320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Hmm, kas nad nagu veidi ebavõrdse "kaalukategooriaga" pole ühe laua taga istumiseks.
    Sääljuures - Klavanit ja Pohlakut veel kujutaks ette asiselt vestlemas. Või Poomi ja Pohlakut. Lindpere't ja Pohlakut. Või ka Vassiljevist võiks mõne aasta pärast asja saada.
    Kink - mkmm, pole selle kategooria tegija. Peale see ühe kolli serbias, on kellegil veel midagi erilist v väljapaistvat meeles temast?
    Peale selle, et mees kes maandus üleeelmisel hooajal Levadia pingil peab ennast maailma parimaks jalgpalluriks maailma parimas Ungari liigas ei meenu eriti jah.
    Kõik need kolmandas poolajas välja öeldud argumendid nagu nimed paberil ajasid muigama Pareiko tegi enne koondisest välja langemist järjest mitmeid eksimusi nagu võõrsil Leedu vastu ning kodus Inglismaa vastu. Tol hetkel mängis Aksalu ta selgelt üle aga ei osanud temagi väärikalt lõpetada.
    Kingi nutt väljakute üle ka pehmelt öeldes naljaks võttes arvesse, et kunstmurud, kus mänge mängitakse on vahetatud ja iga uus kate vahetatakse Fifa kõrgema kategooria kunsti vastu.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Hmm, kas nad nagu veidi ebavõrdse "kaalukategooriaga" pole ühe laua taga istumiseks.
      Sääljuures - Klavanit ja Pohlakut veel kujutaks ette asiselt vestlemas. Või Poomi ja Pohlakut. Lindpere't ja Pohlakut. Või ka Vassiljevist võiks mõne aasta pärast asja saada.
      Kink - mkmm, pole selle kategooria tegija. Peale see ühe kolli serbias, on kellegil veel midagi erilist v väljapaistvat meeles temast?
      mu arust mingid teened ja säravad hetked pole antud juhul olulised. oluline on see, et praegu oleks mõistlik see asi selgeks rääkida, on siis nii nagu kink räägib või on nagu pohlak väidab? praegu ju jääb jälle üles hunnik süüdistusi ja vastu ainult lause:kui see nii oleks, siis mul oleks häbi... emb-kumb ju valetab, teeks selgeks lõpuni kumb.

      Kommentaar


        metssiga ikka loodab millelegi, , aga vaielda pole seal küll millestki. Kink on lihtsalt kehvaks jäänud, seepärast ei mängigi, kaua peab seda mõnele selgitama?

        Kommentaar


          ei, ei looda ma millelegi, kui kink on kehv, on kehv. ja isegi kui pole ja ei kuulu treeneri valikusse, siis see on okei. treener vastutab tulemuse eest ja see annab talle ka õiguse teha omad valikud. mis mulle ei meeldi, on aga see kui asjad ei ole selged, kui on kord juba sellised sõnad kinki poolt välja öeldud, siis võiks nendele ka vähe adekvaatsemalt vastata, kui see pohlaku artikkel või kuidas seda üldse nimetadagi. ma ei saagi aru, et mis põhjusel hakati üldse keerutama ja mingit soga ajama, mitte ei öeldud ntks reimi poolt, et see on minu otsus, et mees koondisesse ei kuulu ja nii on ja kogu moos. aga praegune soperdamine jätab ikka need samad küsimused õhku ja justnimelt neile võikski selgelt ja üheselt ära vastata.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            ei, ei looda ma millelegi, kui kink on kehv, on kehv. ja isegi kui pole ja ei kuulu treeneri valikusse, siis see on okei. treener vastutab tulemuse eest ja see annab talle ka õiguse teha omad valikud. mis mulle ei meeldi, on aga see kui asjad ei ole selged, kui on kord juba sellised sõnad kinki poolt välja öeldud, siis võiks nendele ka vähe adekvaatsemalt vastata, kui see pohlaku artikkel või kuidas seda üldse nimetadagi. ma ei saagi aru, et mis põhjusel hakati üldse keerutama ja mingit soga ajama, mitte ei öeldud ntks reimi poolt, et see on minu otsus, et mees koondisesse ei kuulu ja nii on ja kogu moos. aga praegune soperdamine jätab ikka need samad küsimused õhku ja justnimelt neile võikski selgelt ja üheselt ära vastata.
            „Ma tean Tarmot ammusest ajast ja tal on väga häid kvaliteediomadusi, just palliga poole pealt,“ kostis Reim. „Ma pole kunagi öelnud, et ta on kindlalt koondise ukse taga. Peame tal pilku peal hoidma ja jälgima, mis temast edasi saab. Eelmine sügis ta mängis mingi aeg korralikult, siis oli pingil, siis läks klubil kehvasti ja ta mängis jupiti. Sellisel juhul eelistasin nooremaid mängumehi. Hea, et vanemad mängijad olemas on, aga ega neid väga kauaks koondises ei ole.“

            Reim sõnas, et Tarmo avaldus midagi ei muuda ning see ei tähenda, et Kink oleks nüüd tema ajal igavesti koondisest väljas.

            „Mängijal on õigus oma arvamus välja öelda,“ lausus mullu sügisel koondise etteotsa asunud endine poolkaitsja. „Seda on hea kuulda, et ta on enesekindel ja paljudest parem, võib-olla ta suudab seda mingi hetk tõestada."

            Kuidas kommenteerib Reim seda, et Kink väitis justkui oleks koondislaste valikul sõnaõigus ka vutiliidu presidendil Aivar Pohlakul?


            „Mulle ei ole keegi mängijate valikul mingisuguseid piiranguid seadnud,“ vastas Reim. „Ainult kihlvedudega patustanud mängijaid ei saa kasutada, muu on kõik täiesti enda teha.“
            Originaalartikkel siin.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Minu arvates pole absouluutselt oluline millise klassiga Kink oli, on või saab olema. Oluline on see et lõpuks julges üks mängija ka asjadest rääkida, asjadest millest räägitakse ainult õllelauas sõpradele. Viimane taoline sõnavõtt oli Tarmo Rüütli poolt mõned aastad tagasi. fcfloraforever edu euroopas, if you know what i mean ;D

              Kommentaar


                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                Minu arvates pole absouluutselt oluline millise klassiga Kink oli, on või saab olema. Oluline on see et lõpuks julges üks mängija ka asjadest rääkida, asjadest millest räägitakse ainult õllelauas sõpradele. Viimane taoline sõnavõtt oli Tarmo Rüütli poolt mõned aastad tagasi. fcfloraforever edu euroopas, if you know what i mean ;D
                Kuidas see Euroopa nüüd Kingiga seostub?
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas peters Vaata postitust
                  metssiga ikka loodab millelegi, , aga vaielda pole seal küll millestki. Kink on lihtsalt kehvaks jäänud, seepärast ei mängigi, kaua peab seda mõnele selgitama?
                  Ehk tõesti, samas ilmselt ei sina ega mina järgi Ungari liigat. Samas, trenni võiks ju kutsuda. Võimaluse võib ju alati anda - las trennis selgitavad, kes väärib rohkem või vähem platsile pääsemist.

                  Kommentaar


                    justkui Kink oleks Eesti üks ja ainumas välismaal mängiv jalgpallur, keda koondisesse pole võetud. ei mäleta, et keegi teine oleks ajakirjanduses krokodillipisaraid nutnud. kas keskpärases liigas 25 mänguga kolm väravat on tõesti selline meeletu saavutus, mille peale peaksid kõik uksed kohe avanema? eriti mängijale, kelle plussid-miinused on vägagi püsivat laadi ja seetõttu kõigile teada?

                    etteheited Pohlakule jäävad samuti pisut arusaamatuks. mida ta keerutas või mis soga ajas? ütles ju, et tal oleks häbi, kui asjad käiksid nii nagu väideti. kui just peast päris lihtne pole, on siit mu meelest võimalik aru täpselt ühtemoodi - tegelikult asjad nii ei käi.

                    ja päris iga laadajuttu ei pea ka lõppude lõpuks süvitsi kommenteerima ega ümber lükkama. või mismoodi saakski üldse tõestada, et mingit "musta nimekirja" (tervisi foorumi klassikutele) tegelikult olemas EI olnud? katame lilleküla keskringi piduliku laua, Pohlak laseb mõne paberilehe kuuma triikrauaga üle ja siis noogutame heakskiitvalt, et näe ei ilmunudki piimaga tehtud salakirja välja?

                    üldplaanis kõlab veidi nagu keskaja nõiajaht. kuna asi tundukse justkui kahtlane, siis viskame aga vette. kui välja ujub, on mõistagi vanahalb ise mängus ja seega tuleb paha inimene ruttu maha lüüa. kui aga ära upub - no eks siis järelikult pattude pärast.

                    arusaadav, et vahel tahaks ju verd näha, aga võtke kokku ennast.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      justkui Kink oleks Eesti üks ja ainumas välismaal mängiv jalgpallur, keda koondisesse pole võetud. ei mäleta, et keegi teine oleks ajakirjanduses krokodillipisaraid nutnud. kas keskpärases liigas 25 mänguga kolm väravat on tõesti selline meeletu saavutus, mille peale peaksid kõik uksed kohe avanema? eriti mängijale, kelle plussid-miinused on vägagi püsivat laadi ja seetõttu kõigile teada?

                      etteheited Pohlakule jäävad samuti pisut arusaamatuks. mida ta keerutas või mis soga ajas? ütles ju, et tal oleks häbi, kui asjad käiksid nii nagu väideti. kui just peast päris lihtne pole, on siit mu meelest võimalik aru täpselt ühtemoodi - tegelikult asjad nii ei käi.
                      No minu arust on Kingil selles mõttes õigus, et trennis või ka isegi mõnes vähetähtsas sõprusmängus võiks võimaluse ju anda.Kellelt see tükki küljest võtaks? 3 väravat Ungaris võib ju selle mängude arvu pealt vähe olla aga palju meil üldse vähegi tasemel välissatsides mehi platsile saavad?
                      Mis puutub Kinki kriitikasse, siis ega Pohlak ju otseselt neid väiteid ümber ei lükanud. Ei Kinki ega Pareiko osas. See on fakt, mitte kriitika ei ühe ega teise osapoole suunas.

                      justkui Kink oleks Eesti üks ja ainumas välismaal mängiv jalgpallur, keda koondisesse pole võetud. ei mäleta, et keegi teine oleks ajakirjanduses krokodillipisaraid nutnud. kas keskpärases liigas 25 mänguga kolm väravat on tõesti selline meeletu saavutus, mille peale peaksid kõik uksed kohe avanema? eriti mängijale, kelle plussid-miinused on vägagi püsivat laadi ja seetõttu kõigile teada?
                      ei mäleta, et keegi teine oleks ajakirjanduses krokodillipisaraid nutnud. -miks just krodillipisarad? Rääkis ausalt ja avameelselt, nii nagu tema asju näeb. Mina ei tea, kas tal on õigus või ei. Aga konkreetse ja sirgjoonelise jutu eest võtan alati mütsi maha, isegi kui jutuga ei nõustu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        justkui Kink oleks Eesti üks ja ainumas välismaal mängiv jalgpallur, keda koondisesse pole võetud. ei mäleta, et keegi teine oleks ajakirjanduses krokodillipisaraid nutnud. kas keskpärases liigas 25 mänguga kolm väravat on tõesti selline meeletu saavutus, mille peale peaksid kõik uksed kohe avanema? eriti mängijale, kelle plussid-miinused on vägagi püsivat laadi ja seetõttu kõigile teada?
                        Ometi võetakse meie koondisesse järjekindlalt ründaja, kes on löönud viimase kolme hooajaga kolm liiga väravat. Selles mõttes olen küll Tarmo Kinki tehtud kriitikaga nõus, et vääriks tõesti võimalust end koondise treeningutel näidata.

                        Kommentaar


                          Kink haugub ju ainult sellepärast, et oma hooaeg polnud midagi erilist ja uueks hooajaks lepingut pole ning praeguse seisu pealt normaalset diili kuhugi saada on tema vanuses juba keeruline. Paar koondise mängu võiks veidike ehk klubi leidmise lihtsamaks ju teha.

                          Kommentaar


                            Ei ole ka näinud Kinki viimaseid mänge ja ei tea tema tänast taset , samas kui Reim käis teda vaatamas , vaevalt et ta raiskas aega lihtsalt reisi peale ju ta ikka huvi tundis ta vastu ja ju siis oli põhjuseid miks ta ei ole Kinki kaasanud . Kinkil oli jahh see vaa kuradi hea vasak jalg see tal on aga igavesti selle pealt ei ela . Ja seda 5 a tagasi Belgrads löödud väravat mäletab iga vutifänn isegi pisike .

                            Küll võin kindlalt öelda ühte ,et see mees meeskonna garderoobikliimale küll juurde ei anna .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                              Ei ole ka näinud Kinki viimaseid mänge ja ei tea tema tänast taset , samas kui Reim käis teda vaatamas , vaevalt et ta raiskas aega lihtsalt reisi peale ju ta ikka huvi tundis ta vastu ja ju siis oli põhjuseid miks ta ei ole Kinki kaasanud . Kinkil oli jahh see vaa kuradi hea vasak jalg see tal on aga igavesti selle pealt ei ela . Ja seda 5 a tagasi Belgrads löödud väravat mäletab iga vutifänn isegi pisike .

                              Küll võin kindlalt öelda ühte ,et see mees meeskonna garderoobikliimale küll juurde ei anna .
                              Kuule debiilik, mis garderoobikliimast sa räägid siin, sellise kaliibriga vend ei olegi mõeldud mingi kliima tõstmiseks. See vend võib lihtsalt mingi hetk sul mängus väga vajaliku sähvatuse 0 kohapealt teha ja mängus muudatuse tuua, hetke seisuga on kõigi inimeste pilgud suunatud Kostja peale, et tema on see kes võib mingi muudatuse mängu tuua ja rohkem sul polegi siuksed nahaalikud seal väljakul, kes julgeks/tahaks ette võtta.
                              FC Arsenal

                              Kommentaar


                                Mu arust sobiks Kink ehk vahetusmeheks ainult kui on vaja loota imet, et ta saaks vasakuga löögile ja löök läheks raami ja väravavahist mööda. Kingiga on nii, et temast on kuidagi ülesse puhutud jutt, et ta on hullult tehniline(Eesti mõttes vast ongi). Mulle on aga pigem mulje jäänud, et kaitsjatel on tema sirgjoonelist mängustiili palju lihtsam lukku panna kui näiteks Purje konksutamist ja oma oskust ka palju suurematele mängijatele korralikult keha panna ning vigasid välja võita jne.

                                Muide, kellele ta vihjas seal kolmanda poolaja saates kui selle nö "blacklisti" lekitajale. Vist ütles, et endine koondise abitreener? Mis variandid seal olla saavad?

                                Ühe Tarmo pointiga aga nõustun. Mõned nahhaalid peaksid ka meeskonnas olema aga nad peaksid vast vähe tihedamini sähvatama kui Kink tavaliselt seda tegi koondises.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X