320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Saan ma õigesti aru, et kümnevõistlejad läksid õhtul hotelli asemel kuhugi läbensile, et üks lõpetas ratastoolis, üht õmmeldi ja kolmas ei saanud järgmisel päeval enam aru, kuhu suunas see ketas lendama peab?
    naljavend oled..

    Kommentaar


      Ärge nalja tehke, see oli kohe selge, et siit edasi võistelda ei saa, ei pidanud mingit kinnitust ootama. Kõik, kellel sarnane keiss on olnud, teavad, et isegi kui Achilleus katki pole, siis miinimum kuu on vähegi kiiremaid liigutusi nii valus teha, et lihtsalt ei saa.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Saan ma õigesti aru, et kümnevõistlejad läksid õhtul hotelli asemel kuhugi läbensile, et üks lõpetas ratastoolis, üht õmmeldi ja kolmas ei saanud järgmisel päeval enam aru, kuhu suunas see ketas lendama peab?
        Tead, ma olen püüdnud end kontrollida ja mitte päris halvasti sinu kohta öelda...aga nüüd küll enam ei saa. Palun lõpeta see vaimutsemine ära. Sa oled ikka täiesti perses vend, kuidas sa suudad endaga elada? Tõsiselt koguaeg neid enda meelest vaimukusi üllitada igas teemas ja ma ei tea, Sa oled lihtsalt nii putsis vend ja aeg vist sind ignore listi panna.
        Hale vend oled. Igas teemas üritad tähelepanu endale tõmmata.


        (ootan vastu neid vanu pelmeeni ja poolitamise nalju jne )
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Tead, ma olen püüdnud end kontrollida ja mitte päris halvasti sinu kohta öelda...aga nüüd küll enam ei saa. Palun lõpeta see vaimutsemine ära. Sa oled ikka täiesti perses vend, kuidas sa suudad endaga elada? Tõsiselt koguaeg neid enda meelest vaimukusi üllitada igas teemas ja ma ei tea, Sa oled lihtsalt nii putsis vend ja aeg vist sind ignore listi panna.



          (ootan vastu neid vanu pelmeeni ja poolitamise nalju jne )
          Ei, hakkasin nutma

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru, et kümnevõistlejad läksid õhtul hotelli asemel kuhugi läbensile, et üks lõpetas ratastoolis, üht õmmeldi ja kolmas ei saanud järgmisel päeval enam aru, kuhu suunas see ketas lendama peab?
            Sääritsa intekas lõi liimist lahti, kui siinset foorumit uskuda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Sa vist ei näinud päris mis juhtus?
              Elan jah live feedide maailmas, st et sooritusi endid ei näe praegu...

              Aga jhm, läbi mis läbi

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Tead, ma olen püüdnud end kontrollida ja mitte päris halvasti sinu kohta öelda...aga nüüd küll enam ei saa. Palun lõpeta see vaimutsemine ära. Sa oled ikka täiesti perses vend, kuidas sa suudad endaga elada? Tõsiselt koguaeg neid enda meelest vaimukusi üllitada igas teemas ja ma ei tea, Sa oled lihtsalt nii putsis vend ja aeg vist sind ignore listi panna.
                Hale vend oled. Igas teemas üritad tähelepanu endale tõmmata.


                (ootan vastu neid vanu pelmeeni ja poolitamise nalju jne )
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Ärge nüüd Mõnu mutta tampige...iroonia ja lõõp on omal kohal,sest ka mul tekib mõnikord küsimus,et miks mitte ketta või teiba asemel võtta kellu ja mördipang ning minna Tampere lähedale vanglat ehitama.Aga Kirt ja Mägi on tegijad!!!Respect!!!

                  Kommentaar


                    Aitäh, Gerd Kanter!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma pronksi osas Mägi maha ei kannaks, aga olekust oli näha, et tal enam tegelikult juurde panna ei ole.
                      Nii oligi.

                      Kommentaar


                        Tubli säärits! Magnuse käest küsi kindlasti kas ta silmanurgast nägi Kauri jooksu ja mis ta arvab sellest üheksandast kohast
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Kirt on kõva ja palju õnne talle!

                          Aga etv tänane kommentaarium on täielik disgrace, mõlemad töllid on täiesti emotsioonitud ning ei märka staadionil/ekraanil toimuvat absoluutselt. Läks ikka piisavalt aega neil, enne kui kohale jõudis, et pronks käes. Hea et vähemalt pildis sai vaadatud - oleks nad raadios kommenteerinud, siis ei oleks "publik" võistluse käigust ikka üldse infot saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxx Vaata postitust
                            Kirt on kõva ja palju õnne talle!

                            Aga etv tänane kommentaarium on täielik disgrace, mõlemad töllid on täiesti emotsioonitud ning ei märka staadionil/ekraanil toimuvat absoluutselt. Läks ikka piisavalt aega neil, enne kui kohale jõudis, et pronks käes. Hea et vähemalt pildis sai vaadatud - oleks nad raadios kommenteerinud, siis ei oleks "publik" võistluse käigust ikka üldse infot saanud.
                            Võin kaitseks öelda, et kui sa kommenteerid viis tundi sellise palavuse käes järjest. Mitmendat päeva järjest, siis hakkab totaalne brainfart kõikjalt sisse kütma. Seda on mitu korda näha olnud, et mehed on kokku jooksnud. Parim oli Juhani error odaviske kvalis mingi tšehhi suurfavoriidi viske ajal.
                            Mis kõlas nii:
                            Tšehh viskab, lendab kohe poole kehaga üle joone. Oda lendab samas kaugele.
                            "JA VÕIMAS VISE! KOLMAS VORMITÄITJA!" jaurab Juhan.
                            Helar: "ee..."
                            "Siit tuli vähemalt..." jätkab Juhan.
                            Helar: "ee..."
                            Samal ajal näidatakse tulemust - see on X.
                            "... 86 meetrit ja kindel edasipääs," jätkab Juhan.
                            Samal ajal näidatakse mossis Zeleznyt ja mingit tšehhi daami.
                            Juhan: "Ja nemad on ka rõõmsad, töö on tehtud, nüüd on aeg mõelda edasi finaali peale."
                            Helar: "Tegelikult oli tal null."

                            Täna oli ka mingi hetk, kus Juhan ütles: "Ja need kaks hüppajat lähevad järgmisena koos kõrgusele 1.94."
                            Mõtleb veidi: "Ee, noh, korraga ja koos nad muidugi ikka ei hüppa. Ikka kordamööda."
                            Järgneb mõningane vaikus eetris, kus on ilmselt mikrid väljas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Võin kaitseks öelda, et kui sa kommenteerid viis tundi sellise palavuse käes järjest. Mitmendat päeva järjest, siis hakkab totaalne brainfart kõikjalt sisse kütma. Seda on mitu korda näha olnud, et mehed on kokku jooksnud. Parim oli Juhani error odaviske kvalis mingi tšehhi suurfavoriidi viske ajal.
                              Mis kõlas nii:
                              Tšehh viskab, lendab kohe poole kehaga üle joone. Oda lendab samas kaugele.
                              "JA VÕIMAS VISE! KOLMAS VORMITÄITJA!" jaurab Juhan.
                              Helar: "ee..."
                              "Siit tuli vähemalt..." jätkab Juhan.
                              Helar: "ee..."
                              Samal ajal näidatakse tulemust - see on X.
                              "... 86 meetrit ja kindel edasipääs," jätkab Juhan.
                              Samal ajal näidatakse mossis Zeleznyt ja mingit tšehhi daami.
                              Juhan: "Ja nemad on ka rõõmsad, töö on tehtud, nüüd on aeg mõelda edasi finaali peale."
                              Helar: "Tegelikult oli tal null."

                              Täna oli ka mingi hetk, kus Juhan ütles: "Ja need kaks hüppajat lähevad järgmisena koos kõrgusele 1.94."
                              Mõtleb veidi: "Ee, noh, korraga ja koos nad muidugi ikka ei hüppa. Ikka kordamööda."
                              Järgneb mõningane vaikus eetris, kus on ilmselt mikrid väljas.
                              Ksenija Balta hüppas kaugust 16.63 Juhani sõnul.
                              Kuradi kõva tulemus ma peaks ütlema. Kardan, et minu silmad ei näe et see kasvõi Ksenija enda poolt üle hüpatakse
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                http://sport.delfi.ee/news/kergejous...as?id=83310815

                                Natuke huumorit ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X