320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tanel peseb küll. Ise pole näinud, aga lõhna pole ka tundnud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Rammsteini Mutteri peamine riff on megasarnane Metallica Unforgiven II
      D-Gäni pealt vehkis Rammstein ka maha osaliselt

      Kommentaar


        Kui püüad vältida fännide loobitavaid esmeid sh. klaaspudeleid, siis saad ajaviitmise eest kollase kaardi.

        Kommentaar


          Kui põrgu on olemas, siis on seal parmud ja kärbsed.

          Kommentaar


            Foxi kanalil märkasin, et "Troonide mäng" on alla 18-aastastele mittesoovitatud, aga näiteks "Kurjuse kannul" ("Criminal Minds") ainult alla 16-aastastele mittesoovitatud. maitse asi muidugi, aga minu kui vanainimese jaoks tundub viimane palju võikam (äärmiselt haiged sarimõrvarid), ehkki raseeritud peeniseid seal lähiplaanis muidugi ei näidata (või pole märganud).

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              Foxi kanalil märkasin, et "Troonide mäng" on alla 18-aastastele mittesoovitatud, aga näiteks "Kurjuse kannul" ("Criminal Minds") ainult alla 16-aastastele mittesoovitatud. maitse asi muidugi, aga minu kui vanainimese jaoks tundub viimane palju võikam (äärmiselt haiged sarimõrvarid), ehkki raseeritud peeniseid seal lähiplaanis muidugi ei näidata (või pole märganud).
              Nii kipubki olema jah, et labidaga pea pudruks tampimine on noortele lubatud aga jumal hoidku, kui keegi peaks tissi-tussi-noksi silmama... teadjad teavad rääkida, et tütar minevat kohe litsiks, poeg hakkab vilavate silmade ning niiskete pihkudega ainult mehi rannas kibuvitsapöösas nillima... või paugutab nii, et poolel põhikoolil tited pärast taga. Vuih rõve ma ütlen.... tänane osa oli täitsa põnev muidu

              Kommentaar


                Kas see on normaalne, et ma pole suvel kohanud Tallinnas veel ühtegi sääske?
                Ee või võibolla ma lihtsalt pime, kuna ei näinud ka Ugandas kahe nädalaga ühtegi moskiitot.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Kas see on normaalne, et ma pole suvel kohanud Tallinnas veel ühtegi sääske?
                  Ee või võibolla ma lihtsalt pime, kuna ei näinud ka Ugandas kahe nädalaga ühtegi moskiitot.
                  On täiesti normaalne. Neid pole ka maal, Viljandimaal vähemalt. Parme on ka üksikuid.
                  Samuti pole sel aastal pääsukesi. Kahtlustan, et need kaks asja on korreleeruvad. Ja tuleneb kõik külmast kevadest ja sitast suvest.

                  Kommentaar


                    Paukjärve ümbruses jalutades parmudest küll puudust ei tundnud. Neid oli jõhkralt.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      On täiesti normaalne. Neid pole ka maal, Viljandimaal vähemalt. Parme on ka üksikuid.
                      Samuti pole sel aastal pääsukesi. Kahtlustan, et need kaks asja on korreleeruvad. Ja tuleneb kõik külmast kevadest ja sitast suvest.
                      Ei ütleks, et vähe on, Põlvamaal igatahes mitte. Aga küll lööb ka sitikate tund!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Ei ütleks, et vähe on, Põlvamaal igatahes mitte.
                        Saaremaale ka jagub neid - sääskedest, puukidest, kärbsete ja parmudeni.

                        Kommentaar


                          Mägramäral on siin foorumis üks postitus rohkem kui Mõnnaril. Suhteliselt sarnases taktis on härrad liikunud juba terve aasta.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            DELFI BELGIAS: Võrkpallifännid ärevuses: kuhu kadus talisman Anu Säärits?

                            Aet peab vaid lootma, et ka vutikoondisel hakkavad võidud tulema.

                            Kommentaar


                              oleks pidanud vaatama, võib-olla oli lihtsalt lambist kohal helar osila. nad on tegelikult sama inimese erinevad vormid, nagu üldiselt teada.üks päev on üks, teine päev teine.

                              Kommentaar


                                Üks Liverpooli avatariga noorsand on nii paljudes teemades postitama hakanud, et see hakkab vaikselt häirima. Mitte tema postituse sisu, sest seda ma ei näe, vaid kui vaatad uusi postitusi, siis on selle teema avamine õnnemäng. Kas oli ta ainukene kes kirjutas midagi uut, või kirjutas keegi enne teda ka.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X