320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleminekud, laenud, erru minekud jne...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Trans on toonud Kosovo kõrgliigast ühe tüübi, lootuses Kotenkole mingisugustki reaalset konkurentsi pakkuda.
    Imelik valik sel juhul, kui ta on varuvahiks mõeldud. Transil nüüd 8 leegionäri, mängule saab üles anda vaid 5. Rumalus on üks koht viiest varu vv-le anda. Ilmselt mõeldi järgmise hooaja perspektiivis, et Kotenko läheb pinsile, tänavu mängib duublis, kui just imemees ei ole. Samas, ega Kotenko eriti hea ka ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Samas, ega Kotenko eriti hea ka ei ole.
      Ometi on teinud sel hooajal 9 nullimängu ...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ometi on teinud sel hooajal 9 nullimängu ...
        Seega ilmselt hakkab see kiiper mängima II liigas. Pr liigas pääseb pingile siis, kui ülejäänud leegionäridest 4 kas kaartide või traumadega väljas on.

        Kommentaar


          Kalju tegi Florat Nüüd tundub see Kalju hiljutine solvumine ikka eriti naljakana

          Kommentaar


            Minge vittu ütlen ma selle peale
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Tammeka tehku oma (tipp)vendadega profilepingud. Selleks vaja leida aastas juurde 75k! See pole Tartu mõistes mitte s*ttagi! Tean mida räägin. Selleks, et olla teiste peale solvunud, vaadaku endasse. Otsige inimene, kes saab (korralikku)tulemustasu asja käimatõmbamise eest ja hakkate lõpuks medalitele mängima. Olen rääkinud mitme Tartu suurettevõtte juhiga juttu ja olen ise suunanud vägisi teema jalgpalli peale. Tuleb välja, et Tammeka, Santos pole näiteks isegi mitte nende poole pöördunud. Jumal küll, leidke see inimene, kes seda tööd teeks hinge ja säraga ja kes põleks nii sisemiselt kui välimiselt..Kasparile aga edu!
              //

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Kalju tegi Florat Nüüd tundub see Kalju hiljutine solvumine ikka eriti naljakana
                Mis mõttes tegi Florat? Kalju ostis mehe üle täpselt selle raha eest ,mis oli ette nähtud! Flora tegeles Kalju seljataga mängijate ülemeelitamisega! Olgem ikka täpsed!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                  Tammeka tehku oma (tipp)vendadega profilepingud. Selleks vaja leida aastas juurde 75k! See pole Tartu mõistes mitte s*ttagi! Tean mida räägin. Selleks, et olla teiste peale solvunud, vaadaku endasse. Otsige inimene, kes saab (korralikku)tulemustasu asja käimatõmbamise eest ja hakkate lõpuks medalitele mängima. Olen rääkinud mitme Tartu suurettevõtte juhiga juttu ja olen ise suunanud vägisi teema jalgpalli peale. Tuleb välja, et Tammeka, Santos pole näiteks isegi mitte nende poole pöördunud. Jumal küll, leidke see inimene, kes seda tööd teeks hinge ja säraga ja kes põleks nii sisemiselt kui välimiselt..Kasparile aga edu!
                  100% õige jutt! Nii palju kui ise olen asja uurinud, siis hetkel pidi Tartus vaid Welco olema klubi, kes asju normaalselt ajab, seda näitab ka uue kodu ehitus ja toetajad selle teostamiseks.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kuidas siis nad normaalselt asju ajavad?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Mis mõttes tegi Florat? Kalju ostis mehe üle täpselt selle raha eest ,mis oli ette nähtud! Flora tegeles Kalju seljataga mängijate ülemeelitamisega! Olgem ikka täpsed!
                      Lihtsalt info mõttes ütlen sulle, et Flora ostis Kaljult meeste mängijaõigused välja.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Mis mõttes tegi Florat? Kalju ostis mehe üle täpselt selle raha eest ,mis oli ette nähtud! Flora tegeles Kalju seljataga mängijate ülemeelitamisega! Olgem ikka täpsed!
                        See ülemeelitamise jutt kõlab umbes sellisena nagu mängijatel endal puuduks aju ja sa oled kohustatud mängima seal, kus sa alustasid. Kui üks klubi pakub sulle paremat palka-paremaid tingimusi-garanteerib sulle mänguaja andmist, siis see on lihtsalt jalgpalluri jaoks edasiliikumine. Päriselus on ju samamoodi, et kui oled ühel töökohal ennast edukana näidanud, aga tööandja sind ei väärtusta ja tuleb mõni teine firma, kes pakub sulle paremaid tingimusi, siis sa ju ka lähed enese huvides edasi.

                        Ma olen ka Flora aadressil igast puid alla visanud, aga antud küsimuses tundub, et nagu Florale tehakse liiga.

                        Kommentaar


                          Ma nende kahe seltsimehe kohapealt ei viitsi enam sõna võtta, kes ei näinud varasemalt selles loos eetilisi küsitavusi (alates juba hooajaeelsest perioodist), siis õnn teiega. Ainult jalgpallikultuuritus Eestis saavad sellised asjad normaalsed näida. Nagu näib kindlasti ebanormaalne paljudele ka aktsioon, mis noormehi tulevastes kohtumistes ees ootab. Juhul muidugi kui üldse peale lastakse, sest ma tahaks näha, kuidas nii Pürg kui ka Kuusk (kelle üleminekusse ei suhtu fännidest arusaadavatel põhjustel keegi vaenulikult) mõlemad arvestatavalt mänguaega saavad. Aga on muidugi tore, et olukord lahenes vähemalt kõiki osapooli enam-vähem rahuldavas vormis ja igaüks saab edasi minna seal, kus ta soovib või kellega ta soovib.

                          Kui Pauri üleminekust rääkida, siis teatud paralleele, aga ka mitte otseseid, saaks tuua kui Kalju oleks toonud Paidest Lilanderi, Vainumäe või Valge (Paide ilmselge vajadus neid mängijaid hoida), aga kui konkreetselt kõneleda, siis vaadake kasvõi Kalju viimase kontrollmängu rivistust enne Euroopat ja see annab mängijatevaliku kohta nii mõndagi

                          Kalju: Vitali Teleš, Maximiliano Ugge, William Gustavo, Trevor Elhi, Andri Markovitš, Marko Brtan, Reginald, Aleksandr Volkov, Igor Subbotin, Liliu, Alex Matthias Tamm.
                          Vahetusest: Jevgeni Demidov, Vladimir Avilov, Kaspar Paur, Pavel Londak.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Ma nende kahe seltsimehe kohapealt ei viitsi enam sõna võtta, kes ei näinud varasemalt selles loos eetilisi küsitavusi (alates juba hooajaeelsest perioodist), siis õnn teiega. Ainult jalgpallikultuuritus Eestis saavad sellised asjad normaalsed näida. Nagu näib kindlasti ebanormaalne paljudele ka aktsioon, mis noormehi tulevastes kohtumistes ees ootab. Juhul muidugi kui üldse peale lastakse, sest ma tahaks näha, kuidas nii Pürg kui ka Kuusk (kelle üleminekusse ei suhtu fännidest arusaadavatel põhjustel keegi vaenulikult) mõlemad arvestatavalt mänguaega saavad. Aga on muidugi tore, et olukord lahenes vähemalt kõiki osapooli enam-vähem rahuldavas vormis ja igaüks saab edasi minna seal, kus ta soovib või kellega ta soovib.

                            Kui Pauri üleminekust rääkida, siis teatud paralleele, aga ka mitte otseseid, saaks tuua kui Kalju oleks toonud Paidest Lilanderi, Vainumäe või Valge (Paide ilmselge vajadus neid mängijaid hoida), aga kui konkreetselt kõneleda, siis vaadake kasvõi Kalju viimase kontrollmängu rivistust enne Euroopat ja see annab mängijatevaliku kohta nii mõndagi

                            Kalju: Vitali Teleš, Maximiliano Ugge, William Gustavo, Trevor Elhi, Andri Markovitš, Marko Brtan, Reginald, Aleksandr Volkov, Igor Subbotin, Liliu, Alex Matthias Tamm.
                            Vahetusest: Jevgeni Demidov, Vladimir Avilov, Kaspar Paur, Pavel Londak.
                            Terve Eesti on Kalju vastu.😭😭

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Terve Eesti on Kalju vastu.����
                              Eesti politsei ei ole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Eesti politsei ei ole.
                                Konsa ja kompanii ju kukkusid sisse? Lisaks veel see litsimaja pidanud juhatuse liige...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X