320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugali liiga ja koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Mul on kahju, et Bernardo Silvat pole.
    Vigastas hooaja viimases mängus reielihast. Muidu vast oleks ikka koosseisu mahtunud.

    Kommentaar


      Lissaboni Sportingu suve esimeseks üleminekuks on Leedu ründaja Lukas Spalvis, kellega tehti diil ära juba veebruaris. Taanis lõi mees mullu 30 mänguga korralikud 18 väravat ning vanust on mehel veel alles vaid 21 aastat. Päris võimas!

      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        intekas ronaltsiga on üks ja üks asi selge,et mina mina mina mina ja siis teised. kurb.olulisim on see,top capi vend on kui see,et koondis võidaks.

        Kommentaar


          intekas Ronaldoga ja selge, et tüüp on pettunud, et koondis ei võitnud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            intekas Ronaldoga ja selge, et tüüp on pettunud, et koondis ei võitnud.
            tõesti, pettumus väga suur Meeskonnast väga palju juttu
            nii kurb,et portugal ei võitnud.

            Kommentaar


              kuidas finaaliks valmistuda

              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kui grupifaasi loosimise järel võis pakkuda kindlalt edasipääsu Benficale ja Portole, siis avavoor näitas, et mõlemad sättisid end avavooru üllatuslike viikidega raskesse seisu. Kui Benfica viik Besiktasi vastu on veel kuidagi arusaadav, siis Porto viik kodus FC Kopenhaageni vastu on ikka paras üllatus. Kahju, et Sporting Lissabon loositi ülimalt keerulisse gruppi, kuigi avavoor näitas selgelt, et nad asjata Portugali liigat täiseduga ei juhi ja parim meeskond ja treener on just rohe-valgete käsutada.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    20 aastane Porto tipuründaja Andre Silva tegi kübara eile. Näis, kas tema on see kauaoodatud tipuründaja, kes puudu on.

                    Kommentaar


                      Ma aprilli alguses olen Lissabonis. Esimesel nädalavahetusel on Benfica - Porto, aga täpset mängupäeva ja kellaaega pole vist veel kinnitatud. Oskab keegi öelda, millal see aset võiks leida? Ja kuidas piletiga võiks olla, veebis igatahes müüki veel ei toimu, aga ilmselt tuleb täismajale?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ma aprilli alguses olen Lissabonis. Esimesel nädalavahetusel on Benfica - Porto, aga täpset mängupäeva ja kellaaega pole vist veel kinnitatud. Oskab keegi öelda, millal see aset võiks leida? Ja kuidas piletiga võiks olla, veebis igatahes müüki veel ei toimu, aga ilmselt tuleb täismajale?


                        Pühapäevane derby on umbes 20:00-20:30 paiku local time

                        Kommentaar


                          100% kindel pole jah see aeg. täna avaldati esimene info piletimüügi kohta.

                          Pühapäevl lähevad esimesed piletid müüki hinnaga 20-75 eurot ja esialgu saavad osta ainult sociod.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Just vaatasin, et Nacional on kõrgliigast välja langenud. Äsja mängiti Euroopas lausa ju.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Just vaatasin, et Nacional on kõrgliigast välja langenud. Äsja mängiti Euroopas lausa ju.
                              Kui sellised avastused huvitavad, siis vaata, mis viimase 5-10a Rumeenias toimunud on. Mingid CFR Cluj-d ja Otelul Galatid on kas uksed kinnipannud või istuvad divarites.

                              (Nimed mälu järgi, kontrolli üle)
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Kui sellised avastused huvitavad, siis vaata, mis viimase 5-10a Rumeenias toimunud on. Mingid CFR Cluj-d ja Otelul Galatid on kas uksed kinnipannud või istuvad divarites.

                                (Nimed mälu järgi, kontrolli üle)
                                Super klubi Cluj oli alles Meistrite Liigas ju ja oli mingi teema oli neil kuulikindlate autodega vms?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X