320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina 10.10.2017 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Antonovilt super koll! Kuradima kahju, et punkti ei saadud kätte, aga iseenesest mängiti ju hästi. Aksalu ja Antonov olid Eesti parimad täna

    Kommentaar


      #32
      Kui poolajal ajas Aet isegi mõistlikku juttu, siis küsimus Antonovilt stiilis "noh, millest sa siis enne väravat mõtlesid?"... no ma ei tea.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Kui poolajal ajas Aet isegi mõistlikku juttu, siis küsimus Antonovilt stiilis "noh, millest sa siis enne väravat mõtlesid?"... no ma ei tea.
        Ära ulu, kingin sulle nulu. Aus peli oli, saime küll kotti, aga pole midagi. Paneme edasi ja #annametuld! Ikkagi #tugeveesti.

        Kommentaar


          #34
          Hoolimata 8-1 ja 5-0 kaotustest vastavalt Belgiale ja Bosniale jäi meie väravatevahe Küprosest paremaks.
          Last edited by Vask; 10.10.17, 23:51. Põhjus: Parem sõna asemele

          Kommentaar


            #35
            Bosnia ultrad olid huvitavad. Tulid, laulsid kõik üle, viskasid pürod ja läksid minema.
            slimm.ee

            Kommentaar


              #36
              Miks olid piirded ette pandud kui kotka tänava tunnelist tulla? Ma pidin tervele staadionile ringi peale tegema, et lõpuks oma kohale jõuda. Selle tunneli võiks ka korda teha juba. Pimedas ei näe kui seal veelombid on. Ilmselt ise süüdi, et kummikutega ei tulnud.

              See Meeskond võiks järgmine kord vast arvestada, et tulevad tüübid, kellel potentsiaalselt tõrvikud kaasas on. Kuidas selline kogus staadionile sai? Lisaks olid osad Bosnia fännid üldse küljetribkal.

              Sellise korralduse eest on 18euri veits palju ära anda. Tudengisoodustust ka pole, sest nad on ju nii rikkad.

              Päris palju on õppida veel, enne kui see Supercup kohale jõuab ja kõik laitmatu peab olema.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Miks olid piirded ette pandud kui kotka tänava tunnelist tulla? Ma pidin tervele staadionile ringi peale tegema, et lõpuks oma kohale jõuda. Selle tunneli võiks ka korda teha juba. Pimedas ei näe kui seal veelombid on. Ilmselt ise süüdi, et kummikutega ei tulnud.
                Oled sa selles kindel?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #38
                  BHFanaticos rõhutatult 12 minuti korralik protest BH vutiliidu vastu, ülinõudlike ja endast kõike andvate BHFanaticos ultrahingedesse ei mahtunud ebaõnnestunud valiktsükkel.
                  Eestile paratamatu, sama oleks toimunud ükskõik kus mujal staadionil.
                  Valiktsükli mängugraafik tõi aktsiooni ALC Arenale.

                  Kommentaar


                    #39
                    Reim talitas täna oma varasemate põhimõtete vastu (seoses Kingiga näiteks). Pikal puudub mängupraktika, aga ometi mängis mõlemad kohtumised otsast lõpuni. Tänane lõpp oli kurb.

                    Kommentaar


                      #40
                      Tamm>Anier ja ütlen seda suure Anieri fännina ja Tamme heiterina. Aga kurat ma ei näe ühtegi põhjust miks Tamme põhis polnud.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #41
                        Veidi kahetised tunded aga pigem heam mang, negatiivse tulemusega. Kahjuks pole meil endiselt ründajat ees, kes suudaks ära lüüa. Anier Anier, ma ei oskagi kohe midagi oelda, Tamm tundus parem kui Anier.
                        Nüüd aastaaega plaanid paika seada, positiivse kaasa võtma ning proovima ilusa EM valiktsükli teha.
                        Ka fänlusega peame aastaga arenema, et mitte jääda alla platsi teises otsas olevatele inimhingedele.
                        Täna oli energiat juba fannikal kuidagi rohkem, vähemalt mulle tundus, kuigi asi vajub vahepeal ikka vaga kaootiliseks. Keegi pidi ju tegelema sellega ? Ruupori sebimine kambapeale on tâhelepanu väärt saavutus, aga see on natukene vähe kulla sõbrad JH st. Krt ei ole ju midagi nii ülemõistuse. Olen pakkunud variante jms, tundub, et ei huvita väga kedagi see areng tribkal. Ma loodan, et ma eksin ja selles suunas hakkab ka asi arenema. Lihtsalt kuradima kadetaks teeb kui kas või tana, millise massiivse laulu sai ules mõned sajad bosnialased. Vaata kus otsast tahad me oleme selle fanlusega kuidagi vähe toppama jäänud. Organiseeritust ja köike seda on vähe aga seeselleks hetkel. Kui keegi tunneb huvi olen alati sellel teemal nõus mõtteid vahetama.
                        EJL on kolmas mis peab aastaga nüüd välja mõtlema kuidas rahvast statale saada. Mannetu see 5k ikka. Ei tundu ka midagi üleliia mõistuse olevat. Muidugi peab saatma teatav edu meid vms aga ma leian, et parandamis ruumis on veel maa ja ilm. Vähemalt minu silmis.
                        Aga tore, et nii paljugi meid on kes vaatamas käib ja üldse mingit häält teeb. Olge mõnusad ja ongi kõik ! Elagu Eesti, Elagu Koondis.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Mannetu see 5k ikka.
                          Kindlasti oli vihmal oma roll.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Mannetu see 5k ikka.
                            Õnneks saavad nad tulevikuks oma korruse! (y)
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #44
                              5k oli vihmase oktoobri kohta sigahea saavutus. Mäng oli meh. Kohtuniku kahe poolaja peale lisatud 2 minutit on wtf.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Minu meelest oli mäng hea.

                                Tuleb aru anda, et mängisime ikkagi selgelt tugevama koondise vastu, kus (isegi natukene muudetud koosseisus) enamik mehi mängimas väga tugevates liigades. Tegelikult kaitsti täitsa ilusti - okei see I väravani viinud viga oli muidugi ülimalt valus. Kui see ja Džeko meisterklass II väravale eelnenus välja jätta, tehti kaitses hea esitus. Ründepoolel oli meil mitmeid igati häid võimalusi, eriti jääb meelde muidugi see Zenjovi olukord. Oli põnev mäng ja minu meelest ei saaks öelda, et Bosnia hullult üle oleks olnud. Domineeris kergelt, aga seda võis ju sellise tiimi poolt eeldada ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X