320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nende MTÜde (ma sain neli, mille juhatuses ZI on) aastane käive kokku on 15k... et nuh, siia tõmmata paralleel võimekuse osas, paneb kulmu kortsutama. Mitte, et nüüd just raha hulk määraks tähtsuse, tubliduse ja oskused, kuid nagu chac kirjutas, opereeritav keskkond on midagi muud. Sa võid olla tubli Lego klotsidest ehitaja, kuid Rail Baltica ehituse usaldaks nagu kellegi teise kätte.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ma arvan, et ühiskondlikult aktiivne olek ja kolme MTÜ igapäevane juhtimine võiks olla piisav tunnustus, et inimesel on väga head organisatoorsed võimed ning juhtimiskogemus. See, et inimene pole palgatööd teinud, ei tähenda et ta poleks tööd üldse teinud.
      Jabur jutt. Igaüks suudab juhtida kasvõi viite mõtetud MTÜ-d, mis ta koos oma mõne sõbraga teinud on. Ja kamoon, inimene pole väidetavalt 33 aasta jooksul tööl käinud, lisaks nõuab, et töötukassa peaks leidma kellegi, kes talle niisama raha annaks.

      No see pole ju normaalse inimese jutt:
      Naljakas elu.


      Kirjutasin just oma töötukassa konsultandile, et kas oleks võimalik meie kohtumine teisele ajale planeerida, kuna Vabariigi President ootab mind samal ajal endaga kohtuma.

      Presidendile ei tahaks ju ära öelda eks. Aga töötukassa konsultant on mu peale juba eelmisest korrast päris pahane, sest mulle ei sobinud tema pakutud ajad, küll oli vaja Kuku Ilmaparandajas intervjuud anda, küll Keskkonnaministeeriumi ees meeleavaldust korraldada...
      Sama töötukassa konsultant küsis, et mida töötukassa minu heaks teha saakski, vastasin, et näiteks otsivad kellegi, kes mulle mu tegevuse eest palka maksaks. Konsultant oli väga pessimistlik, leides, et juu ma pean siis ikka mingile liinitööle minema, kuna mu ootused on liialt ebarealistlikud ja kogemuslik kompetents liialt spetsiifiline. Pakkus veel ka ökopoe müüja kohta otsida. Ma ei tea, see pole nagu päris minu teema vastasin, aga poole kohaga ehk küll, siis jääks aega ka maailma päästmiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        Ma tõesti ei saa aru sellest ebakompetentsuse õigustamisest.
        Inimene kes elus pole ise suutnud/tahtnud/osanud kopikat raha iseenda ülalpidamiseks teenida - miks peaks tallinnlased tema kätte usaldama osa ~650 miljoni eurose Tallinna eelarveraha - tallinlaste ühise kogutud raha. Kui mõistlikult oskaks selline inimene võõra kogutud rahaga ringi käia, kui ta pole ise elus mitte midagi teeninud?

        Mingisugune poliitiline belletristika asja ilustamiseks sisu ju ei muuda.
        Võrdluseks - kas keegi kujutaks ette sarnast olukorda näiteks Helsinki linnavalitsuses?

        Või peavad tallinnlased (nagu halb ründaja?) normaalseks et "kuningriigis" nimega Tallinn käivad asjad nagu ei kuskil mujal - Kuningas määrab Klouni ministriks ja teistel pole midagi kobiseda?

        See ei ole normaalne et inimesel on kõikjal ümberringi nõunikud jms abimehed, normaalses riigis peaks vastutav ametnik või (abi)linnapea ikka ise ka midagi oskama.
        No jälle see delfi kommentaatorlik või pigem eestlaslik sinisilmne pessimism lööb ikka ja jälle välja.

        See Zuzu on ju need vahepeal täiesti kadunud rohelised uuesti pildile toonud ning uue hingamise ja imago neile andnud. Iseasi kas sinu jaoks on see negatiivne või positiivne ei ole tähtis, aga natukene võiks ikkagi inimesele veidikene tunnustust anda tehtud töö eest. Või tähendab sorri, ta pole kunagi oma elus "tööd" ju teinud ja seepärast ilmselgelt ei tea raha väärtust ning ilmselt laseb 650 milku eest osta päikesepaneele, uusi Tesla mudeleid ning tonnide kaupa kütteks biosõnnikut.

        Fakt on see, et sa oled ilgelt turris sellepärast, et meie kallid reformid, sotsid, irl ja muud ei taha KE-ga koostööd teha, seega tuligi korralik roheline alternatiiv Tallinna kantselei kontoriruume täitma. Üks traditsiooniväline ning küsitava CV-ga inimene on ilge õnnetus igasuguste Sarapuude, Kõlvartite ja Yanade kõrval ja talle ei tohi kindlasti võimalust anda.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Fc.
          Mina isiklikult olen turris selle pärast , et inimesed raiskasid ära 4000 pluss häält.
          Sotsidel jäi puudu 300 häält ja kesk poleks saanud 40 kohta. Ja siis oleks sotsid olnud hoopis teistsugune vestluspartner läbirääkimistel.
          Sotsid saavad küll vaid enda ahnust süüdistada, sest tahta vetoõigust ja umbes 1/3 kohtadest on ikka liiast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            No jälle see delfi kommentaatorlik või pigem eestlaslik sinisilmne pessimism lööb ikka ja jälle välja.

            See Zuzu on ju need vahepeal täiesti kadunud rohelised uuesti pildile toonud ning uue hingamise ja imago neile andnud. Iseasi kas sinu jaoks on see negatiivne või positiivne ei ole tähtis, aga natukene võiks ikkagi inimesele veidikene tunnustust anda tehtud töö eest. Või tähendab sorri, ta pole kunagi oma elus "tööd" ju teinud ja seepärast ilmselgelt ei tea raha väärtust ning ilmselt laseb 650 milku eest osta päikesepaneele, uusi Tesla mudeleid ning tonnide kaupa kütteks biosõnnikut.

            Fakt on see, et sa oled ilgelt turris sellepärast, et meie kallid reformid, sotsid, irl ja muud ei taha KE-ga koostööd teha, seega tuligi korralik roheline alternatiiv Tallinna kantselei kontoriruume täitma. Üks traditsiooniväline ning küsitava CV-ga inimene on ilge õnnetus igasuguste Sarapuude, Kõlvartite ja Yanade kõrval ja talle ei tohi kindlasti võimalust anda.
            Ma soovitaks Sul peale delfi lugada ka midagi muud, näiteks raamatuid. Päris, paberist raamatuid - eetikast, filosoofiast, riigivalitsemisest jms.

            Mu bioloogia lõpetanud ja keskkonnakaitse alal ca 20a töötanud sugulane arvas Zuzu bioloogia ja looduskaitsealaste teadmiste kohta päris halvasti (ei kannata trükimusta). Kunagi Strandbergil olid teadmised ja nii mõnelgi tolleaegsest seltskonnast olid veel.
            Kogu see tänane, Zuzulik 'pildile toomine' on põhimõtteliselt teater ja shõu, mitte teadmised, mida saaks või võiks rakendada parema eesti ehitamiseks.

            Tsiteerides artiklit:
            "Izmailova selgitas seejärel, et tema peamiseks huviks on tervisekindlustuse saamine."
            Siin ta ju tunnistab isegi et ta yritas välja petta eesti riigilt - sh. sinult ja minult - tervisekindlustust.

            Mis puudutab KE ja/või teisi erakondi siis see ei puutu antud juhul üldse asjasse.
            Kui siiamaani on sattunud abilinnapeadeks ebasobivaid isikuid siis on see väga halb.
            Aga püüa aru saada et Zuzu ebanormaalse, ja ebamoraalse edutamisega abilinnapeaks ei lähe mitte midagi paremaks, vaid pigem lähevad veelgi halvemaks.

            Ma tahan et Tallinna valitsetaks samamoodi nagu Helsinki't, on mu mõte Sulle arusaadav?

            Agressiivsete performance'ide korraldamine ei ole minu meelest asi midagi üks mõistlik ja tasakaalukas linnavalitsus peaks viljelema. Las sellised asjad jääda ikka kunstnike pärisosaks.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              Ma tahan et Tallinna valitsetaks samamoodi nagu Helsinki't, on mu mõte arusaadav?
              Ei. Valgusta meid, et kuidas seal siis valitsetakse?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                Ei. Valgusta meid, et kuidas seal siis valitsetakse?
                Oeh.
                Helsinki's saaks abilinnapeana tööd keskharidusega 32a inimene kes pole elus päevagi tööd teinud?

                Helsinki's on roheliste esindaja abilinnapea - Sanna Vesikansa
                SANNA Olen helsinkiläinen pitkän linjan vihreä vaikuttaja, valtuustoryhmän ensimmäinen varavaltuutettu ja HUS:n hallituksen jäsen (2021-2025). Vuosina 2017-2021 toimin Helsingin sosiaali- ja terveystoimen apulaispormestarina. Asun viisihenkisen perheeni kanssa Pirkkolassa Keskuspuiston kupeessa. Nuorin pojistani on yläasteella ja vanhin kirjoitti jo ylioppilaaksi. Lähdin politiikkaan reilu

                https://www.hel.fi/static/helsinki/p...sikansa-en.pdf

                Vahe CV'des torkab silma, ei?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  No jälle see delfi kommentaatorlik või pigem eestlaslik sinisilmne pessimism lööb ikka ja jälle välja.

                  See Zuzu on ju need vahepeal täiesti kadunud rohelised uuesti pildile toonud ning uue hingamise ja imago neile andnud. Iseasi kas sinu jaoks on see negatiivne või positiivne ei ole tähtis, aga natukene võiks ikkagi inimesele veidikene tunnustust anda tehtud töö eest. Või tähendab sorri, ta pole kunagi oma elus "tööd" ju teinud ja seepärast ilmselgelt ei tea raha väärtust ning ilmselt laseb 650 milku eest osta päikesepaneele, uusi Tesla mudeleid ning tonnide kaupa kütteks biosõnnikut.
                  Ma kipun arvama, et see on selline lühikene pildil oleks ja varsti kaotakse jälle pildilt ja miks? Vastan järgmisele tsitaadile.

                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Sotsid saavad küll vaid enda ahnust süüdistada, sest tahta vetoõigust ja umbes 1/3 kohtadest on ikka liiast.
                  Just sellepärast ongi vaja sellist asja nõuda, sest muidu lastakse sind jälle vilinal üle nagu eelmine kord. Lihtsalt tegemise pärast kuhugi minna on mõttetu. Kui sa midagi muuta ei saa, siis sa lihtsalt pakud teisele natukene ja võimaldad kellelgi patuoinast määrata ja mingi sisulist kasu sa ei saa.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Mul on tunne, et kogu see vastasseis keskiga on ikka vägagi kunstlik. Nii Rakveres, Tartus, Haapsalus ja mujal sobivad igasugused kombinatsioonid kõikide parteide vahel, mitmetes kohtades on just nimme Kesk punti võetud, et näiteks reform, irl või sotsid auti saata.

                    Virumaa Teatajas nimetas Pomerants Pevkurit Eesti esihalajaks. Kes kuulab Helmede saadet, see leiab kindlasti, et Helmed on ikka suuremad halajad, kui Pevkur. Päris kummaline olukord on ausalt öeldes.

                    Kommentaar


                      "Valitsuse selge eesmärk on oluliselt parandada tööinimeste ja eakate elujärge," ütleb Ratas.

                      Et kui ma olen tööinimene ja mu elujärg ei parane siis see pole minu partei? Lõpuks ometi tean ma mida Kesikud minust arvavad...

                      Kommentaar


                        Küsi mida sina saad riigi heaks teha, mitte riik sinu jaoks vms
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          "Valitsuse selge eesmärk on oluliselt parandada tööinimeste ja eakate elujärge," ütleb Ratas.

                          Et kui ma olen tööinimene ja mu elujärg ei parane siis see pole minu partei? Lõpuks ometi tean ma mida Kesikud minust arvavad...
                          Selle unikaalse, samal ajal naljaka koosseisuga valitsuse, põhiarhidektid on teatavasti Tsahkna ja Ossinovski, samas peamine põhjustaja on ikka Rõivas oma ma ei teagi, millega. Igatahes sai ta selle eest preemiaks kõrgepalgalise, samas ilmselt kõige mõttetuma ametikoha, mille siis külmkappide vahel maha mängis.

                          Huvitav lähiajalugu, igatahes.

                          Ausalt öeldes on raske aru saada, kes nimelt selle alkoaktsiisitõusu eest lõpuni seisab? Ilmselt Ossinovski?

                          Ja mis saab 2019 aastal, kas sotsid lähevad jällegi refiga, aga ilma keskita tegemiseks peaks ilmselt valitsusse minema ka EKRE. Jälle suur küsimärk.

                          Pakuks välja Kesk ja Refi koostöö, mida kaua on küll eitatud, küll kardetud. Aga ega vist püsivat valitsust muidu ei saa.

                          Kommentaar


                            Alkoaktsiis on üks ämber, aga, urmar, mis Sa arvad tulumaksuseaduse ämbrist?

                            See pole ju normaalne seadus.
                            Kus seda enne nähtud on et tulumaksuvabastusega manipuleerides sisuliselt tehakse tulumaks astmeliseks, aga niimoodi et kuni 1200€ kuus saavatele ei muutu midagi, 1200-2100 tulumaks järjest kasvab ligi ~27%ni, aga üle 2100€ kuus teenivatel tulumaksuprotsent järjest langeb.

                            Näiteks:
                            1000€ kuus (bruto) - > tulumaks 20%
                            1500€ -> ca 23,5%
                            2000€ -> 26,2 % (maksimum on 2100€ peal, edasi hakkab langema)
                            4000€ -> 23,0%
                            10000€ -> 21%
                            Last edited by chac; 18.11.17, 00:59. Põhjus: väike täiendus
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              Alkoaktsiis on üks ämber, aga, urmar, mis Sa arvad tulumaksuseaduse ämbrist?

                              See pole ju normaalne seadus.
                              Kus seda enne nähtud on et tulumaksuvabastusega manipuleerides sisuliselt tehakse tulumaks astmeliseks, aga niimoodi et kuni 1200€ kuus saavatele ei muutu midagi, 1200-2100 tulumaks järjest kasvab ligi ~27%ni, aga üle 2100€ kuus teenivatel tulumaksuprotsent järjest langeb.

                              Näiteks
                              2000€ kuus -> tulumaks ca 26,2 %
                              4000€ -> 23%
                              10000€ -> 21%
                              Ära isegi räägi, ma olen nii pissed off selle valitsuse peale. Ma alustasin eelmisel aastal tööpäeva 5.46, läksin raadiosse, tegin lehte ja siis teles jalkat ka. Jooksed nagu värdjas rattas, aga siis tuleb mingi teema, et ma olen überrikas ja pean hakkama rohkem tulumaksu maksma. Fakkthem...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                Alkoaktsiis on üks ämber, aga, urmar, mis Sa arvad tulumaksuseaduse ämbrist?

                                See pole ju normaalne seadus.
                                Kus seda enne nähtud on et tulumaksuvabastusega manipuleerides sisuliselt tehakse tulumaks astmeliseks, aga niimoodi et kuni 1200€ kuus saavatele ei muutu midagi, 1200-2100 tulumaks järjest kasvab ligi ~27%ni, aga üle 2100€ kuus teenivatel tulumaksuprotsent järjest langeb.

                                Näiteks
                                2000€ kuus -> tulumaks ca 26,2 %
                                4000€ -> 23%
                                10000€ -> 21%
                                Ma olen astmelise tulumaksu pooldaja, see meie leiutis on küll vilets, aga IRL ei tahtnud väidetavalt astmelist teha ja tuli selline käkike.

                                Siiski paneb hämmastama reformi inimeste häma selle keerulisuse üle. Midagi eriti keerulist seal ei ole ju. Selle peale, et mida rohkem teenid, seda väiksem % tuleb, selle peale pole ma varem tulnudki. See on jah natukene vilets...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X