320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal on loosimine?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Kõik oli ju nii kindel
      Oligi ju, 0% oli kahtlust et ei saada edasi.

      Kommentaar


        Mulle meeldib see, et igasugu sittade otsuste najal sõidetakse, sest see on nii tore et UEFA ja Man Utd ja Chelsea on ainukesed vari vastased taunüksused.

        Kommentaar


          Päris palju ulgumist siin lambisatside toetajate poolt. Pole midagi teha, ega kõik tiimid ei suudagi CLis kaugele jõuda (või isegi sinna pääseda) ning eks siis peabki teiste mängudele kaasa elama.

          Aga jah, mis mõte on väravatagustel lisakohtunikel, kui neil jäävad praktiliselt kõik tähtsad olukorrad märkamata? Siin jäi penalteid mõlemale poole andmata. Aga elu on lill ning oleme finaalis, Roma oli selgelt nõrgem tiim.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mulle meeldib see, et igasugu sittade otsuste najal sõidetakse, sest see on nii tore et UEFA ja Man Utd ja Chelsea on ainukesed vari vastased taunüksused.
            source? Olen igaltpoolt erinevaid jutte lugenud, ja kuidagi jäi mulje, et 2/3 klubidest pidid nõus olema mitte 20/20st...

            Erinevates pollides bundesliga mängijate arvamus VARist on kahetine, peaaegu pooled arvaks, et süsteemi tuleks muuta.

            Ilmselgelt, sest VARi kohtunikud on mingid lambised pubekad - vähemalt paljudest otsustest jääb selline mulje.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kuulge, kas te olite eile õhtul kõik täiesti purjus?

              Kommentaar


                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                kiida kohtuniku ikka ka.. variga poleks te finaalis
                VARiga poleks üks teatud Hispaania klubi ka pärast 2002 aastat ilmselt finaalis olnud.

                Roma aga näitab selgelt, et olgu skoor avamängust, milline tahes, neil on sisu tagasi tulla. Liverpooli õnn, et finaalis kahte jalga ei ole vaja mängida 😆 Finaalis palun Salah kübar ja mingi hävitav kaotus Realile, mille nad juba poolfinaalis oma esitusega ära olid teeninud, lihtsalt ühel Saksamaa tiimil pole oskuslikke ründemängijaid.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Mulle need pildikesed ikka meeldivad - minu isiklik var.

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ühesõnaga finaalis. Läbi sellise hmmm pasa. Kaitse tootis eile roppu moodi. Milner, vana ManC mängijana annab ikka endast maksimumi, mõlemale poolele Finaalis tuleb kuskilt leida veel 1 ekstra käik. Oleks meil pinki siis oleksin optimistlikum. Pink koosneb aga ainult varumeeste varumeestest. Aga kui vaja siis pauguvad luuavarredki!

                    Kohtunikud imevad. Lihtsalt totaalselt imevad. Ma olen nädala jooksul näinud 6x kuidas karistusalas mängitakse palli käega. 2 pennalt meie vastu, 1 andmata pennal meie vastu, 2 andmata pennalt meie kasuks ja 1 andmata pennal 1 saksa meeskonna kasuks. Kõikidest nendest käe ja palli omavahelistest puudetest, see 1 meie vastu andmata oli 110% pennal. Punane mängijale oleks ehk liiga karm olnud, sest päris Suarez polnud. Aga kõik muud on olnud ikka suht soft puuted.

                    Loosimine on ammu juba ära olnud. Saksamaa võidab ja Kane lööb mõlemad väravad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuulge, kas te olite eile õhtul kõik täiesti purjus?
                      Ei, üks tume Grimbergen tootis piisavalt. Hommikul tuleb tõdeda, et käest läksid teise poolaja algus ja lõpp - ülejäänud mängu üle pole põhjust kurta. See on suur probleem, et pingilt pole normaalset ründavat vahetust võtta: Roma tegi neid kolm ja leidis lõpuks uue käigu. Kas Can ja/või Lallana on finaaliks rivis ja eilne 11 jätkuvalt terve? Need on suured küsimused.
                      Ma ei tea, kuidas Chelsea mänguks nüüd jõud ja motivatsioon leitakse. Kardan väga, et ei leita.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Igale probleemile on lahendus - cheer up! Jalgpall on ses mõttes kummaline mäng, et vaatamata paljudele indiviididele platsil, on see siiski võistkondlik mäng.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Päris pull on see, et CL-is on üldse mänginud kaks eestlast ja mõlemad on finaali jõudnud. Rollide suurused küll erinevad, kuid fakti see ei muuda. Kes finaali tahab saada, see palgaku mõni eestlane!

                          Kommentaar


                            Ei mõista miks kõik Milnerit süüdistavad omaväravas kui selge süüdlane selles olukorras oli ei keegi muu kui Lovren!? TAA + Lovreni äär CR7 vastu loodetavasti püsib.

                            Kommentaar


                              Defineeri kõik. Ja siis seleta veel, millepärast Lovren oli süüdi... või millepärast peab keegi süüdi olema? Võib olla teinekord lihtsalt on asja ühisnimetajaks pigem ebaõnn?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust

                                Kohtunikud imevad. Lihtsalt totaalselt imevad. Ma olen nädala jooksul näinud 6x kuidas karistusalas mängitakse palli käega. 2 pennalt meie vastu, 1 andmata pennal meie vastu, 2 andmata pennalt meie kasuks ja 1 andmata pennal 1 saksa meeskonna kasuks. Kõikidest nendest käe ja palli omavahelistest puudetest, see 1 meie vastu andmata oli 110% pennal. Punane mängijale oleks ehk liiga karm olnud, sest päris Suarez polnud. Aga kõik muud on olnud ikka suht soft puuted.
                                no aga kui VAR mängu tuua või kohtunikekollleegium, siis ju mänguilu ja inimfaktor kaob!! traditsioonid hävivad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X