320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JALKASÄRGID 2 (Tellimisega)!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    Sai tellitud kaks särki. Soovitan!

    Tänud!


    Ootan uusi tellimusi !

    Kommentaar


      #17
      17820746_1694301904195765_744715656_n.jpg17793415_1694304367528852_752610045_n.jpg

      Kuna ma olen eluaeg olnud Madridi fänn, siis sai ka tellitud siit särk, saades täna kätte, võin kinnitada, et tegemist on 95% sarnasusega orginaal tootega( vb logo on veidi heledama, kui orginaal, aga muu tipp topp. All olevatel piltidel on olemas replica vrs orginaal( üks kuulub mu naisele) Märkad erinevust?

      Kommentaar


        #18
        Sai ka tellitud Arsenali player version särk. Ja olen ka väga rahul! Soovitan ka!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas sambaz Vaata postitust
          [ATTACH=CONFIG]5260[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5261[/ATTACH]

          kuna ma olen eluaeg olnud madridi fänn, siis sai ka tellitud siit särk, saades täna kätte, võin kinnitada, et tegemist on 95% sarnasusega orginaal tootega( vb logo on veidi heledama, kui orginaal, aga muu tipp topp. All olevatel piltidel on olemas replica vrs orginaal( üks kuulub mu naisele) märkad erinevust?
          Algselt postitas rando#6 Vaata postitust
          sai ka tellitud arsenali player version särk. Ja olen ka väga rahul! Soovitan ka!
          tänud, teiega oli meeldiv tehingut teha !

          Ootan tellimusi !

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            [ATTACH=CONFIG]5260[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5261[/ATTACH]

            Kuna ma olen eluaeg olnud Madridi fänn, siis sai ka tellitud siit särk, saades täna kätte, võin kinnitada, et tegemist on 95% sarnasusega orginaal tootega( vb logo on veidi heledama, kui orginaal, aga muu tipp topp. All olevatel piltidel on olemas replica vrs orginaal( üks kuulub mu naisele) Märkad erinevust?
            Jah, märkan - ühel juhul läheb su raha lemmikklubile, teisel juhul kellegi piraadi tasku. Pigem jätta siis särk ostmata.
            Mind paneb ikka imestama, et isegi foorumi reeglites on kirjas, et piraatlusega siin foorumis tegeleda ei või aga sellise kraami müümine on juba pikemat aega probleemideta erinevate isikute poolt toimunud. Kas tõesti nähakse piraatlust ainult digimaailmas?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Jah, märkan - ühel juhul läheb su raha lemmikklubile, teisel juhul kellegi piraadi tasku. Pigem jätta siis särk ostmata.
              Mind paneb ikka imestama, et isegi foorumi reeglites on kirjas, et piraatlusega siin foorumis tegeleda ei või aga sellise kraami müümine on juba pikemat aega probleemideta erinevate isikute poolt toimunud. Kas tõesti nähakse piraatlust ainult digimaailmas?
              Siinkohal on paljude jaoks oluline HIND! Vaata Reali kodulehelt, mis maksab üks Home särk.... Ja see arvamus naiivne, et näiteks sellesama Reali kodumängudel on tribüünid täis originaalsärkides fänne.

              Ei õigusta, aga lihtsalt kõigil pole võimalik...

              EDU, elx!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Jah, märkan - ühel juhul läheb su raha lemmikklubile, teisel juhul kellegi piraadi tasku. Pigem jätta siis särk ostmata.
                Mind paneb ikka imestama, et isegi foorumi reeglites on kirjas, et piraatlusega siin foorumis tegeleda ei või aga sellise kraami müümine on juba pikemat aega probleemideta erinevate isikute poolt toimunud. Kas tõesti nähakse piraatlust ainult digimaailmas?
                Mismõttega nokid tera, kus tera on juba nokitud? Senimaani kuni on nõudlust, on ka turgu.

                Kommentaar


                  #23
                  Soodus, maikuus lühikeste varrukatega särk 22€!

                  Kommentaar


                    #24
                    Tere,kas järgmise aasta särke ka juba võimalik tellida

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kloss Vaata postitust
                      Tere,kas järgmise aasta särke ka juba võimalik tellida
                      Tere, mõningad on tulnud galeriisse jah, mida täpsemalt soovite? Nende puhul peab alati pildid üle kontrollima, et olla kindel !

                      Kommentaar


                        #26
                        Manchester Unitedi uue hooaja away vorm pakuks huvi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
                          Manchester Unitedi uue hooaja away vorm pakuks huvi.
                          Vabandan, et vastus viibinud on, aga uurin kohe!

                          Kommentaar


                            #28
                            Kuidas kogemuse pealt hindaks, et kui sel nädalal tellida kas siis augusti esimeseks nädalaks jõuaks kohale?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Kuidas kogemuse pealt hindaks, et kui sel nädalal tellida kas siis augusti esimeseks nädalaks jõuaks kohale?
                              Pigem ei hakka lubama, kord tuleb 20 päevaga, kord 30-ga... Ehk siis vastus pigem selline, et lootust on, aga 100% kindel ei saa olla kahjuks.

                              Kommentaar


                                #30
                                kas Arsenali third (roosa/must) särk on valikus olemas ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X