320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui esmaspäeval Sunderlandi vastu ka kaitse peab, siis ega tegelikult polegi põhjust, miks Klopp sellise liigutuse tegema peaks.

    Kommentaar


      Kas mõni Eesti meediakanal/väljaanne teeb Klavaniga ka regulaarselt intervjuusid? Ja kui ei tee, siis miks? Ärge tulge rääkima, et segaks või ei saa numbrit talt vms. Kui suvel sinna liikus siis andis küll raadios intervjuu läbi telefoni siis, aga vaatame asja suures plaanis, paljud teised riigid ikka kajastavad oma sportlaste tegemisi iga nädal. Ma ei küsigi ega arva, et nüüd peaks kellegi sinna Inglismaale saatma temaga intervjuusid tegema, aga kui oli võimalus seda telefoni teel teha. Olgem ikkagi ausad, Liverpool on hetkel teisel kohal, meie mees, eestlane, on reaalselt tiitliheitluses Inglismaa meistriks tulemises, sellist asja võiks ja peaks nagu rohkem kajastama kui lihtsalt vaikselt kuskil mingi pealkiri, et Klavan osales, Pool võitis. Eriti tänapäeval, igasugused Skyped ja asjad olemas. Vääriks nagu kajastamist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Kas mõni Eesti meediakanal/väljaanne teeb Klavaniga ka regulaarselt intervjuusid? Ja kui ei tee, siis miks? Ärge tulge rääkima, et segaks või ei saa numbrit talt vms. Kui suvel sinna liikus siis andis küll raadios intervjuu läbi telefoni siis, aga vaatame asja suures plaanis, paljud teised riigid ikka kajastavad oma sportlaste tegemisi iga nädal. Ma ei küsigi ega arva, et nüüd peaks kellegi sinna Inglismaale saatma temaga intervjuusid tegema, aga kui oli võimalus seda telefoni teel teha. Olgem ikkagi ausad, Liverpool on hetkel teisel kohal, meie mees, eestlane, on reaalselt tiitliheitluses Inglismaa meistriks tulemises, sellist asja võiks ja peaks nagu rohkem kajastama kui lihtsalt vaikselt kuskil mingi pealkiri, et Klavan osales, Pool võitis. Eriti tänapäeval, igasugused Skyped ja asjad olemas. Vääriks nagu kajastamist.
        a la ~Aet Süvari peale igat mängu Rakult küsimas - "Mis tunne on"?.... eee.. pigem ei.
        Kui ikka ei oska siis laske eesti mehel oma koht päikese all ilma segamata välja võidelda. Ingliskeelt oskavad nagunii peaaegu kõik.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          a la ~Aet Süvari peale igat mängu Rakult küsimas - "Mis tunne on"?.... eee.. pigem ei.
          Kui ikka ei oska siis laske eesti mehel oma koht päikese all ilma segamata välja võidelda. Ingliskeelt oskavad nagunii peaaegu kõik.
          Ei ole nõus. Kui meie eesmärk on jalgpalli populariseerida ja edasi viia, siis on oluline, et informatsioon oleks kättesaadav ka läbi omade inimeste ning kanalite, et ka Vello ja Mari saaksid kätt pulsil hoida ja võibolla seeläbi edaspidi ka tee kohalikele staadionitele leida, kus mängivad potensiaalsed Poomid, Klavanid, Vassiljevid.
          Kriitika tegemisega, mistahes suunal on aga see lugu, et lisaks kritiseerimisjulgusele peaks kriitik kätkema endas ka valmisolekut või ideid ise midagi paremini ära teha. Kas sinus on see viimane olemas?

          Kommentaar


            unustage need Vellod ja Marid... selliseid inimesi ei ole tegelikult enam olemas. möödunud aja jäänukid. me elame infoühiskonnas.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              unustage need Vellod ja Marid... selliseid inimesi ei ole tegelikult enam olemas. möödunud aja jäänukid. me elame infoühiskonnas.
              Kuna sa ei paista minu kirja pandut mõistvat siis luba ma selgitan: Ma ei pidanud silmas seda, et mõni kodumaine spordiajakirjanik võiks saata kirjatuvi Inglismaale, et sealt tagasisidet saada.

              Kommentaar


                minu arust on infot ja haipi liigagi palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Kas mõni Eesti meediakanal/väljaanne teeb Klavaniga ka regulaarselt intervjuusid? Ja kui ei tee, siis miks?
                  Iga inimene võib otsustada, kas ta tahab telefonile vastata või mitte. Seda, et oma ajakirjanik püsivalt Livepooli saata, ei suuda ükski Eesti väljaanne lubada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Liikuvat pilti Raku pennust mitme külje pealt ja aegluubis on kellegil pakkuda? Otsepildis tundus tiba kerge küll ja Kloppi intervjuud ETV uudistest just näinuna, tundub, et ka tema ei olnud kohtunikuga rahul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      minu arust on infot ja haipi liigagi palju.
                      Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).

                      Kommentaar




                        tundub et jalg läks klavanil palli puutumata risti ette jh
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Vahetult enne Matipi terveks saamist penalti teenimine on küll halb. Samas küllap oleks niivõinaa tagasi pingile langenud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                            Vahetult enne Matipi terveks saamist penalti teenimine on küll halb. Samas küllap oleks niivõinaa tagasi pingile langenud.
                            Üks asi on Matipil terveks saada, teine asi vormi uuesti jõuda. 3ndl pole sisuliselt trennigi teinud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Iga inimene võib otsustada, kas ta tahab telefonile vastata või mitte. Seda, et oma ajakirjanik püsivalt Livepooli saata, ei suuda ükski Eesti väljaanne lubada.
                              2 asja.
                              Esiteks ma pole väitnudki et keegi peaks sinna Liverpooli reisima/elama/kolima minema ajakirjanikest. Nagu väitsin enne, et tänapäeval on olemas ka muid võimalusi, Skyped jms asjad. Ja kui ametlikuks asi sai suvel, siis andis küll kuskil Kukus või Vikerraadios telefonis intervjuu sellest kõigest. Kuidas siis sai?

                              Teiseks, jah, iga üks ise otsustab kas vastab või mitte, aga siis tulekski mingi sümboolne kokkulepe teha, sama hästi siis võiks ju ka sul mingi Klopp vms öelda, et ei anna pressikaid enam. Või mis me enam laseme Eesti koondislastel intervjuusid anda peale mänge näiteks.

                              Siis räägime siin, et kuidas jalgpalli vastu inimeste huvi suurendada.

                              Ma räägin nagu sellest, et võiks kvaliteetsemalt kogu seda Klavani "seiklust" kajastada. Ja kui ei sobi/ei taha/ei meeldi, siis milleks üldse inimesed hakkavad spordiajakirjanikuks siin Eestis? Minu meelest Eesti sportlaste tegemiste reaalne ja regulaarne kajastamine mujal maailmas on üks tähtsamaid teemasid. Eriti tänapäeval kus piirid on lahti ja maailm valla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                                2 asja.
                                Esiteks ma pole väitnudki et keegi peaks sinna Liverpooli reisima/elama/kolima minema ajakirjanikest. Nagu väitsin enne, et tänapäeval on olemas ka muid võimalusi, Skyped jms asjad. Ja kui ametlikuks asi sai suvel, siis andis küll kuskil Kukus või Vikerraadios telefonis intervjuu sellest kõigest. Kuidas siis sai?

                                Teiseks, jah, iga üks ise otsustab kas vastab või mitte, aga siis tulekski mingi sümboolne kokkulepe teha, sama hästi siis võiks ju ka sul mingi Klopp vms öelda, et ei anna pressikaid enam. Või mis me enam laseme Eesti koondislastel intervjuusid anda peale mänge näiteks.
                                Millest sa räägid? Klopp on kohustatud pressikaid andma. Liiga reeglid on sellised.
                                See, et sinul on mingi huvi mingi "seikluse" vastu - see on sinu huvi. Söögi alla ja peale kajastatakse Klavanit niigi - iga krdi ratingut tegeva lehe lood tuuakse eksta välja, kõik twitteri säutsud jne.
                                Sina ootad, et oleks veel mingi personaalne guard, kes peale iga mängu teeks Klavaniga intervjuu?
                                Selleks oleks vaja mehel juba pressiesindaja palgata...ja nagu siin juba välja toodi - palju seal kvaliteeti oleks?
                                Mingit taktikat vms ei saa niikuinii arutada ja siis jääbki küsimus, et "kuidas läks?" "kuidas tunne on?"
                                Arvad, et see on tõesti vajalik?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X