320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      count vääriks väikest puhkust. MM-i lõpuni näiteks. Rõvetsemisel peaks olema piir.
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Üldse võiks veidi neid MM-i teemasi pasast puhastada. Loetavat teksti on aina raske ja raskem leida.
      Puhastasin F-grupi teemat, mujale praegu ei jõua. Päris masendav pilt tõesti. Kõike ma kahjuks lugeda ei saa, aga andke palun privaatsõnumiga teada, kui konkreetselt miski üle käte läheb, sest siis on moderaatoritel lihtsam.

      Hetkel ma bänne kellelegi ei anna, aga läbu jätkudes tuleb seda vist teha. Selle järgi, mis lugesin, peaksid eelkõige count ja Tofoa küll natuke koomale võtma.

      Korras.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Hetkel ma bänne kellelegi ei anna, aga läbu jätkudes tuleb seda vist teha. Selle järgi, mis lugesin, peaksid eelkõige count ja Tofoa küll natuke koomale võtma.
        Aga samas mingid icemanid, budulojused, 17'd ja muud töllid tohivad lausidiootsust suust välja ajada? ok, sorri.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Aga samas mingid icemanid, budulojused, 17'd ja muud töllid tohivad lausidiootsust suust välja ajada? ok, sorri.
          Niipalju kui sellest teemast lugesin, vastati ainult sinule ja countile teie enda väljenduse tasemel.

          Kui sul on konkreetseid näiteid vastupidistest, siis anna tulla.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Niipalju kui sellest teemast lugesin, vastati ainult sinule ja countile teie enda väljenduse tasemel.

            Kui sul on konkreetseid näiteid vastupidistest, siis anna tulla.
            On küll jah, kahjuks paremad näited on juba ära koristatud. Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta. Samas pidada makarone ainsateks teesklejateks ning anti-jalgpalli emaks siin maailmas, kes pidevalt saab abi kohtunikelt, on minu silmis sama idiootne, kui U MAD legendary pilt. Kui mingid koerad tulevad nimetama neljakordseid maailmameistreid ilma igasuguse loogika ning argumentatsioonita maailma kõige nõmedamaks satsiks, siis olgu pealegi, arvaku nii, kuid siis olgu valmis ka selleks, et count või mina või keegi kolmas neid ka perse saadab.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              On küll jah, kahjuks paremad näited on juba ära koristatud. Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta. Samas pidada makarone ainsateks teesklejateks ning anti-jalgpalli emaks siin maailmas, kes pidevalt saab abi kohtunikelt, on minu silmis sama idiootne, kui U MAD legendary pilt. Kui mingid koerad tulevad nimetama neljakordseid maailmameistreid ilma igasuguse loogika ning argumentatsioonita maailma kõige nõmedamaks satsiks, siis olgu pealegi, arvaku nii, kuid siis olgu valmis ka selleks, et count või mina või keegi kolmas neid ka perse saadab.
              Nõmedus on veel hullem kui rumalus ja kui sa võtad omale õiguse inimesi lihtsalt perse saata, siis vastatakse sellele samaga ja lõpuks on kogu teema sellist jama täis.

              Su netigängsterlik ärapanemine ei muuda kedagi targemaks ega muuda nende arvamust ega tõesta sinu pointi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                On küll jah, kahjuks paremad näited on juba ära koristatud. Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta. Samas pidada makarone ainsateks teesklejateks ning anti-jalgpalli emaks siin maailmas, kes pidevalt saab abi kohtunikelt, on minu silmis sama idiootne, kui U MAD legendary pilt. Kui mingid koerad tulevad nimetama neljakordseid maailmameistreid ilma igasuguse loogika ning argumentatsioonita maailma kõige nõmedamaks satsiks, siis olgu pealegi, arvaku nii, kuid siis olgu valmis ka selleks, et count või mina või keegi kolmas neid ka perse saadab.
                Te count'iga olete nagu brasiilia jalgpalli koondis(vabandust brasiilia fännid, aga ma räägin lihtsalt nii, kuidas mulle tundub), ise olete jumala jõhkardid ja kui keegi teeb midagi, mis teile ei meeldi, siis kohe hakate vinguma ja õiglust nõudma. Ise te count'iga samamoodi tegite pea igapäev Prantsusmaad maha, panite igasuguseid pilte prantsusmaa koondise kohta ja rääkisite muud paska. Aga nüüd, kui keegi ütleb paar halvustavat sõna itaalia koondise kohta, on kohe jõhker kisa lahti ja nõuate õiglust.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Nõmedus on veel hullem kui rumalus
                  Neil meestel on lihtsalt natuke liiga palju rumalust. Pealegi, kui panna kaalukausile rumalus ning nõmedus, siis minu jaoks on 100 korda parem olla nõme kui rumal inimene. Seega see on juba puht ideoloogiline küsimus, mida ei saa hinnata.

                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Ise te count'iga samamoodi tegite pea igapäev Prantsusmaad maha, panite igasuguseid pilte prantsusmaa koondise kohta ja rääkisite muud paska. Aga nüüd, kui keegi ütleb paar halvustavat sõna itaalia koondise kohta, on kohe jõhker kisa lahti ja nõuate õiglust.
                  Sry, aga Henry ju mängis käega, ei? Teie koondises on ju hulganisti immigrante, ei? Mida sa tõestada üritad? Iirlased väärisid kohta sel turniiril enam kui teie, ei?

                  Itaalia oli sel turniiril sitt - 110% nõus. Kuid igasugused "anti-jalgpall", "sukeldujad", "ei ole kunagi midagi osanud" blablabla teemalised kommentaarid on lausrumalus, millele mina leian enda maailmavaadete kohaselt, et mul on õigus teid perse saata.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Neil meestel on lihtsalt natuke liiga palju rumalust. Pealegi, kui panna kaalukausile rumalus ning nõmedus, siis minu jaoks on 100 korda parem olla nõme kui rumal inimene. Seega see on juba puht ideoloogiline küsimus, mida ei saa hinnata.
                    Nõmedust saab vähemalt ise vältida. Milleks ilkuda, kui saab ka inimese kombel väljenduda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Milleks ilkuda, kui saab ka inimese kombel väljenduda?
                      Words ought to be a little wild, for they are the assaults of thoughts on the unthinking.

                      John Maynard Keynes
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Words ought to be a little wild, for they are the assaults of thoughts on the unthinking.

                        John Maynard Keynes
                        Ma ei taha praegu aiaaugu üle vaielda, see läheks ilmselt kole pikale (tule näiteks suvepäevadele ja vaidleme seal terviseks), aga aed on igatahes selline, et see "nõmetsemine" on siin foorumis keelatud ja sinu isiklik ideoloogia ei puutu asjasse.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Korras....

                            Kommentaar


                              Kas counti tõesti ei saaks puhkama saata?
                              Nii proilaktika mõttes ja teistele hoiatuseks. Pole sellist venda vaja kes provotseerib ja siis tema postitustele järgneb hunnik roppuseid.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kas counti tõesti ei saaks puhkama saata?
                                Nii proilaktika mõttes ja teistele hoiatuseks. Pole sellist venda vaja kes provotseerib ja siis tema postitustele järgneb hunnik roppuseid.
                                http://foorum.soccernet.ee/showpost....&postcount=131
                                Nuta palun mujal. Ja ma olen juba käinud puhkusel ja õppisin sellest nii mõndagi. Niiet äram uretse . Ja kas su ema ei õpetanud et kituda pole ilus? Ja et kitupunnid on tavaliselt ikka naised... just sayin
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X