320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Le Havre`i eesotsas Bradley pigem ebaõnnestus, kuna eelmise hooaja keskel, kui ta klubis ohjad üle võttis, oldi esiliigas esikolmikus, kuid hooaja lõpuks suudeti ikkagi see napilt maha mängida ja kõrgliigasse ei tõustud, mis uute ambitsioonikate Ameerika omanike poolt eesmärgiks oli seatud. Uut hooaega alustati Bradley juhendamisel samuti pigem tagasihoidlikult, kui hetkel ollakse tabeli keskosas, kuid vaid viis punkti esikolmikust maas (mäng ka varuks). Nii palju, kui lugenud olen, siis Bradley ründavam stiil ei sobinud väga Prantsusmaa esiliigasse. Kaitsvad tiimid hammustasid ta taktika tihtipeale läbi. Võimalik, et Premmi, kus harrastatakse rohkem sellist "jookse-ründa" stiili, sobib ta paremini.

    Kommentaar


      sittagi, luiged saavad järgmine aasta divaris soccerit taguda. täis suuga imogen thomas oleks ka parem peatreener olnud.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Eilset mängu vaadates ei saanud üle ega ümber mõttest, et luiged lähevad allavoolu.

        Selline tunne nagu Spurs oleks League One meeskonna vastu mänginud. Kaitses liikumistega kaasa ei minda, keskväljal palli hoida ei suudeta ja ründesse seega üldse ei jõuagi mitte. Lisaks on see sageli murrangut toov peatreeneri vahetuse kaart ka juba lauda käidud aga samas on asi pigem hullemaks läinud kui paremaks. Williamsi näol kaotati selge liider ka kõigele lisaks... retsept katastroofiks...

        Kommentaar


          Lmao Bob said juba vabaks.

          Kommentaar


            No see oli selline imelik pukki panek ka üldse. Peale seda kui seal mingid osanikud vahetusid on asi üpris kiiva kiskumas.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ma ei tea kuidas see valgepea oinas üldse Premmis tööd peaks saama, aga leidub lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Ma ei tea kuidas see valgepea oinas üldse Premmis tööd peaks saama, aga leidub lolle
                  Ma ei saa samas sinust aru. Minu arust Pardew on täitsa hea stiiliga treenera, kes Newcastlis näitas, et oskab küll sitast saia teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Ma ei tea kuidas see valgepea oinas üldse Premmis tööd peaks saama, aga leidub lolle
                    nagu stok mulle tabavalt vastas kui neil warnocki järjekordset palkamist ahhueitasin: english pedigree.

                    mis pardjöösse puutub, siis räntisin päris pikalt kui ta NUFCi palgati (kui viitsid, tuhni foorumi minevikus. mina ei viitsinud) ning jõudsin järeldusele, et tegemist on mehega, kelle karjääri läbib üks narratiiv - see pädeb nüüd tagantjärgi ilmselgelt ka nufci ja veidi ka palace'i puhul -: võtab vähemal või rohkemal määral õnnetu mansa üle, tavaliselt keset hooaega, paneb nad mängima, millele järgneb üks edukas täishooaeg ja seejärel kollaps.

                    swanseasugusele selline pooleteist edukat hooaega ilmselt istuks, aga alanis de pardieu on tänaseks päevaks juba loodetavasti piisavalt kõvasti endale selle labiilse klouni kostüümi külge pookinud, et nüüd 2 aastat kuskil kivi all "koondise kutset" oodata (ja siis selle saada).

                    giggs pardale, berba ka ja ma hakkaks särki tellima. poleks ka viga kui giggsy järgmine hooaeg divaris stami ja joyce'ga möllata saaks. (eks neid zolasid ning muid toredaid endisi ja praeguseid alkohoolikuid tuleb sinna ilmselt järgneva 8-9 kuuga juurdegi, nii et topelt hurraa.)
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Üks lugudest, mis selle tondi nime kuskil nähes, ikka meenub. Stiiv Baconi poolt, West Hami päevilt, Kuninga lugu

                      “I don’t like Alan Pardew. There, I’ve said it. In fact, I don’t think I’ve ever known a more arrogant person in my life. We never got on from the first moment we met – and our relationship deteriorated from there. There was one occasion when I threatened to stick a fork in his hand. I was sort of joking, but there were definitely times when I felt like swinging at him. Or telling him to fork off, if you follow my drift.”

                      “Let me tell you a story. In fact, it’s called the ‘King story’ among those who were present and who believe it’s a perfect example of Pardew’s arrogance. We were staying at a hotel in the North East ahead of a game at Sunderland during Alan’s first season in charge and were about to have our Friday evening meal. The players were restricted to boiled chicken or pasta, or suchlike, whereas the rest of the West Ham party had the choice of the entire menu. I sat down with Pardew, kit manager Eddie Gillam, physiotherapist John Green and fitness coach Tony Strudwick, who now works for Manchester United and has done very well for himself. We ordered our meals and suddenly Pardew asked us all what we were having. I think Eddie said he’d gone for the chicken, while I’d chosen the steak. Pards then turned to Struds, who revealed whatever it was he’d asked for. ‘That sounds good,’ said Pards. ‘Tell you what; if yours is better than mine when it turns up, I’m having that.’ That was one of the things he’d always say: I’m having that. ‘See that bloke’s haircut? I’m having that.’ He said it all the time. Anyway, I wasn’t ‘having that’ at all. So I said, ‘Well, you’re certainly not having my dinner. You’ll get a fork in the back of your hand!’ Pardew sort of laughed, before turning back to Struds and saying, ‘Yeah, if yours is better than mine, I’m having that.’ Our meals eventually arrived and Pards looked at Tony and said, ‘Yeah, I was right, yours definitely looks much better than mine; I’m having that.’ And he went to swap the plates over. ‘You can’t do that!’ I said. ‘What do you mean?’ he asked. ‘You can’t just take somebody else’s dinner,’ I said in disbelief. And he replied, without any hint of a joke, ‘When you’re the King, you can do anything.’ Eddie, Tony, John and I just looked at each other and there was an uncomfortable silence for a moment. Struds was a nice guy but he could be a bit of a ‘yes man’ at times and so he just allowed Pardew to swap the plates. However, the rest of us were flabbergasted by it all and we ended up discussing what had happened in the bar. Alan kept a straight face when referring to himself as ‘the King’ and I just couldn’t believe the arrogance of the man.”
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Chris Colemanist sosistatakse päris korralikult.

                        Kommentaar


                          Nagu altaripoisid preestrist?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui midagi pöördelist vahepeal ei juhtu, siis vist Paul Clement.

                            Clement is due to meet up with chairman Huw Jenkins at the team’s hotel in central London this afternoon to sign his contract before heading for Selhurst Park for tonight’s match against Crystal Palace.

                            Kommentaar


                              Clementil siis teine võimalus oma peatreenerikarjääri üles ehitama hakata. Derbys ei läinud just kõige paremini, kuid seal oli ka teine situatsioon ja ootused. Kuigi play-off koht oli käeulatuses (mis Derby koosseisu arvestades polnud mingi eriline saavutus), siis mängupilt oli üsna kohutav ja võis arvata, et sellise puise stiiliga kaugele ei jõua.
                              Swanseas on vastupidine olukord, prioriteediks on lekkiva kaitse korda saamine ja liigasse püsimajäämine, nii et Clementi-suguse Mourinho koolkonna pragmaatiku palkamine võiks justkui see õige käik olla. Pigem siiski mitte ma arvan. Ning jaanuariostudega täkkesse panna on ka väga keeruline (kui lisaks selle peale loodetakse).

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X