sina we?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Hmmm ei loadi ära mul.

                              Kommentaar


                                Alan Pardew

                                Kommentaar

                                Working...
                                X