320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2017/18 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    See, et Burnley Arsenalist nii vähe maha jääb, näitab kahte asja:

    1) Burnley on teinud erakordse hooaja
    2) Arsenal on teinud erakordselt sita hooaja

    Et Arsenal nii sita hooaja lõpus ikka veel kuues on, näitab omakorda milline kuristik eraldab top-6 tiime ülejäänud liigast.

    Kogu lugupidamise juures Sean Dyche'i tehtud töö vastu oleks Pep'i ilma jätmine aasta treeneri aunimetusest ikka totaalne absurditeater.
    Minu jaoks on maailmas olenemata tiitlitest palju kõvemaid treenereid kui Pep, kellel on koguaeg materjal käes olnud ja lõputult raha kulutamiseks. Samuti küllalt pingelistel momentidel ka kõrbetud (Bayernis näiteks CL, Cityga CL sel aastal).
    Aasta lõikes ehk jah liigas toimunud üle sõidu tõttu parim aga jah.
    FC Flora

    Kommentaar


      Dyche aasta treeneriks? Ma ei ütleks, et Burnley on midagi erakordset teinud see hooaeg. Nad on jah võtnud oma ära. Pigem on aastaid pildid olnud vanad kalad esinenud alla oma võimete. Everton, Soton, Stoke, WBA, WHU, kes on iga hooaeg kenasti oma 40-50 punni ära võtnud ikaldusid see aasta.

      PS. Ilmselt kui Burnley see hooaeg kõrge koha saab ja järgmise hooaja alguses punktidega ikalduvad siis saab Dyche esimeste seas tala? (loodetavasti ei saa, aga....)

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kuidas võtta. Kui rikkus on lõputa, kas selle pealt võitmine on sama suur saavutus kui piiratud võimalustega enda jaoks maksimumi saavutamine.
        Egas nüüd kõik rikkuse pealt suuda sisuliselt kõiki tagant ka võtta.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Dyche aasta treeneriks? Ma ei ütleks, et Burnley on midagi erakordset teinud see hooaeg. Nad on jah võtnud oma ära. Pigem on aastaid pildid olnud vanad kalad esinenud alla oma võimete. Everton, Soton, Stoke, WBA, WHU, kes on iga hooaeg kenasti oma 40-50 punni ära võtnud ikaldusid see aasta.

          PS. Ilmselt kui Burnley see hooaeg kõrge koha saab ja järgmise hooaja alguses punktidega ikalduvad siis saab Dyche esimeste seas tala? (loodetavasti ei saa, aga....)
          Ühesõnaga kindel releka konkurent on hooaega lõpetamas 6-7 koha peal ja see pole midagi erakordset? nice
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Pardew sai aasta treeneriks viienda koha eest.
            Burnley saavutus on erakordne aga City oma veel erakordsem kui arvestada kuidas domineeriti enamus hooajast ja veel on head eeldused mōned liiga rekordid püstitada.

            Kommentaar


              No ütle mis sa ütled, Saints on lihtsalt liiga igavalt möku Premieri jaoks. Poleks eales arvanud, et nad välja võiksid kukkuda, aga sellised tühjad esitused nagu see tänane... Teel.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                No ütle mis sa ütled, Saints on lihtsalt liiga igavalt möku Premieri jaoks. Poleks eales arvanud, et nad välja võiksid kukkuda, aga sellised tühjad esitused nagu see tänane... Teel.
                Eks toredaid klubisid ole ennegi halbade juhtide tõttu langenud ja langeb ka tulevikus.

                Müstiline otsus vabaneda Puelist, kes oli üle pika aja ühe karikafinaali toonud ja liigas igati viisakale kohale juhtinud. Võrreldes eelnevate hooaegadega anti muidugi kõvasti punkte ära ja ega väljakul asjad just kõige ilusamad ei olnud, aga kuidas saab seda üldse nõuda, kui pidevalt oma parimad pojad ära antakse? Burnley näitel võib öelda, et eurolootusi saabki Premier League'is väljaspool suurt kuute hellitada vaid efektiivse, mitte efektse mänguga.

                Samas müstiline see, kuidas Pellegrino nii kauaks pukki jäi. Lahkumine märtsis, kuigi novembrist veebruarini võideti vaid üks mäng ja see oli ka Evertoni enamvähem kõige halvem esitus üldse kogu hooaja jooksul. Tulemuseks klubi ajaloo jooksul vähemalt 30 mängu saanud treenerite hulgas kõige väiksem võiduprotsent (23.53%). Ja siis veel palgatakse Hughes, kes pole juba ligi kümme aastat mitte midagi suutnud liigas korda saata.

                Tore kogunemine hiinlastest omanikel Championshipis. Äkki see oligi eesmärgiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ühesõnaga kindel releka konkurent on hooaega lõpetamas 6-7 koha peal ja see pole midagi erakordset? nice
                  Kindel releka konkurent tegi eelmine aasta 11 võitu, 7 viiki ja 20 kaotust. See hooaeg (mis veel käimas) on neil 14 võitu, 10 viiki ja 10 kaotust. Nad on võtnud eelmise hooaja kogemuse ja saavutanud stabiilsuse. See on hea. Kuid ma ütlen, et minu silmis on nende kõrge koht pigem teiste ebaõnnestumine, kui nende meeletu hüpe. Aga ootame selle viimase vile ära ja vaatame kus nad maanduvad. Kõik alles jäänud mängud on neil suht omasuguste, võrdsete vastastega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kindel releka konkurent tegi eelmine aasta 11 võitu, 7 viiki ja 20 kaotust. See hooaeg (mis veel käimas) on neil 14 võitu, 10 viiki ja 10 kaotust. Nad on võtnud eelmise hooaja kogemuse ja saavutanud stabiilsuse. See on hea. Kuid ma ütlen, et minu silmis on nende kõrge koht pigem teiste ebaõnnestumine, kui nende meeletu hüpe. Aga ootame selle viimase vile ära ja vaatame kus nad maanduvad. Kõik alles jäänud mängud on neil suht omasuguste, võrdsete vastastega.
                    12 punkti rohkem + 4 mängu veel minna, sry burnley, see pole midagi erilist. jesus fuck ausõna.

                    BTW Burnleyst on vähem väravaid sisse lasknud vaid manchesteri kaks tiimi, aga noh, eks see ole ka lamp saavutus, sest ise võiks rohkem rünnata vms

                    Ma ei väida, et see saavutus oleks Guardiola omaga võrdne, aga lihtsalt öelda, et see pole midagi erilist tundub mulle lihtsalt nii f up arvamus.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kindel releka konkurent tegi eelmine aasta 11 võitu, 7 viiki ja 20 kaotust. See hooaeg (mis veel käimas) on neil 14 võitu, 10 viiki ja 10 kaotust. Nad on võtnud eelmise hooaja kogemuse ja saavutanud stabiilsuse. See on hea. Kuid ma ütlen, et minu silmis on nende kõrge koht pigem teiste ebaõnnestumine, kui nende meeletu hüpe. Aga ootame selle viimase vile ära ja vaatame kus nad maanduvad. Kõik alles jäänud mängud on neil suht omasuguste, võrdsete vastastega.
                      Burnley stabiilselt hea kulgemise juures on muidugi huvitav ka mängijate koosseis ehk väljaspoolt briti saari on väga vähe mehi. Ashley Barnes on küll teatavasti austerlane. Aga usutavasti võib see brittidega mängimine nii mõnelegi eeskujuks olla. Üsna sama teed on läinud ka õnnestunud hooaja teinud Bournemouth.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mul ei ole mingit sallimatust Pep'i vastu ega ka püüa vähendada tema tiimi efektiivsus-saavutusi käesoleval hooajal. Ma muide olin üks esimesi, kes siia alamfoorumi ossa kuskile postitas, et Pep'i ründav jalgpall töötab ja ainult aja küsimus kui tiitel tuleb. Võin välja otsida kui vaja.
                        Traditsioonide...no okei siis...natuke mõttetu see valimine siis üldse, kui selle staatuse automaatselt määrab lõpp-positsioon. Let it be then.

                        Ise arvan et sitast saia ikka oluliselt raskem teha, kui heale saiale mõnusat määret peale määrida, aga küllap Leicesteri muinasjutu järel on raske vist paljudel näha sellises valguses saavutusi. Kui järgmine hooaeg on kehvemad tulemused, saame leibeldada kohe et lucky run oli ja mõttetu koll see vana. Nii see käib Premmis.

                        Kommentaar


                          Paar aastat tagasi polnud ka Lesteri võit ju mingi ime, vaid täiesti loogiline asi, kuna teised olid sitad (ma enam ei mäleta, kes seda seisukohta väga kiitis - ok, tegelikult mäletan, aga las see jääb).

                          Kommentaar


                            No ise peab ka ikka korralikult hea olema, et oma enda lati alt läbi minevaid edestada, aga jah, see kahtlemata mängis mingit rolli.

                            Käesoleva tiitli saatuse kohta ütleks nii et, konkurendid lõid päris varakult käega - peatreenerite sõnavõtud City kohta olid pigem ülistavad. Nõme.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                West Bromile tuleb au anda: tõsiselt sitked vennad. Justkui sundisid veel lõpus palli üle väravajoone. Palju sest kasu oli, veel ei tea, aga vähemasti minnakse pea püsti.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X