320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kas ma olen ainus inimene maailmas, kelle arvates on Leicester meh klubi ning Vardy täiesti tavaline keskpärane ründaja?
    Jah, ilmselt pole neid piisavalt jälginud

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Kas ma olen ainus inimene maailmas, kelle arvates on Leicester meh klubi ning Vardy täiesti tavaline keskpärane ründaja?
      Loomulikult mitte. Kõik arvavad seda. Aga seepärast nende saavutused ju nii vinged ongi!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Ausalt, kui selline asi jätkub, siis saab EKRE minult protestihääle järgmistel valimistel. Nii fullretard valitsust ei ole ikka väga ammu Eestis olnud. Eriti just nende põhjenduste osas.

        Valitsuskabinet kiitis tänasel istungil heaks mootorsõidukite keskkonnalõivu kontseptsiooni. Lõiv suunab tarbijaid eelistama väiksema kütusekulu ja keskkonnamõjuga mootorsõidukeid.

        Kommentaar


          Põhjendus kuna eesti autopark on kõige saastavam euroopas siis võiks suunata inimesed keskkonnasäästlikumaid autosid ostma on full retard?

          Kommentaar


            see on ju selgelt otsitud põhjendus, seda valitsust vaevab sama probleem, mis eelmist. kuna eksport on selgelt maas oma vahepealsest tasemest,lisaks osade riigiettevõtted ei anna dividende loodetud mahus, siis on vaja leida lisakatteid oma tegevustele. ega riigiaparaadil muud sissetulekut suuresti pole, kui maksud. kui osasid langetada tahad, siis tuleb teisi tõsta või juurde leiutada. kahjuks mütatakse praegu mingite täiesti arusaamatute asjade kallal, nagu sisekaitse akadeemia kolimine narva, kui kokku kutsutud eksperdid ütlevad, et see on kõvasti kulukam ja ei anna mingit lisaväärtust ka. ometi on mõni mees veendunud, et see on õige asi, tema teab paremini.aga see selleks. kuna lugesin välja, et vanade autode kasutamine on soodsam,maksustus ei puuduta veoautosid, kaubikuid, traktoreid jne. siis ju tundub pigem, et mindi lihtsalt selle kallale, kus raha tundus kõige lihtsam kätte saada, samas mille lobitöö, erinevalt ettevõtetest, on olematu, ehk siis tavaline keskmise jõukuse astmega inimene.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Põhjendus kuna eesti autopark on kõige saastavam euroopas siis võiks suunata inimesed keskkonnasäästlikumaid autosid ostma on full retard?
              kuidas saab esimese ostu ja siis veel järgmise müügi maksustamine olla seotud keskkonnasäästlikusega. Eriti kui see kehtib uutele autodele. 20 aasta vanuse haisva rondi ostmiseks maksan heal juhul 20% sellest. Täiesti ebaloogiline. Ja mis seos seisneb topeltmaksus, ehk siis neid uunikume mis Eestis aastakümneid juba ringi kärutatud on täitsa fain ilma maksuta müüa. Samas uue ja peale liisingu müügi eest ehk teine ring tuleb plekkida.
              See on ju otseselt uute ja keskkonnasõbralikemate autode vastu töötav seadus.
              Ja dieselgate'i jälgedes on see co2 põhine maks üleüldse idiootlik. Mingi diisel saastab reaalses sõidus kümnetes kordades rohkem kui need ideaaltingimustes saadud co2 näidud.

              Kommentaar


                Mingi kõhuviirus sisustas nädalavahetuse ja mitte ainult minul
                AILTON

                Kommentaar


                  Ma ei saa Eesti spa-külastajatest aru.
                  Ma ei lähe Lotila kanti, aga:
                  - miks on nii palju inimesi, kes tulevad saunast ja lähevad duši all käimata otse basseini?
                  - miks on nii palju inimesi, kes ei pane saunas mitte midagi endale istumise alla? Või siis pühkige enda higilärakad pärast ära? Või miks inimstele meeldib nii väga teiste higi sees istuda?
                  - miks peavad mingid tüübid saunas pidevalt mölisema? Basseinis on niigi laste kisa, aga saunas peab ka siis mingit kuradi möla kuulama.

                  Rohkem praegu ei meenu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma ei saa Eesti spa-külastajatest aru.
                    Ma ei lähe Lotila kanti, aga:
                    - miks on nii palju inimesi, kes tulevad saunast ja lähevad duši all käimata otse basseini?
                    - miks on nii palju inimesi, kes ei pane saunas mitte midagi endale istumise alla? Või siis pühkige enda higilärakad pärast ära? Või miks inimstele meeldib nii väga teiste higi sees istuda?
                    - miks peavad mingid tüübid saunas pidevalt mölisema? Basseinis on niigi laste kisa, aga saunas peab ka siis mingit kuradi möla kuulama.

                    Rohkem praegu ei meenu.
                    Ma ootasin nii kaua kuni keegi arvamusliider ka SPA/ujula teemat üles võtab. SPAdes käin vähe, aga Nõmme Ujulat külastades jäävad silma sellised asjad:

                    1. nagu Mõnu välja tõi- lälin saunas. Istuge ja nautige.
                    2. Mõndade perekondade jaoks on ujula SPA-keskus. Lapsed hüppavad, räuskavad, segavad suures basseinis. Siia alla käib ka see, et "ou käin saunas enne ära ja lendan basseini laivi"
                    3. Mõni toob fläskuga mingit lõhnavedelikku sauna ja kallab kividele peale. Ma ei taha mingit mentoolilõhna sinna.
                    4. Ujumisradadel on mingid teatud kirjutamata reeglid, mida tasuks ehk jälgida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Lisaks eelnevale ma ei saa aru kamraadidest, kes sikutavad saunaukse lahti, tulevad-teevad omale ruumi, istuvad ca 30sek (max 90sek) ja siis tuulutavad end taas minema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tahad korralikku sauna, siis mine sauna, mitte spaasse. Ülejäänu osas olen nõus.
                        Ma ei tahtnud korralikku sauna, vaid pigem tahtsin ujuda. Ja siis pärast veidi saunas puhata.

                        Kommentaar


                          Bing on uskumatult sitt otsingumootor
                          Ma mobiilis mõnikord kasutan brauserit, mille aadressiriba toimib bingi otsinguna. Kirjutan siis sisse "city vs liverpool player ratings" ning vastetena pakutakse eelmiste aastate mängude uudiseid. Võimalik, et kusagilt teiselt lehelt oleks tulnud ka õiged uudised vastu aga kindlam tundus google peale loota.
                          Kas tõesti on sellise asja korda tegemine Microsofti suguse firma jaoks ületamata raskus?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Kunagi ühel koolitusel õpetati kuidas Bing'ist otsida. A'la midagi sellist
                            Bing.com -> otsinguaknasse google -> klikid esimesele lingile -> sisestad otsitava sõna

                            Kommentaar


                              Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid. Ala selliseid "tahaksin enda karjääri siin klubis lõpetada, kuna olen siin kaks nädalat olnud ja ma armastan seda klubi väga", "meeskonna vaim on väga hea ja see, et me täielikult kokku variseme, pole mitte midagi mõjutanud" või "võrdsus, vendlus, vabadus" jne.

                              Äkki on ta alati selline ümarate vastuste mees olnud, ma pole ise teda intervjueerinud, aga kerge selline Reinsalu meets Ratas vaib on sees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid. Ala selliseid "tahaksin enda karjääri siin klubis lõpetada, kuna olen siin kaks nädalat olnud ja ma armastan seda klubi väga", "meeskonna vaim on väga hea ja see, et me täielikult kokku variseme, pole mitte midagi mõjutanud" või "võrdsus, vendlus, vabadus" jne.

                                Äkki on ta alati selline ümarate vastuste mees olnud, ma pole ise teda intervjueerinud, aga kerge selline Reinsalu meets Ratas vaib on sees.
                                Olid sul mingid teised ootused selles osas? Et hakkab räntima, kuidas Klopp oleks pidanud ikka suvel rohkem mängijaid tooma, sest praegune sats on sitaks õhuke ja kui keegi ära kukub, siis on kohe kellad. Või et Lucas on ikka paras kloun. Või et tegelt oleks tahtnud ikka Arsenali minna, sest see on mu lemmikklubi olnud, aga noh, Liverpool kõlbab hädapärast kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X