320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas teha valimisvideot. Tartlased, andke gaasi!

    Kommentaar


      Enim hääli kogund mees

      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Kas Taavit enam pidudele ei lubata, suures kartuses, et tõmbab londi täis ning kukub ahistama?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kas Taavit enam pidudele ei lubata, suures kartuses, et tõmbab londi täis ning kukub ahistama?
          Boss tuli ikka stiilselt hilinedes :#

          Kommentaar


            Tere, ma ütleks nüüd seda, et Mart Helme, mine vittu, sa oled ilge vitt, sa oled midagi hullematki, sa oled hammastega vitt. Fakk off, fakk off, faking ahv.

            Kommentaar


              Alles nüüd jõudis kohale?

              Kommentaar


                Mart Helme (tõlge): "Ega ma hästi aru ei saa kuidas see e-hääletus toimib. Et kuidas see võimalik on, et ma kodus istun arvuti taga ja teen midagi ja siis see teisel pool Eestis mõjutab midagi. Ma arvan, et see on jama. Ma tahaks näha, kuidas ta liigub ja kuidas komisjoni esimees ise selle ära loeb."
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tere, ma ütleks nüüd seda, et Mart Helme, mine vittu, sa oled ilge vitt, sa oled midagi hullematki, sa oled hammastega vitt. Fakk off, fakk off, faking ahv.
                  Tahaks nõustuda aga kahjuks ei saa. Seda põhjusel, et mulle ilgelt vitt meeldib... ehk mitte nii palju kui Taavile aga siiski ja ahvid on reeglina üsna nunnud.
                  Samas Helme (pohhui kumb, mölemad on debiilikutest mehelaadsed tooted) on äärmiselt ebasümpaatne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tere, ma ütleks nüüd seda, et Mart Helme, mine vittu, sa oled ilge vitt, sa oled midagi hullematki, sa oled hammastega vitt. Fakk off, fakk off, faking ahv.
                    rahvas vist arvab samamoodi. Vähemalt Tallinnas EKRE tulemus ikka nõrk.

                    Kommentaar


                      Ma jäin millestki ilma seoses Mardiga? Aga eks Tallinn polegi EKRE kants - Haapsalu ja Pärnu näiteks näitavad seda.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Ma jäin millestki ilma seoses Mardiga? Aga eks Tallinn polegi EKRE kants - Haapsalu ja Pärnu näiteks näitavad seda.
                        Helme ütles et e-valimised on pussused. Tallinn on sest mõttes eriline, et ikkagi 50% on venelased/keskitoetajad ja siis EKRE ei saagi megatulemust teha. Küll aga saab võrrelda sotside tulemusega ja sealt on tulemas keretäis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc.
                          Narvas ja sillamäel ka asjad ei muutu.
                          Eesti Keskerakond 11855 66.8%
                          Eesti Keskerakond 3934 68.7%
                          Sillamäel oligi ainult kaks valikut:

                          Eesti Keskerakond 3934 68.7%
                          Savisaare valimisliit Sillamäel 1792 31.3%
                          Üksikkandidaadid 0 0%
                          paras uuesti suletud tsooniks teha, kus stalkerid saaks imet otsida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tere, ma ütleks nüüd seda, et Mart Helme, mine vittu, sa oled ilge vitt, sa oled midagi hullematki, sa oled hammastega vitt. Fakk off, fakk off, faking ahv.
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Helme ütles et e-valimised on pussused.
                            E-valimiste teemaline jaur ongi Mõnu purkse põhjuseks? pfff, igav.

                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Tallinn on sest mõttes eriline, et ikkagi 50% on venelased/keskitoetajad ja siis EKRE ei saagi megatulemust teha. Küll aga saab võrrelda sotside tulemusega ja sealt on tulemas keretäis.
                            Helme sai Vakra käest isegi lõuaringi personaalselt.


                            Haapsalus enne reformierakonnal 8 kohta. Nüüd kaks, sest enamus tõmbasid nahui ja tegid oma valimisliidu. Lauri Luige loogika - eino Reform tegi hea tulemuse. Enne oli null kohta nüüd kaks. Okei.....

                            Kommentaar


                              Joel Friedrich Steinfeldt 22 (tegus Savikas)
                              Kristen Viikmäe 7 (KE)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                EKRE - eelmiste kohalike valimistega võrreldes suurim võitja !
                                Braavo , Helmed ! Tuld !

                                Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme on üle-Eestilise valimistulemusega rahul, sest võrreldes eelmiste kohalike valimistega kasvas erakonna toetajate hulk üle viie korra ning erakond pääses ligi pooltesse Eesti omavalitsustesse. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond pani neil valimistel välja 50 nimekirja üle Eesti. Volikokku pääseti 39 omavalitsuses, kaasa arvatud suuremates linnades nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi ja Rakvere. […]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X