320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Reimi jalgpallikool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Neti vahendusel pole kellegil paar saadet? Huvitav oleks vaadata.

    Kommentaar


      #17
      martin tegi täna etv vahendusel jalgpallikooli live ülekande

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        martin tegi täna etv vahendusel jalgpallikooli live ülekande
        Nukralt naljakas oli nende saadete juures see, kuidas k6ik hästi välja tuli ja samas vaatad mehe koondise v6i klubi eest mänge ja vangutad pead, miks see sööt kohale ei j6udnud v6i miks see löök nii v6ssa läks ja l6puks leiad e tsee saade ei tee sinust jalgpallurit vaid on t6esti m6eldud jalgpalli pisiku tekitamiseks. aeg on naa kaugel et varsti peaks opi ka oma saate tegema ja paari osa jooksul näitama kui suur on poliitika ja bisnise roll jalkas, et noored teaksid varakult kuhu suunduda siinjuures tasub mainimist pisut OT-d, nimelt jäi mulle k6rva et eestis loodakse mingi majandus kursus vms mis on m6eldud 1-3 klassi6pilastele vms ja sinna saavad ainult eriti targad ja geeniused, aga nüüd selle iva, mis te arvate et see teeb lapsest varkult targa majandusspetsialisti vä? Ei vaid see paneb lapse varakult m6tlema kuidas k6iki tüssata ja varakult rikkaks saada. Niiet ma ei tea kas keegi saab aru mis ma öeld atahtsin aga see sellelks. Las opi möllab oma poliitikaga ja toob jalgpalli raha sisse, vähemalt ma tean et minu kui maksumaksja raha j6uab vb m6nda treeninghalli jne
        AILTON

        Kommentaar


          #19
          tule taevas appi

          Kommentaar

          Working...
          X