320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuidas see mõjuks meistriliiga üldisele tasemele? Selle vastus on küll lihtne. Mitte kuidagi ei mõjuks ja ka ei mõju.
    Et tegelt võiks kaks kuud trenni nühkida, kvadrat taguda ja oma satsiga 10 vs 10 teha ja ettevalmistuse tase hooajaks oleks sama?

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Iseseisev klubi teeb iseseisvaid otsuseid, uskumatu.
    Panin sõbraga õlled vahele, et see argument tuleb. Tasuta õlu, aitäh.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Et tegelt võiks kaks kuud trenni nühkida, kvadrat taguda ja oma satsiga 10 vs 10 teha ja ettevalmistuse tase hooajaks oleks sama?
      Sa rääkisid tasemest. Ma usun, et Levadia tase hooajal on vaatamata sellele skandaalsele sammule täiesti sama, mis oleks olnud, kui ta oleks kasutanud põhimängijaid. Sa võid muidugi hooaja lõpus paar A4 kokku kirjutada, et kas ikka oli.

      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Panin sõbraga õlled vahele, et see argument tuleb. Tasuta õlu, aitäh.
      Päris tobu sõber siis, sest see on ainuõige lähenemine. Levadia ja teised peaks kindlasti EJLile aitäh ütlema, et võimalusi pakutakse, kuid erinevalt sinust ei usu ma, et kõik peaks käima täpselt nii nagu EJL tahab ehk kui tahan, teen trenne nii nagu tahan ja treeningmänge nii nagu tahan ja kasutan mängijaid nagu tahan ja seda ei dikteeri EJL, sest see pole EJLi asi ning treeneri ja klubijuhtide asi on see, kuidas klubi parima toonusega hooajasse tüürida, sest nemad vastutavad.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Sa rääkisid tasemest. Ma usun, et Levadia tase hooajal on vaatamata sellele skandaalsele sammule täiesti sama, mis oleks olnud, kui ta oleks kasutanud põhimängijaid. Sa võid muidugi hooaja lõpus paar A4 kokku kirjutada, et kas ikka oli
        Davai, diil. Kui Saagimi kullafondi ja lapikmaa-arvamusliidrite lugude vahele mahub, võtad avaldada ka?

        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Päris tobu sõber siis, sest see on ainuõige lähenemine. Levadia ja teised peaks kindlasti EJLile aitäh ütlema, et võimalusi pakutakse, kuid erinevalt sinust ei usu ma, et kõik peaks käima täpselt nii nagu EJL tahab ehk kui tahan, teen trenne nii nagu tahan ja treeningmänge nii nagu tahan ja kasutan mängijaid nagu tahan ja seda ei dikteeri EJL, sest see pole EJLi asi ning treeneri ja klubijuhtide asi on see, kuidas klubi parima toonusega hooajasse tüürida, sest nemad vastutavad.
        Nõus. Aga vastutagu siis, m.h. ka hooajal, mitte ärgu süüdistagu poolt maailma ega ähvardagu pisarsilmil kotisuud kokku tõmmata, kui järjekordselt pimesi värvatud ulmepalgaliste juusode ja borislavide kiuste kuld saamata jääb.

        Kommentaar


          Miks EJL eeldab, et kõik jooksevad väljakule parimas koosseisus mis võimalik? Tegu on hooaega ette valmistava turniiriga ehk tuleks proovida erinevaid kombinatsioone, mängijaid, noormängijaid kes võiksid põhimeeskonda murda. Mängijad on erinevas füsioloogilises staadiumis ettevalmistusega. Tegu pole preemium liiga mänguga kus eeldaks, et mängitakse parima koosseisuga. Otsused peaks tegema vastavalt vormile ja meeskonna vajadustele mitte EJL soovidele.

          Kommentaar


            Ma andsin justkui mõista, et erinevate kombinatsioonide proovimine ongi väga mõistlik, aga antud juhul (nagu ka mitmel varasemal aastal) oli mingist kombinatsioonide proovimisest asi sama kaugel kui Levadia poisid täna värava löömisest, kui koosseisu vaadata.
            Aga jah, nagu õpetatud mehed on öelnud, nende otsused, nende vastutus. Lugegem see probleemipüstitus siis taas lihtsalt minu järjekordseks kiiksuks. Eks hooaeg näitab.

            Kommentaar


              Taliturniiri/hallimängude enda osas arvan, et kes seda tõsiselt võtab, see võidab, kes niisama osaleb/sunduslikult kohustust täidab, see mitte nii väga. Tõsise all ei pea ma silmas seda, et iga mäng ainult põhimängijad peal ja paneme "turniiri" kinni.

              Selle pointi juurde ma siiski jään, et pigem on võiduruum siin top4 välistel satsidel suurem. Etteantud hulk mänge regulaarse vahega ja vähemalt mingisugusegi kindla tasemega. Turniir ei hammusta ka kogu ettevalmistusperioodi, nii et jääb aega ka ise leida mänge, kui on vaid huvi.

              Vähemalt teoorias võiks meie tippsatsid suuta kogu preseasoni ise ära sisustada enda parema äranägemise järgi, otsides võrdväärseid või endist tugevamaid vastaseid väljast. Sekka ehk paar kontrollkohtumist enda mõõtu kodustega. Küllap aga jah, seda isetegutsemist ja innukust napib (respekt Paidele). Kui napib ka suurtel, siis raske väiksematelt nõuda ja nõnda on praegune taliturniir igati kohane.

              Tulevikus ehk oleks vahva, võimalik, et mingi ulme roosa unelm ja ei toimiks üldse, aga kui jääda selle kõiki hõlmava Taliturniiri juurde, siis oleks vägev hoopis midagi sellist. Panna vahele mingisugune kopsik, nimetada turniir näiteks a la Sportlandi Taliturniiriks/liiga karikaks vms (ehk annab siduda kuidagi kõik meie püramiidi kolm kõrgeimat astet?). Auhinnafondiga kasvõi 25 000 € - tunnetuslik puusalt pakkumine, justkui oleks summa millest keegi ära ei ütleks (vähemalt ühe okei leegionäri peaks hooaja jooksul ära toitma küll selle summaga), aga pole ka hunnik mille pärast keegi ogaraks läheb. Ehk lihtsalt motiveeriks osalisi veidi rohkem pingutama hooaja eel? Pole vahet, et eurokohta selle asjaga ei võida, aga oleks asjaosalistele ning publikule väheke atraktiivsem ikka. Fännidel hulga lõbusam jaanuar-veebruar hallis õlut libistades omadele pöialt hoida.


              -e- Kas kuskil on mõni sõnavõtt olnud, kus klubi teatab, et ei soovi osaleda halliturniiril ja on sunnitud seda siiski tegema. Ehk keegi meenutab?

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Tulevikus ehk oleks vahva, võimalik, et mingi ulme roosa unelm ja ei toimiks üldse, aga kui jääda selle kõiki hõlmava Taliturniiri juurde, siis oleks vägev hoopis midagi sellist. Panna vahele mingisugune kopsik, nimetada turniir näiteks a la Sportlandi Taliturniiriks/liiga karikaks vms (ehk annab siduda kuidagi kõik meie püramiidi kolm viimast astet?). Auhinnafondiga kasvõi 25 000 € - tunnetuslik puusalt pakkumine, justkui oleks summa millest keegi ära ei ütleks (vähemalt ühe okei leegionäri peaks hooaja jooksul ära toitma küll selle summaga), aga pole ka hunnik mille pärast keegi ogaraks läheb. Ehk lihtsalt motiveeriks osalisi veidi rohkem pingutama hooaja eel? Pole vahet, et eurokohta selle asjaga ei võida, aga oleks asjaosalistele ning publikule väheke atraktiivsem ikka. Fännidel hulga lõbusam jaanuar-veebruar hallis õlut libistades omadele pöialt hoida.
                See on hea mõte. See on väga hea mõte. Edasi arendades võiks selle turniiri süsteem olla sama, ehk siis A- ja B-tasemega, vastavalt siis auhinnaraha väiksem B-tasemel lihtsalt.
                Üks praeguse turniiri nõrku kohti on, muide, see, et väikestele ja regioonidest kohale sõitvatele klubidele on taliturniiri mängimine kaunis ränk kulu, eriti, kui duublid ka mängivad. Bussisõitude kinnimaksmisele kulub kabe neljakohaline summa - kulu, mida Tallinna ja lähikonna (eriti suurtel ja veidi jõukamatel) klubidel näiteks pole...

                Kommentaar


                  EJL võiks jah regioonide võistkondi toetada, kel pikad sõidud, pole küll teada, kuidas osad Tallinna klubid sellesse suhtuvad?

                  Kommentaar


                    Jaanuar-märts taliturniir ja Liigahooaeg algaks aprillis.

                    Taliturniirist võiks välja areneda alagruppidega ja lõpufaasis, enne liigahooaja algust, play-offidega Liigakarikas

                    Kommentaar


                      Tallinna FCI Levadia abitreener Vladimir Vassiljev kinnitas pärast Taliturniiri 0:10 kaotust Nõmme Kaljule, et esindusmeeskonna mängijad said lisapuhkust.


                      Fair enough ja saame näha. Kolm põhivenda läksid siis, ma saan aru, koondisega puhkusele. Aga see selleks. Ränt lõppenud.

                      Kommentaar


                        Marek_T sa oled üks intelligentsemaid kasutajaid siin foorumis ja sinu postitusi on väga huvitav lugeda ja ilmselt mina ei suudaks sinuga ka samaloogiliselt argumenteerida. Aga siinkohal sa teed minu meelest FCI Levadiale veidi liiga. Ma siinkohal küll ei tea, mis paberitele iga klubi enne Taliturniiri algust alla kirjutab, kuid fakt on see, et sisuliselt on tegu sõpruskohtumistega, mille esmane eesmärk on hooajaks valmistumine. See, kuidas ja mis koosseisuga mõni eraklubi enda hooajaks valmistub, peab olema iga eraklubi enda teha. Kui Levadia tahab, võib ka Rogic ise rünnakusse joosta. Kui FCI Levadia tahab, võib ta äsja 16-aastaseks saanud järelkasvuga peale minna. Siinkohal ei ole absoluutselt mingit vahet, kas keegi neist poistest saab see hooaeg Premium Liigas väljakule või mitte. Mitte keegi ei saa sundida ühtegi klubi hooajaks valmistuma nii, nagu klubi seda ise ei taha.

                        Ma ütlen ausalt, mulle läks see samuti vastukarva ja minu tööandja kaotas ka veidi rahaliselt (õnneks mitte nii rumalalt seekord kui mõni muu konkurent) selle tõttu, et Levadia nii otsustas ja ma ise eelistanuks ka eile FCI Levadia põhikoosseisu näha. Aga see on FCI Levadia business antud juhul ja suhteliselt tobe, et klubi peab hakkama avalikkuse ees selle pärast vabandama (antud formaadi puhul).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          See, kuidas ja mis koosseisuga mõni eraklubi enda hooajaks valmistub, peab olema iga eraklubi enda teha. Kui Levadia tahab, võib ka Rogic ise rünnakusse joosta. Kui FCI Levadia tahab, võib ta äsja 16-aastaseks saanud järelkasvuga peale minna. Siinkohal ei ole absoluutselt mingit vahet, kas keegi neist poistest saab see hooaeg Premium Liigas väljakule või mitte. Mitte keegi ei saa sundida ühtegi klubi hooajaks valmistuma nii, nagu klubi seda ise ei taha.

                          Aga see on FCI Levadia business antud juhul ja suhteliselt tobe, et klubi peab hakkama avalikkuse ees selle pärast vabandama (antud formaadi puhul).
                          + miljon

                          Kommentaar


                            Keerasin eile vindi veidi üle emotsionaalselt pinnalt, nagu seda varemgi on juhtunud ja vabandust ei nõua ega ole ma nõudnud küll kellegi käest, pigem tuleb seda mul endal teha.
                            Aga seda meelt olen ja jään ma endiselt, et suures plaanis on taliturniiri korraldamisega tehtud klubidele peaaegu-et kõik, mis antud tingimustes võimalik ja sellesse suhtutakse (kas siis planeerimisfaasis või juba ettevalmistuse kestes) liiga kergekäeliselt.
                            Rahu maa peal ja vabandan, kui kellelegi hinge sülitasin.

                            Kommentaar


                              Huvitav, et saalijalgpalli kõrg- ja esiliiiga protokollid nii venima on jäänud. Tihti on need sisuliselt peale mängu üleval juba. Mingi süsteem on maas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                Huvitav, et saalijalgpalli kõrg- ja esiliiiga protokollid nii venima on jäänud. Tihti on need sisuliselt peale mängu üleval juba. Mingi süsteem on maas?
                                Küllap esmaspäeval saavad korda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X