320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Carglass paigaldab, Carglass parandab". Iseenesest tore, et projektiga plussi saadi, aga noh.. kui palju nüüd vaataja ise sellest kõigest võitis, peale võimaluse netist vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      "Carglass paigaldab, Carglass parandab". Iseenesest tore, et projektiga plussi saadi, aga noh.. kui palju nüüd vaataja ise sellest kõigest võitis, peale võimaluse netist vaadata.
      ERRi sai ju ka netist vaadata. Üldiselt ega ülekanded ETV omadest halvemad ei olnud, reklaamid ei seganud, erinevalt TV3 kergejõustikuülekannetest nt. Ainuke negatiivne aspekt on see, et alade valik oli ikka väga kitsas paraku.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kaljuveer peale võistlusi intervjuusid tegemas on igast küljest parem kui 0 taktitundega Särits, kes suudab selliseid küsimusi küsida, et sportlased talle intervjuusid anda ei taha.
        No ma paneks nad koos seda absoluutselt viimast kohta jagama. Heal päeval konkureerib ka Aet Süvari nendega. Selle taktitundega seoses meenub 1 hiljutine Kalevi VTB mäng, kus Keedus otsustaval hetkel vabakaid 2-st 1 pani. Kaljuveeril nägu naeru täis: "Noh, hakkasid kätt väristama vabavisetele, jah?"
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          suusad keldrisse ja paneme edasi.

          P 4. märts 17.15 Barcelona-Atletico
          L 10. märts 17.15 Sevilla-Valencia
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Iga mängu ajal peab heli suht kõvaks panema, et miskit kuulda oleks. Aga nii ei saa ju teha, kui Järvela kommib.

            Kommentaar


              Miks on mulle tähtis, et kui ma vaatan jalgpalli, kes kommenteerib? Üsnagi loogilistel põhjustel, ma tahan alati kuulata emotsoonilist kaasaelamist, analüüsivat arutelu, miks see oli see olukord selline just ja nüüd. Ma tahan tunda, et ma oleks nagu reaalselt ise seal mängu sees nagu üks hullunud real madridi fänn. Ma olen alati pidanud tähtsaks, et mängu kommenteerija paneb enda jutuga mind kuulama ja keskenduma mängule. Kuid täna oli miskit teist, ma andsin 3 võimaluse kanal 12 ja peale 20 minutit ma pidin vahetama setanta peale, et näha baskide kaotust katalaanidele. Miks? Sest mul oli nii kuradima igav, nii tühine, ei mingeid emotsioone. Siuke, ah pohh kommenteerin. Ma muidugi mõistan, et olla kommentaator ei ole olla nii kerge, kui tundub. Vii ennast asjadega kurssi, prindin faktid ja sada häda, et mitte jääda lolliks. Ott on tark inimene. Kindlasti on. Ja samuti mõistan, et kõik mängud ja liigad ei olegi põnevad ja ei saagi olla, aga noh, jah. Vähemalt üritaks olla mängu sees, paneks kuulama ennast, aga ei. Rääkige mis te soovite, aga kui vaid Margus Ader teaks jalgpallist ka nii palju, kui ta teab laskesuusatamisest, oleks ta kohe kindlasti oma häälevõimega ja diktsiooniga tipptegija, sest ta paneb kuulama ennast. Vihkage või armastage, aga sama kehtib ka härra kruusiga ja sarkastilise mõnuga, sest nad panevad ennast läbi mingi emotsiooni ennast kuulama. Simple, but works.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mitu aastat veel peab ta Eesti liigat mängima, et ta saaks enda kohta öelda, et teab jalgpalli? http://jalgpall.ee/voistlused/player/24144

                Nüüd mõneti offtopic, sest see puudutab tegelt Viasatti. Üks iirlane istus pubis ja vaatas koos muu rahvaga jalkat. Kommentaarist ta midagi aru ei saanud, aga ütles, et teda häirib see, et sel hetkel, kui kommentaator rääkima hakkab, keeratakse taust väga vaikseks. Ehk siis chantid ja muu stadium noise. Ta ütles selle välja, mida ma iga kord mõtlen: palun olge vait ja laske staadionil möllata.
                Oih, seda ma nüüd küll ei teadnud, et ka mängib. Väga meeldib uudis. Tänan harimast, Stok!

                Kommentaar


                  Jalgpalli peab kommenteerima kaks(!) asjatundjat. Eesti mudaliiga kalju-tammeka oli eile nauditavam kui maailma tippjalgpall. Olümpiat kommenteeris alati 2 isikut, aga jalgpalli ülekanded mingi soodusvariant. Muidu suur respekt, et üritavad ja tuuakse see nädal ka sõprusmänge rahvani, aga 90 minutit ei viitsi ühte kommentaari kuulata.

                  Kommentaar


                    Ronaldu.. Joa Mariu.. Betu.. Miks?

                    Kommentaar


                      Platsil on Andre Silva ja ta mängib Milanis. Adrien Silva kes lester citys mängib on pingi peal. Sarnased nimed küll, aga oleks võinud ikka selgeks teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                        Ronaldu.. Joa Mariu.. Betu.. Miks?

                        küllap sellepärast, et vastasel juhul saaks kommentaatorid valesti hääldamise eest jällegi kõvasti kriitikat

                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vaikne hääl vennal ja siis, kui Ronalts lööb värava lõugab pean heli maha keerama. Miks nii teed?
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            küllap sellepärast, et vastasel juhul saaks kommentaatorid valesti hääldamise eest jällegi kõvasti kriitikat

                            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1770814
                            Ehk mingite üksikute jobUde pärast hääldatakse valesti? Jabur. Ükski inglane või prantslane ei virise, kui Käit on Kait või Räikkönen on Raikkonen. Miks? Sest nimesi tuleb hääldada nii, et rahvale oleks arusaadav, mitte ilmtingimata nii, kuidas tegelikult õige oleks. 99,9% Eesti vaatajate jaoks on Ronaldo O-ga.. Ja nii ongi!
                            Last edited by LeeMarx; 26.03.18, 20:44. Põhjus: Trükivea parandus

                            Kommentaar


                              Chillax. Kunagi ei saa kõike kõigile meelepäraselt teha. Kui kommentaar oli muidu okei, siis nimehäälduse pärast närvi minna on ikka üsna joga.

                              Kommentaar


                                Hea on see, et seda venda VSB's pole. Päris hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X