320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    @3:53, Kindral Ollie Giroud! Captain, leader, legend!



    "Show some character, show something different!!!"
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Ollietime - teisiti tuntud kui ajavahemik jalgpallis 70-90 minuti vahel.

      Giroud murrab end varsti 100 värava meeste klubisse. Kui van Judasest end Arsenali karjääri jooksul mööda lööb, on igati edukas ja mälestusväärne karjäär ma ütleks. ca 40 väravat sinna verstapostini, hollandlasel läks 8 hooaega selleks, Giroudil hetkel 5s käsil. Ma julgen pakkuda, et kui teda enne maha ei müüda või kui päris reservi ei panda, siis lööb van juudase väravad oma 7ndaks hooajaks täis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Vaadates palju teised superstaarid Euroopas teenivad, siis Alexis on vabalt 250k/w väärt.
        Mu poolest ka rahulikult 300k nädalas. Igasugu põhk saab sellist palka tänapäeval, siis võib seda ka Alexisele maksta.

        Kommentaar


          Ja kui viimased meedia andmed väidavad, et mõlemad poisid tahavad 200 nädalas, siis hetke turul see pole üldse ebamõistlik nõudmine.

          Kommentaar


            Ja ei maksa tulla ajama mingite lumepalli efektide jama, et siis tuleb kõigil teistel ka tõsta. Ega ikka ei tule. Eriti Sanchezega võrreldes.

            Kommentaar


              Lisaks veel juurde, et Sancheze säilitamine ja edasine kesktormaja kohal mängitamine on tähtsam kui Özil ja Wenger kokku. Seda selle Özili kommentaari valguses, et tema tahab näha, mida Wenger teeb. Samas olen kindel, et kui Sanchez jätkab, siis pole Özilit ka Wengeri lahkumise korral liiga raske jätkama veenda. Võibolla oleks üldse parem kui vana lõpuks lahkukski ja palgataks mõni treener, kelle stiil Sanchezega paremini kokku sobib. Sisuliselt on praegu Sanchez ja Özil jõudnud parimase mängija ikka. Meeskond tuleb ehitada üles ja saata platsile nende tugevustele mängima, mitte nemad meeskonna puudujääke lappima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Lumepalliefekt tuleb niikuinii, sest kõikide klubide kõik mängijad tahavad palka juurde. Või noh, vähemalt need, keda on nende praeguses klubis vaja.
                noh see on teine protsess, mis ei tulene nii konkreetselt mitte staaride palkadest vaid raha juurdevoolust jalgpallis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Lisaks veel juurde, et Sancheze säilitamine ja edasine kesktormaja kohal mängitamine on tähtsam kui Özil ja Wenger kokku. Seda selle Özili kommentaari valguses, et tema tahab näha, mida Wenger teeb. Samas olen kindel, et kui Sanchez jätkab, siis pole Özilit ka Wengeri lahkumise korral liiga raske jätkama veenda. Võibolla oleks üldse parem kui vana lõpuks lahkukski ja palgataks mõni treener, kelle stiil Sanchezega paremini kokku sobib. Sisuliselt on praegu Sanchez ja Özil jõudnud parimase mängija ikka. Meeskond tuleb ehitada üles ja saata platsile nende tugevustele mängima, mitte nemad meeskonna puudujääke lappima.
                  aga mis siis saab kui Alexis sama näha tahab? kas kõik 3 minema või ei ? Ma pakun, et tehakse wengerile +2 diil ja kohe tulevad ka kinnitused ära, eks näis!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                    aga mis siis saab kui Alexis sama näha tahab? kas kõik 3 minema või ei ? Ma pakun, et tehakse wengerile +2 diil ja kohe tulevad ka kinnitused ära, eks näis!
                    Ma saan Özilikommentaarist tegelikult aru, et ta tahab selgust manageri olukorrast. See ei tähenda, et ta tingimata Wengeri lahkudes ära läheb, vaid seda, et ta enne alla kirjutamist tahab teada, kes ja kui kauaks manager on. Üsna tõenäoline, et seda tahab ka Alexis. Samas vaevalt nad Wengeri lahkumisel tingimata putku panevad kui asendaja vähegi normaalne on ja mitte mingi Eddie Howe või Leipzigi Pähklinuss.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Ma saan Özilikommentaarist tegelikult aru, et ta tahab selgust manageri olukorrast. See ei tähenda, et ta tingimata Wengeri lahkudes ära läheb, vaid seda, et ta enne alla kirjutamist tahab teada, kes ja kui kauaks manager on. Üsna tõenäoline, et seda tahab ka Alexis. Samas vaevalt nad Wengeri lahkumisel tingimata putku panevad kui asendaja vähegi normaalne on ja mitte mingi Eddie Howe või Leipzigi Pähklinuss.
                      Ralph Hasenhüttl on korralik treener ja teile ei tule ta nagunii, seega tömba trussikud pepu vahelt välja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ralph Hasenhüttl on korralik treener ja teile ei tule ta nagunii, seega tömba trussikud pepu vahelt välja
                        Miks siis trussikud pepu vahel ? Mida see üldse tähendab - ma enam eesti slängi ei valda
                        Kurat kui valesti Hasenhüttli nimi meeles oli - mäletasin et oli midagi pähkliga - hazelnuss. Aga sunnik on midagi jänesega hoopis

                        Kommentaar


                          Oot, nagu tõsiselt korraks, aga mida see Hasenhüttl nii imetabast on korda saatnud, et 1) me teda tahtma peaks 2) et ta meile "niikuinii ei tuleks"? Ma saan aru, et tegu on tubli treeneriga, kes teinud saksamaal sitast saia nii mõneski satsis aga ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ei tea mina ka- Ma pigem ei tahaks ka teda. Lihtsalt mainisin koos Eddiega, sest teda korra seostati meiega, muud ei midagi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ralph Hasenhüttl on korralik treener ja teile ei tule ta nagunii, seega tömba trussikud pepu vahelt välja
                              Ma eelistaks Julian Nagelsmann-i Ralph-ile

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                Ma eelistaks Julian Nagelsmann-i Ralph-ile
                                Nii värske poiss, et mulle juba viirastus järgmised 40 aastat sama treeneri käe all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X