320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, kui paar nädalat enne magistritöö esitamist Windows nii kapitaalselt crashida otsustab, et mitte miski enam ei toimi. Ja siis pead kulutama mitu tundi selleks kogu recovery protsessile. Tra küll. Vähemalt jäi kõik alles ja asi toimib.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      See, kui paar nädalat enne magistritöö esitamist Windows nii kapitaalselt crashida otsustab, et mitte miski enam ei toimi. Ja siis pead kulutama mitu tundi selleks kogu recovery protsessile. Tra küll. Vähemalt jäi kõik alles ja asi toimib.

      Kommentaar


        Mul õnneks dropboxis uuendab igal salvestamisel aga kahjuks pole väga palju kirjutatud :/ See ajab närvi küll.

        Kommentaar


          Täiega off-topic aga selline küsimus, et kas alaealise üleminekuks on vaja lapsevanema allkirja ning mängija enda oma? Või ühte neist?

          Kommentaar


            Algselt postitas gize Vaata postitust
            Täiega off-topic aga selline küsimus, et kas alaealise üleminekuks on vaja lapsevanema allkirja ning mängija enda oma? Või ühte neist?
            Ma nüüd ei mäleta kumb vanus see oli aga kas alla 16 või 18 allkiri pole kehtiv.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              jeesus
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ma olen suitsetaja ja jätan endale täieliku õiguse otsustada, kus ja millal ma teen suitsu. Aga kui sa istud kuskil baaris terasssil ja naudid oma head vibe, suitsu ja veiniga, ja istuvad need über tegelased" ma vihkan suitsu ja suitsuhaisu" su kõrvale ja hakkavad kommenteerima, " iu, suitsuhais, on vaja suitsetada" jne, siis mul tekib reaalne küsimus.. mida kuradit sa istud mu kõrvale lauda, kui sa näed,et ma teen suitsu. joppvõimatt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma olen suitsetaja ja jätan endale täieliku õiguse otsustada, kus ja millal ma teen suitsu. Aga kui sa istud kuskil baaris terasssil ja naudid oma head vibe, suitsu ja veiniga, ja istuvad need über tegelased" ma vihkan suitsu ja suitsuhaisu" su kõrvale ja hakkavad kommenteerima, " iu, suitsuhais, on vaja suitsetada" jne, siis mul tekib reaalne küsimus.. mida kuradit sa istud mu kõrvale lauda, kui sa näed,et ma teen suitsu. joppvõimatt
                  Et sinu päralt peab olema siis mingi viis lauda või?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Et sinu päralt peab olema siis mingi viis lauda või?
                    Kus sa sellist loogikat välja lasid hetkel? Ma väitsin, et kui ma istun kuskil juba ennist lauas ja teen suitsu ja tulevad tegalased mu kõrvale, kes väidavad ja hakkavad oma " nägusi" tegema, et ala miks ma teen suitsu. Kuule, kui sulle ei meeldi miskit, siis sa ei istu mu kõrvale ju( jah suitsuhais levib ka kaugemale kui viis lauda) aga sa tuled ju teadlikult lauda, kus on suitsetaja, siis väheke oma" õigusi" taga ajada on piinlik.

                    Kommentaar


                      Ma mõistan küll, mida Sambaz öelda üritab.
                      Aga samas ise suitsumehena ma pean ütlema, et Eestis vabaõhukohvikus pläru näkku panek on üsna dick move ka muidugi. Kreekas, Itaalias, üldse lõuna pool - jah, tuld, seal tolereeritakse seda. Siin mitte. Suitsetamine pole sotsiaalselt aktseptaabel tegevus, ma annan karmi nikotiinisõltlasena endale aru sellest ja ei otsi endale õigustusi või kohta kesk mittesuitsetajaid asudes.
                      Nefik vaja tüli norida? Ma võib ju enne puhtakopsulisi seal lauas istuda, aga fakti, et minu pläruving nende tervist rikub, see ei muuda.

                      Ei ole enam kerge suitsetaja olla siin Eestis. Aga (uuesti) mahajätmiseks pole ka piisavalt tugev praegu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sambaz ja teised temataolised.
                        Täpselt minu mõte. Ja eriti need ahvid, kes enne kuhugi sisenedes tõmbavad meeleheitlikult mahe, viskavad koni maha ja siis lasevad tossu välja siseruumis. Või teevad väliasukse ees suitsu, eriti kui see on keelatud. Tegin pühapäeval trenni ja me pidime niigi umbses ruumis akna kinni panema, sest keegi ei näe oma ninast kaugemale!
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Täpselt minu mõte. Ja eriti need ahvid, kes enne kuhugi sisenedes tõmbavad meeleheitlikult mahe, viskavad koni maha ja siis lasevad tossu välja siseruumis. Või teevad väliasukse ees suitsu, eriti kui see on keelatud. Tegin pühapäeval trenni ja me pidime niigi umbses ruumis akna kinni panema, sest keegi ei näe oma ninast kaugemale!
                          Sa ilmselt ei saanud mu virinast üldse aru, ma ei väitnud kuskil, et mul jääb mingit õigust üle, kuna ma olen suitsetaja. Ma väitsin, et pole vaja istuda kuskile suitsetaja lauda ja teha sellepeale mingeid kommentaare ja nägusi, sest valik, oli vaba, sama vaba, kui ma ei istu lauda terassil, kui ma näen, et seal on väiksed lapsed ees(näiteks)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Sa ilmselt ei saanud mu virinast üldse aru, ma ei väitnud kuskil, et mul jääb mingit õigust üle, kuna ma olen suitsetaja. Ma väitsin, et pole vaja istuda kuskile suitsetaja lauda ja teha sellepeale mingeid kommentaare ja nägusi, sest valik, oli vaba, sama vaba, kui ma ei istu lauda terassil, kui ma näen, et seal on väiksed lapsed ees(näiteks)
                            Sa ei pannud ju lauda vaid kogu terrassi kinni.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              ah ärge virgiinistuge. igasugused võitlevad moraali-, õiglus- ja (võrd)õigussõdalased nii siin kui ka mujal ajavad närvi. raadiosse on praegu üks pärisvirgiin lahti lastud. eile oli seal ka mingi jaur, mille teema praegu ei meenu. ilm on ilus, elu on zenn.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                raadiosse on praegu üks pärisvirgiin lahti lastud. .
                                Mina?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X