320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poch.

    Kommentaar


      Eddie Howe?

      Kommentaar


        Eddie peaks olema küll.

        Kommentaar


          VIST panime sõbraga pildi kokku. Stephen Ireland?

          Kommentaar


            Kõlab nagu mõni prantslane...Daz Booob?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Dudek, Hyypia, Carragher, Traore, Alonso, Gerrard, Garcia, Baros.

              Viimased 3 tulid teisel katsel.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mul ei tulnud Djimi Traoré nimi meelde, sest kuradi Diouf oli keele peal, kuigi ma teadsin küll, et see kiilakas senegali ambaal ei olnud siis enam Liverpoolis. Kuna ma ei viitsi nii lambise küsimusega mitu päeva jaurata, siis annan Tofoa vastuste põhjal väikse spikri ette:

                __________Dudek
                ? - Carragher - Hyypiä - Traoré
                Garcia - Alonso - Gerrard - ?
                _________Baroš - ?
                Üks oli Riise, teisi pidin guugeldama. Kuigi imo peaks pool punkti andma ka vastus, et mitte keegi ei alustanud seda mängu Liverpooli poolelt.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Äkki oli Kewell terve ja seal ees? Paremkaitses oli mingi inglane või iirlane või šotlane tol ajal kui mälu ei peta. Nimi ei tule kohe üldse kahjuks meelde.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mul ei tulnud Djimi Traoré nimi meelde, sest kuradi Diouf oli keele peal, kuigi ma teadsin küll, et see kiilakas senegali ambaal ei olnud siis enam Liverpoolis. Kuna ma ei viitsi nii lambise küsimusega mitu päeva jaurata, siis annan Tofoa vastuste põhjal väikse spikri ette:

                    __________Dudek
                    ? - Carragher - Hyypiä - Traoré
                    Garcia - Alonso - Gerrard - ?
                    _________Baroš - ?
                    Pidasin seda silmas, et viimased kolm "?" tulid teisel katsel. Ehk Kewell, Riise ja Finnan.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kewell ja Traore olid mehed kes mul meelde ei tulnud
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Ma sattusin hiljuti artikli otsa, kus tuli juttu mängijatest, kes on nii Reali kui Liverpooli eest mänginud. Suudab keegi ilma cheatimata need 9 nime kokku saada? Ma tunnistan, et suutsin ainult 5 kokku saada.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Dida, Cafu, Nesta, Maldini, Stam, Seedorf, Gattuso, Pirlo, Kaka, Sheva, Crespo. 2007 oleks huvitavam.

                          Traore oli esimene, keda ma teadsin.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Väga raske ülesanne. Andsin 6 peal alla ja kuna kiusatus oli suur, vaatasin lfchistoryst järgi, et kokku ainult 7 nime ongi. Need 6, kes ma sain on McManaman, Owen, Alonso, Morientes, Arbeloa ja Sahin. Kuidas Sa 9 said? Arbeloa mängis Realis, Poolis ja Realis, kas see teeb 3 mängijat?
                            Ma ei hakka neid nimetama hetkel, aga usun, et kui korra uuesti järele mõtled siis 8 peaksid sa kenasti kokku saama. Üks neist oli rohkem pingipoiss ja paljud ei pruugi teda enam mäletada.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Dudek

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                Suudab keegi ilma cheatimata need 9 nime kokku saada?

                                ei suutnud

                                kuigi kunagi hilisteismelisena Arsenali toodud prantslase peale oleks pidanud kohe tulema
                                (see, et ta end sedavõrd kõigi nende 10 klubi legendiks peab, kelle eest ta mänginud on, et ühegi nende vastu skoorimisel ei tähista, on mullegi müstika)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X