320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Irw, inimesed lähevad ikka julmalt leili siin.

    Kommentaar


      mu arust on ka vahtu niigi rohkem, kui asi väärt on. eriti ebakvaliteetset jura, ntks kas suht suvaliste pooli fännide twitteri säutse peaks eesti ajalehed oma neti versioonides avaldama iga mängu järgi?! intekaga klavani kohapealt, meenus mulle, kui poom veel derbys mängis, siis seletas temast lugu teinud ajakirjanik, et asi polegi niisama, et helistan millal tahan poomile ja tema räägib millal, kellele ja mida tahab, vaid need asjad tuleb ennem klubi pressiteenistusega kokku leppida. ei tea kuidas tänapäeval ja kuidas liverpoolis on. aga arvestades jalkameeste keskmist taset pressiga suhtlemisel, siis võiks ju eeldada, et midagi sarnast kehtib ka selles klubis.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        mu arust on ka vahtu niigi rohkem, kui asi väärt on. eriti ebakvaliteetset jura, ntks kas suht suvaliste pooli fännide twitteri säutse peaks eesti ajalehed oma neti versioonides avaldama iga mängu järgi?! intekaga klavani kohapealt, meenus mulle, kui poom veel derbys mängis, siis seletas temast lugu teinud ajakirjanik, et asi polegi niisama, et helistan millal tahan poomile ja tema räägib millal, kellele ja mida tahab, vaid need asjad tuleb ennem klubi pressiteenistusega kokku leppida. ei tea kuidas tänapäeval ja kuidas liverpoolis on. aga arvestades jalkameeste keskmist taset pressiga suhtlemisel, siis võiks ju eeldada, et midagi sarnast kehtib ka selles klubis.
        Ma olen üsna kindel, et sul on õigus.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).
          täitsa nõus sellega. tabloidide möla ongi suunatud rohkem laiale massile ja "Mehed ei nuta" tasemel "ekspertidele", keda muidu eriti ei huvita. vahel täitsa piinlik kohe.

          tegelikult on viimasel ajal ju ilmunud / eetrisse lastud ka päris mitu intervjuud.

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            Üks asi on Matipil terveks saada, teine asi vormi uuesti jõuda. 3ndl pole sisuliselt trennigi teinud?
            Sellisel tasemel, see päris nii ka pole, et kui vigane oled istud kodus tühja. Siis tehakse teisi asju trennis, mida saab teha. Meeskonnaga pole jah trenni teinud, aga ma arvan, et FA karikas saab proovida ja peale seda on ilmselt liigas põhis. Kas koos Lovreni või Klavaniga, seda ei oska hetkel öelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).
              Pluss miljard.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Nii ja naa. Ma selgelt eelistaks kord nädalas lugeda mingit kommentaari temalt endalt kui see, vabandust väljenduse eest, aga vedel p**k, mis kohati praegu Eesti meedias näha võib (stiilis "Klavan pani kriitiku suu kinni", mis põhines täiesti suvalisel tweetijal, või "Portaal XX [Millest keegi kuulnudki pole] kiitis Klavanit" - ühesõnaga õhust välja imetud okse; ei pea mainimagi seda, et kui midagi kehvemini läheb, siis samadesse okseallikatesse ei kaevuta, mingisugune mõõdutunne ja objektiivsus võiks ikka ju olla?).
                Kaunisti öeldud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Esiteks ma pole väitnudki et keegi peaks sinna Liverpooli reisima/elama/kolima minema ajakirjanikest. Nagu väitsin enne, et tänapäeval on olemas ka muid võimalusi, Skyped jms asjad. Ja kui ametlikuks asi sai suvel, siis andis küll kuskil Kukus või Vikerraadios telefonis intervjuu sellest kõigest. Kuidas siis sai?
                  Kuidas siis sai? Võttis kõne vastu. Üpris lihtne vastus.

                  Ehk ma proovisin seda varemgi selgitada, tahtmata Ragnarit kuidagi süüdistada või lolli olukorda panna. Ta on üldjuhul (ka nt Augsburgis) suhelnud kohe pärast mänge, sest siis on vabamat aega. Päev pärast mängu enam mitte, sest siis on üldjuhul vaba päev ja kui mul on vaba päev, siis teatud east ma veedan selle perega ja väga ei huvita, kas keegi tahab mind telefonitsi tabada või mitte. Võib-olla helistan tagasi, kui leian, et see on vajalik. Pigem mitte.

                  Minagi võin anda sporditoimetusele käsu, et pommitage nii kaua ja nii mitmelt erinevalt numbrilt, kuni vastu võtab, ja vahet pole kas päeval või öösel, kuid see ei tundu teab kui mõistlikuna.

                  Minu meelest Eesti sportlaste tegemiste reaalne ja regulaarne kajastamine mujal maailmas on üks tähtsamaid teemasid. Eriti tänapäeval kus piirid on lahti ja maailm valla.
                  Minu meelest ka, kuid nagu ma kirjutasin, siis kahjuks pole raha kedagi Liverpooli püsivalt või isegi igakuiselt saata. Kui oleks (beat reporter sinna suunata), oleks ligipääs loomulikult midagi muud kui praegu, sest siis hakkaks Ragnari puhul (ma eeldan NBA jms näitel) tööle sarnased kohustused nagu Klopil praegu, eeldatavasti. Ehk saaks iga päev teha lugusid, et kuidas trennis läks ja mis muud toredat toimub.

                  Ehk siis lühemalt uuesti: kui toru tõstab või tagasi helistab, saab suhelda. Mingit kohustust, et peab, ei saa ühelegi inimene panna, sest inimesed on erinevad.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                    https://youtu.be/LgtaSHK1PsQ?t=14

                    tundub et jalg läks klavanil palli puutumata risti ette jh
                    Kahju, et värava tagant liikuvat pilti sellest olukorrast ei ole, aga neist kahest erinevast kaamerapildist tundub jah, et pigem ikkagi oli penalti. Oleks on muidugi paha poiss, aga poleks jalga välja sirutanud, oleks Lallana ilmselt ka veel paikama jõudnud. Kõik muidugi algas üldse sellest, et Can ei suutnud Raku söötu kontrollida ja lasi selle auti. Seejärel lasi Wijnaldum Ndongi audisisseviske järel endast väga kergesti mööda ning siis oli juba meie mehe kord apsakas sisse lasta. Tegijal juhtub nagu öeldakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      eriti ebakvaliteetset jura, ntks kas suht suvaliste pooli fännide twitteri säutse peaks eesti ajalehed oma neti versioonides avaldama iga mängu järgi?!
                      Point.
                      Päris pikalt olen hoogu võtnud, et ühes teises (mis teid närvi ajab???) teemas sellise ajakirjanduse teemal sõna võtta. Twitterimöll. Päris peetis sitt on see tegelikult, mingid lambi-Antsud prääksuvad ja meil tehakse sellest artikkel. Ja selliselt kujuneb osadel inimestel arvamus, et Klavan on siis sõltuvalt päevast, kas maa peale kukkunud jumalus või totaalne kummik. Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Milleks ja kellele sellist paska toodetakse? Tegemist ei ole ju ühestki otsast inimestega, kes oleks arvamusliidrid või omaks millimeetri jagugi autoriteetsust.
                        sest [insert anekdoot eestlasest ja elevandist]

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Kahju, et värava tagant liikuvat pilti sellest olukorrast ei ole, aga neist kahest erinevast kaamerapildist tundub jah, et pigem ikkagi oli penalti. Oleks on muidugi paha poiss, aga poleks jalga välja sirutanud, oleks Lallana ilmselt ka veel paikama jõudnud. Kõik muidugi algas üldse sellest, et Can ei suutnud Raku söötu kontrollida ja lasi selle auti. Seejärel lasi Wijnaldum Ndongi audisisseviske järel endast väga kergesti mööda ning siis oli juba meie mehe kord apsakas sisse lasta. Tegijal juhtub nagu öeldakse.
                          Ometi märkas keegi peale minu ka veel seda, millest see penaltimoment üldsegi alguse sai. Raku sööt on küll veidi tugev, aga Can näitas, et selle auti laskmine oli tema aps.

                          Kommentaar


                            A refusal to be satisfied with his own form keeps Ragnar Klavan honest when it comes to assessing his opening six months in English football.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Tundub, et uuel aastal müüakse suure raha eest maha. Kloppil plaanis osta uusi mehi sisse.

                              Kommentaar


                                https://www.youtube.com/watch?v=-VPXXeQ_SKE ..tore kuulata/vaadata
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X