320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pre-seasoni statti löökide arvestuses (jah, ma tean, et Lukaku, Matic ja Pogba puudu jne):
    Man Utd 10(3) - 15(4) Club America
    Man Utd 7(1) - 12(7) San Jose Earthquakes
    Milan 17(4) - 13(10) Man Utd
    Man Utd 3(2) - 16(9) Liverpool
    Man Utd 6(3) - 15(3) Real Madrid
    Bayern 13(4) - 1(0) Man Utd

    Päris masendav, et ei saada raamile pihta või ei saada üldse löögile.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Alderweireld on parem kui ükskõik teine meie keskkaitsjatest. Ei näe probleemi. Andku minna.
      mis arvestuses? ma ütleks, et 5 aastat noorem Bailly on tast juba ees.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Tõotab tulla selline septembri lõpuks 5 punkti ja 2 löödut väravat hooaeg. Mou säkitakse ära ja Zidane lüüakse rahapakkidega uimaseks. Prove me wrong

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Tõotab tulla selline septembri lõpuks 5 punkti ja 2 löödut väravat hooaeg. Mou säkitakse ära ja Zidane lüüakse rahapakkidega uimaseks. Prove me wrong
          ma ütleks sellepeale, et mou meediageniaalsus töötab jälle. Võtab kogu tiimi pressuri enda peale ja kõik räägivad temast ja transferitest. Mehed saavad rahus kõik trenni teha ja võidetakse prem.

          Ma ei tea mis häda nüüd tiimil on, et on vaja kümmet uut meest? Ongi hea kui tuleb ehk ainult 1 veel, mida rohkem tiim on koos mänginud seda parem.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            ma ütleks sellepeale, et mou meediageniaalsus töötab jälle. Võtab kogu tiimi pressuri enda peale ja kõik räägivad temast ja transferitest. Mehed saavad rahus kõik trenni teha ja võidetakse prem.

            Ma ei tea mis häda nüüd tiimil on, et on vaja kümmet uut meest? Ongi hea kui tuleb ehk ainult 1 veel, mida rohkem tiim on koos mänginud seda parem.
            Ta ju vingub ka meeste üle
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ta ju vingub ka meeste üle
              kelle? Ainuke mis ette tuleb on, et vist Martialiga midagi, aga seal sai õige asja eest ka kui vend ei viitsi trennis ja mängus ennast liigutada.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Mingid 2015 liitunud jobid hüppavad nagu ikka, ei viitsi poisikestele vastata.

                Reedel saate suhhi. Nagu ikka.

                Kommentaar


                  Boateng hetkel kuum teema, aga võib ka nii olla, et Levy'lt ikka Alderweireld kätte saada. Mul suht savi kumb tuleb, eelistaks Alderweireldit sest noorem ja Prem proven, aga kui Boateng vigastusi väldib, siis ikka world class defender ja hea kogemus kaitseliini näiteks Bailly või Lindelöfi kõrvale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                    Boateng hetkel kuum teema, aga võib ka nii olla, et Levy'lt ikka Alderweireld kätte saada. Mul suht savi kumb tuleb, eelistaks Alderweireldit sest noorem ja Prem proven, aga kui Boateng vigastusi väldib, siis ikka world class defender ja hea kogemus kaitseliini näiteks Bailly või Lindelöfi kõrvale.
                    Born: March 2, 1989 vs Born: September 3, 1988

                    Kommentaar


                      Ma eelistaks Smalling-Bailly paari, samas kui Rojo tõesti minemas on, siis Jonesile vaja kõrvale jah Alderweireldit.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        Mingid 2015 liitunud jobid hüppavad nagu ikka, ei viitsi poisikestele vastata.

                        Reedel saate suhhi. Nagu ikka.
                        Klassika, kui miskit öelda ei ole, siis saab alati rõhuda millegile, mis ei oma antud teemas mingitki tähtsust. Lihtsam on tunnistada pigem, et sa oled Liverpooli fännide häbiplekk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                          Mingid 2015 liitunud jobid hüppavad nagu ikka, ei viitsi poisikestele vastata.

                          Reedel saate suhhi. Nagu ikka.
                          Pani imestusest silmi sügama küll, kui vaatasin, et sa juba 2009. aastast siin möllad. Congrats, taandareng on ka areng.

                          Millal muidu kogu squad kokku tuleb ? Ma motlen viimased puhkajad lisanduvad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            ma ütleks sellepeale, et mou meediageniaalsus töötab jälle. Võtab kogu tiimi pressuri enda peale ja kõik räägivad temast ja transferitest. Mehed saavad rahus kõik trenni teha ja võidetakse prem.

                            Ma ei tea mis häda nüüd tiimil on, et on vaja kümmet uut meest? Ongi hea kui tuleb ehk ainult 1 veel, mida rohkem tiim on koos mänginud seda parem.
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Ma eelistaks Smelling-Bailly paari
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              No võrdle city 2017-18 ja 2016-17 hooaega. Nagu öö ja päev - kes juurde toodi vahepeal?

                              Kui väravavahti mitte arvestada, siis ainult Danilo ja Walker. Danilo polnud ka vist kõigem põhivend ja Silva tuleks ka siia lisada.

                              Segaseks pole vaja minna.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Klassika, kui miskit öelda ei ole, siis saab alati rõhuda millegile, mis ei oma antud teemas mingitki tähtsust. Lihtsam on tunnistada pigem, et sa oled Liverpooli fännide häbiplekk.
                                Sa ikka saad aru, et su jutt läheb veel vähem teemasse kui mu oma? Tee Twitter või midagi, kutsikas.

                                Pogba Barcasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X