320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Sevilla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See aasta ollakse nõrgemad.
    Agree to disagree
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Sevilla järgmise ringi loos saab olla vaid täielik horror. City, United, PSG, Spurs, Roma ja Besiktas. Neist mängida võiks vast kolme viimasega, türklastega on sel hooajal juba korra hästi hakkama saadud, kuid eelistaks AS Romat ja Monchit.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Eilse kaotuse valguses üks brutaalne nope statistikast - Sevilla viimase kuue hooaja punktisaak võõrsilmängudest Reali, Barcelona, Atlético, Athletic Clubi, Valencia ja Real Sociedadi vastu:

        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Veelgi brutaalsem oli klubijuhtide käitumine, kes andsid äsja vähioperatsioonilt naasnud Berizzole kinga. 5ndad hetkel liigas, CL-i kohast kahe sanga kaugusel ja CL-is 16 parema seas. Nagu mida kuradit?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Veelgi brutaalsem oli klubijuhtide käitumine, kes andsid äsja vähioperatsioonilt naasnud Berizzole kinga. 5ndad hetkel liigas, CL-i kohast kahe sanga kaugusel ja CL-is 16 parema seas. Nagu mida kuradit?
            Täiesti perses uudis. Kuskilt on läbi käinud ka kõnealuse otsuse argumendid?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Täiesti perses uudis. Kuskilt on läbi käinud ka kõnealuse otsuse argumendid?
              Sevilla FC Chairman, José Castro spoke to journalists outside the Ramón Sánchez-Pizjuán stadium: "It's a complicated and painful decision because it always is when you need to dismiss somebody, even more so with someone like Eduardo - a great person and a magnificent professional. But thereare moments when you have to take appropriate decisions for the club. There had been a bad run of results and the impressions we were getting from our game give us reason to make this decision - because the reality is we weren't seeing the project as in the ascendancy.
              Ehk siis saatuslikuks said viimase aja kesised tulemused ja mängupilt (???). Samas kurb-naljakas on see, et mitmes neis ju Berizzo ei juhendanudki meeskonda. Reali ja Maribo vastu minu mälu järgi vähemasti mitte.

              Kommentaar


                Sevilla mängupilt on kehvem kui eelmine aasta ja hetkel ongi nad liigas minu meelest kusagil 6-7. Aga ma ei tea, kas vallandamine oli õige otsus.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Sevilla mängupilt on kehvem kui eelmine aasta ja hetkel ongi nad liigas minu meelest kusagil 6-7. Aga ma ei tea, kas vallandamine oli õige otsus.
                  5. kohal on, Realist 2 punkti maas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ma räägin ainult mängupildist.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Sevillal on negatiivne väravavatevahe La Ligas
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Sevilla hooaega on kõige parem vast kokku võtta sõnadega nii ja naa. Kuigi Meistrite liigas ollakse edasi, koduses liigas CLi konkurentsis ja karikaski kenasti sees, siis selle pealiskaudse edu sisse on pikitud mõned alarmeerivad faktorid. Näiteks on Sevilla totaalselt hävinud võõrsilmängudes Valencia, Real Madridi ja isegi Moskva Spartaki vastu, kus seisud on lõppenud vastavalt 4:0, 5:0 ja 5:1.
                        20 väravat on viis vähem, kui näiteks põuas Atletico on löönud ja samal pulgal Deportivoga, kes on tedagi millises tabeliosas.
                        Jagu pole saadud ka Barcast, Atleticost, Sociedadist ning kaotatud on ka Athleticule.
                        Et tegelikult ei ole asi väga kiita olnud Los Nervionensesi jaoks sellel poolaastal.
                        Kuid siiski, vilets vorm või mitte, säärane üle parda viskamine arvestades Berizzo haigust(millest tal võis olla aimu ka varem, kui teatati) on ääretult häbiväärne ja tülgastav käitumine Sevilla FC poolt. Modern Football.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kui Berizzole kinga anti, et Montella pukki tuua, siis kivi kotti!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kui Berizzole kinga anti, et Montella pukki tuua, siis kivi kotti!
                            Asi ametlik. Aga äkki tuuakse suvel mõni hispaanlane või lõunaameeriklane pukki. Montella tundub küll selline variant, et mõnda aega tuleks mänge-tulemusi mitte vaadata. Ilmselt hakkame nägema kolmest kaitseliini, mis iseenesest on tervitatav. Pigem on ta hakkama saanud väiksemate meeskondade ja väiksema rahakotiga. Katsun mitte lasta end mõjutada Milani ajast, sest Fiorentinas ta oli boss. Loodetavasti on tugev ja hea treener.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Guingampi Yannis Salibur oleks seksikas ost Sevilla poolt, tema kiirust saaks Sevilla kasutada küll. Tema hind oleks soodne ka, 7-8 miljonit ainult.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Asi ametlik. Aga äkki tuuakse suvel mõni hispaanlane või lõunaameeriklane pukki. Montella tundub küll selline variant, et mõnda aega tuleks mänge-tulemusi mitte vaadata.
                                Noh, ma sain aru, et Montella sai lepingu 2019. aastani. Teisena olevat nö lõppvoorus arutlusel olnud Javi Gracia, kes kahe hooaja jooksul tüüris keerulises seisus olnud Malaga vastavalt 8. ja 9. kohani. Mulle mängustiili poolest iseenesest Gracia juhendatud Malaga sümpatiseeris - kaitses oldi väga soliidsed ja rünnata mõisteti ka. Venemaal, kuhu ta suure raha eest Malagast meelitati, oli vist pigem kehvasti läinud, aga noh, Venemaa.

                                Eks treenerivalik ole nii või naa riskiga bisniss. Kui korra Sampaoli peale mõelda, siis temaga läks vast ise õnneks, et argentiinlane lahkuda soovis. Minu meelest oli ta Bielsa teine tulemine: alguses pani inimesed ilusa mängupildiga ahhetama ja ohhetama, aga mida hooaeg edasi, seda kehvemaks tulemused muutusid ning lõppkokkuvõttes hakkas välja paistma vaid Sampaoli suur-suur ego.

                                Ja kuigi Sevilla mulle kunagi väga sümpatiseerinud ei ole, siis Berizzo osas ma neid siiski kaitseks. Koht tabelis kohaks tabelis, aga medali teine pool oli see, et tegelikult oli vallandamine teemaks ka enne haigust ning peale haiguse ilmsiks tulekut ei saanud Berizzo enam nii või naa meeskonda kõigis mängudes juhendada. Seega - ma ei näe, kuidas Sevilla kuidagi taktitundetu või ebamoraalne Berizzo osas oli. Peatreeneri töö ei ole juba eos kerge ning kui tulemused on piiripealsed, siis seda enam on pinget topelt.

                                Praegusel juhul saab Berizzo rahulikult ja pingevabalt terviseturgutamisele keskenduda ning kuivõrd Sevilla lepingu katkestas, siis palgaraha jookseb ju ka mehel edasi. Sevilla sai see-eest leida uue peatreeneri, kes saab 101% olla tööle pühendunud. Minu meelest üsna win-win.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X