320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kokkamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Hakkliha, sibul, küüslauk, riivitud porgand, muna, törts ketshupit, sool ja pipar.
    Segad kokku, praed, sööd.
    No kindlasti tuleks lisada ka paar viilu kas piimas või vees leotatud saia...ja ma ise veel lisan ka paar lusikat hapukoort ja peotäis riivjuustu,siis tulevad ikka umbe hääd!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas tarry Vaata postitust
      No kindlasti tuleks lisada ka paar viilu kas piimas või vees leotatud saia...ja ma ise veel lisan ka paar lusikat hapukoort ja peotäis riivjuustu,siis tulevad ikka umbe hääd!
      Ma kasutan saia asemel muna. Ei tule nii kokku tõmbunud kotlett.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #93
        Sinepit võiks ka lisada.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #94
          Kotletitaignas on kasutatud (ja hiljem kiidetud) ka Guinnessi.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            #95

            Kommentaar


              #96
              Hoi.
              Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?

              Kommentaar


                #97
                Ise pole käinud, aga Mehhiko toit http://www.carramba.ee pidi olema hea ja väga terav

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ise pole käinud, aga Mehhiko toit http://www.carramba.ee pidi olema hea ja väga terav
                  Carramba on korralik koht. Väga tervaid toite leiab sealt. Milline teravaim täpselt, ei oska öelda.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Hoi.
                    Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ise pole käinud, aga Mehhiko toit http://www.carramba.ee pidi olema hea ja väga terav
                    On terav. Joosep-Rasmus võttis seal mingi terava supi. Nuttis ja sõi. Ja ta on üsna kõrge talumisega.
                    Kohalikud aasiakad (ma ei pea silmas mingeid kiirsööklaid) teevad pigem eurooplasele sobivat kahjuks. Ilmselt on kuskil ka erandeid, aga enamuses pettumus.
                    Mehhiko omadest saab hea kicki, kui just La Tablasse ei lähe. Mis oli üks mu kõige halvemaid söögikogemusi. Parim asi oli coca-cola, mis ma sealt sain.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      On terav. Joosep-Rasmus võttis seal mingi terava supi. Nuttis ja sõi. Ja ta on üsna kõrge talumisega.
                      Kohalikud aasiakad (ma ei pea silmas mingeid kiirsööklaid) teevad pigem eurooplasele sobivat kahjuks. Ilmselt on kuskil ka erandeid, aga enamuses pettumus.
                      Mehhiko omadest saab hea kicki, kui just La Tablasse ei lähe. Mis oli üks mu kõige halvemaid söögikogemusi. Parim asi oli coca-cola, mis ma sealt sain.
                      Mis sul seal juhtus?

                      Kommentaar


                        La Tablas? Sitta sööki pakuti. See oli küll paar aastat tagasi umbes. Siiski piisavalt halb kogemus, et teist võimalust mitte anda.
                        Ja pole ainuke oma tutvusringkonnas, kes pole antud kohast vaimustuses olnud. Ülevalpool toodud näites esinenud kodanik iseloomustas seda kohta sõnadega:"ebameeldiv teenindus ja külm kala". Aga need iseloomustavad sõnad võisid ka vahetuses olla.
                        Siiski, viimase aasta kohta puudub igasugune info antud koha kohta, et võibolla on nad ennast parandanud.

                        Kommentaar


                          Mingi aeg tagasi organiseerisid nad endale uue pealiku kööki - kas sellest ka asja sai, on saanud ei tea.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            tegelt peaks kohalikes korralikemas india köökides ka saama päris teravaid asju kui ettekandjale seda soovi mainida. eriti kui kokk ka pärit vastavast piirkonnast.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              tegelt peaks kohalikes korralikemas india köökides ka saama päris teravaid asju kui ettekandjale seda soovi mainida. eriti kui kokk ka pärit vastavast piirkonnast.
                              Sellise asjaga soovitaks ettevaatlik olla. Mul endal juhtus nii, et mõtlesin ühes India kohas kolme variandi vahel ja küsisin turbaniga vanamehelt, et milline neist kõige tulisem on. Tema siis vastas, et voh, näe see siin.
                              Mees muidugi pani oma maitseainetega täiega üle võlli ja ma nutsin, purskasin suust tuld ja sõin. Pärast siis tuli indialane küsima ka, et onju oli ju päris vingelt tuline. Ma siis tüüpilise eestlasena muidugi vastu, et jajah päris maitsev tuline eine oli
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Hoi.
                                Kellelgi on kogemusi, et millises pealinna söögikohas ja mis söök täpsemalt võiks olla Tallinna kõige teravam toit?
                                Kathmandu Hillis, väga head ja vürtsikad söögid. Tom KhaGai on supper supp, stange märg ja suust lööb leeki. Asub Argentiina restorani vastas.

                                E: Unustasin lisada, et supp iseenesest ei olegi võibolla kõige hotim. Aga seal võimalus lasta kausiga tuua endale seda tsilli pastat vms. millega nad seda asja teravdavad. Ning siis ise seda oma kannatuseastme vääriliselt lisada. Aga seda suppi soovitan sellegipoolest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X