320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Just lugesin uudist. No mismoodi on võimalik, et ta nii odavalt ära antakse?
    See on paraku erinevate turgude erinevad võimalused. Kas müüksid ta ise 25 milkuga Liverpooli, 20 milkuga näiteks WestHami või 10 milkuga Juvessse? Ning juhin tähelepanu, et ega isegi Petr Cechi üleminekusumma samuti eriti suur polnud, kuigi Chelsea oskab oma mängjate eest lüpsta küll.

    Kommentaar


      See on ammu teada, et Itaalia klubid tahavad importtooteid korraliku alega saada. Jah, finantsiliselt on sealsete klubide võimekus oluliselt madalam kui tänapäeva premmi klubide omad. Samas tipud nagu juve peaksid olema võimelised maksma turuhinda küll. Kuigi, nii kaua kui leidub lolle, kes neile odavalt müüks ja pärast kallilt ostaks, siis milleks teistmoodi tegutseda.

      Eks arse, ja olen seda ka varem ära märkinud, üleminekuakende üks viimase viisaasta nõrgim pool on mittevajalike meeste müümine. Enamjaolt ei suudeta üldse meestele ostjaid leida ja kui leitakse, siis oluliselt allpool turuhinda.

      Cechi üleminekusumma ei olnud suur, tõsi. Samas 33 aastase nr.2 eest kes enamuse oma viimasest hooajast pinki nühkis, palju sa ta eest küsid siis? See oli pigem abra suuremeelne tänuzest Petrile tehtud töö heade aastate eest kui midagi muud.

      Mingit juuti oleks sinna väljujate osakonna juhiks vaja küll.

      Kommentaar


        Ning läinud ta ongi. Edu Szczęsny-le Itaalias, tundub, et talle sobib see liiga ning võimalus teha seda millest ta alati unistanud on. Saada parimaks. Suure mästeri understudy olla aasta ja siis saada võimalus ei ole paha variant. Isiklikult kurb, et läks aga samas mõistan ka seda otsust. Lepingust aasta järgi, Cech ikka #1 ning meil on olemas väga potensiaalikas Emi Martinez, kellest võib väga hea EPL kiiper saada just tema suuruse ja ka reaktsiooni tõrjete pärast. Tal vaja aega veel ning olles Cech-i #2 siis Szczęsny jäämine oleks seda vibe-i rikkunud. Ospina on ka ok aga pigem just tundub, et Emi-t vaikselt koolitatakse juba praegu (pre-seasoni mängud kus ta palju peale saanud põhjal) mantlipärijaks.
        Lisaks suva see hind, läbi seinte me ei näe aga tavaliselt sellised asjad tekitavad häid äri suhteid ning loodetavasti kunagi Juve vastab meile samaga kui läheb diiliks aga see pigem selline minu mätta otsast heietus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ox/-/ Walcott, Gibbs, Wilshere rahaks teha kellest on näha, et meie särgis asja ei saa.

          mull on lõhkemas: what happened to Arsenal's 'British core'?
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Oxi lisasid küll omavoliliselt sinna raha tegemise sekka. Pmst idee oli tore omal ajal. Kahjuks aga on vigastused kõiki neid räigelt kaua väljas hoidnud ning üldiselt räsinud. Kõigil vist on vähemalt poole aastane vigastus olnud kui ei eksi ning siis muidugi need pidevad lihaste ära tõmbamised.

            Walcotti ja Gibbsi puhul on näha et nad on puhtalt rotatsiooni meesteks jäänud keda annaks selgelt parema mehega asendada.
            Wilshere oli enne oma 2 aastast pausi väga-väga hea aga enam samale tasemele ei küündi.
            Jenks oli tore oma poiss. Vahepeal jättis täitsa adekvaatse mulje et teiseks valikuks nagu sobinuks. Kahjuks oli tal selle adekvaatse taseme saavutamiseks vaja pidevat mänguaega ning ühest mängust 2-3 nädala jooksul ei piisanud.
            Oxi on vigastused samuti räsinud kuid viimane hooaeg oli juba täitsa ok. Eks tema puhul ei aita Wenger ka kaasa mängitades teda pmst iga mäng uues rollis/positsioonil.
            Ramsey on siis hetkel kõige rohkem algrivis. Eks temalgi on vigastusprobleeme omajagu kuid omas tollis on ta tegelikult üpris hea mees. See 3-2-2-2-1 sobib ka talle päris hästi et teda me veel vast näeme veel mitu aastat meie särgis.


            Muidu aga saadi täna ruslannidelt 3-0 sisse. Mitte et see mäng midagi loeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust


              Muidu aga saadi täna ruslannidelt 3-0 sisse. Mitte et see mäng midagi loeks.
              Loeb ikka, Londonit tuntakse igalpool nüüd sinisena.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Loeb ikka, Londonit tuntakse igalpool nüüd sinisena.
                kuni järgmise mänguni - mängime see suvi/sügis nii palju omavahel et varsti on mõlemal poolel siiber.

                Kommentaar


                  Minu arust ikka Punast kah kuna võitsime Fa Cup kus Chelsea oli suht mannetu.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                    Minu arust ikka Punast kah kuna võitsime Fa Cup kus Chelsea oli suht mannetu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                      Minu arust ikka Punast kah kuna võitsime Fa Cup kus Chelsea oli suht mannetu.
                      Mmmmm sul on Liverpooli avatar ja sa räägid Arsenalist kui enda lemmik klubist kasutades sõna -võitsime. Minu postitus oli ilmselgelt irooniaga tögamine, aga sinu omast ma nüüd küll antud momendil aru ei saa. Get your shit together.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        mull on lõhkemas: what happened to Arsenal's 'British core'?
                        Hea troll Wengerilt. Vôttis kätte ja tôestas, et inglastest ikka asja ei saa ... mitte kunagi ning 66 jääb ainsaks veel sajanditeks ��

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mmmmm sul on Liverpooli avatar ja sa räägid Arsenalist kui enda lemmik klubist kasutades sõna -võitsime. Minu postitus oli ilmselgelt irooniaga tögamine, aga sinu omast ma nüüd küll antud momendil aru ei saa. Get your shit together.
                          Mul on Arsenal ja Liverpool lemmikud. Ei meeldi vä midagi?
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Ringleb jälle natukene see teema: JEAN-MICHAEL SERI ... isiklikult väga meeldiks kui just underthehood goretzkat ei tooda. Meil see mootoriruum vajab hädasti seda #8 sinna. Ramsey ei vea välja seal see on selge.

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X