320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Rainis jõudis sama järelduseni väiksema vaevaga.
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Issand jumal. Aasta on 2017 ja inimesed neelavad ikka alla Mou tuimad trollimised?!?
    Kas päriselt on kusagil kivi all veel keegi, kes pole läbi hammustanud et ta on otseses mõttes võrreldav tavaliste internetitrollidega oma väljaütlemistes? Täiesti teadlikult provotseerib ja kütab tolmu üles, et ei räägitaks sellest, miks tiim on praegu sellises minekus nagu ta on. Oleks mõnelgi jalkaajakirjanikul mune, kuulaks selle ranti ära ja ütleks "Okei, aga see pole praegu teema - räägime tulemustest, mis põhjustab tulemusi väljakul ja kas kolm viiki viimasest kolmest voorust on Unitedi suguse klubi jaoks aktepteeritav?"

    Kommentaar


      Aga miks ei läinud Romero teistega koos Dubaisse D-vitamiini otsima?
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Mourinho on massive bellend...mul on muidugi nii sitt inglise keel, et pidin seda tähendust otsima. Õnneks google aitas hädast välja.

        BELLEND means "Head of the penis" & British. vulgar slang. 1The glans of the penis. 1.1 An annoying or contemptible man...selge pilt, teadlased on rääkinud.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          Aga miks ei läinud Romero teistega koos Dubaisse D-vitamiini otsima?
          Sest seal sajab vihma.

          Kommentaar


            Kuldset vihma.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Sest seal sajab vihma.
              Sadas, vaid loetud tunnid. Ei ole piisavalt mõjuv põhjus.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Sky pasundab ,et liitusime ka Sancheze võidusõiduga. Oleks magus, aga äärmiselt ebatõenäoline minu arvates. Samuti ei meeldi mulle see pakutud miki sinna suunas variant, sest raudpolt hakkaks ta seal särama. Igaljuhul tundub klassikaline paneme unitedi nime ka potti et siis rohkem raha küsida case.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Mourinho on massive bellend...mul on muidugi nii sitt inglise keel, et pidin seda tähendust otsima.
                  näh, ma pidin usaldades andma kasutajale seksikaima tiitli, aga nüüd selgub, et võib-olla on hoopis sellise väljendi tõlge ... :S
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Sky pasundab ,et liitusime ka Sancheze võidusõiduga. Oleks magus, aga äärmiselt ebatõenäoline minu arvates. Samuti ei meeldi mulle see pakutud miki sinna suunas variant, sest raudpolt hakkaks ta seal särama. Igaljuhul tundub klassikaline paneme unitedi nime ka potti et siis rohkem raha küsida case.
                    Päris palju isegi usaldusväärsemaid allikaid jagavad seda uudist täna. Mul on hea meel juba ainult sellepärast, et proovitakse. Sanchez sobiks meile ideaalselt.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Päris palju isegi usaldusväärsemaid allikaid jagavad seda uudist täna. Mul on hea meel juba ainult sellepärast, et proovitakse. Sanchez sobiks meile ideaalselt.
                      Miks peaks mees teile tulema? Ei näe küll mingit põhjust. Kui see kuu midagi välja ei tule, läheb suvel ikka Sitisse.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Miks peaks mees teile tulema? Ei näe küll mingit põhjust. Kui see kuu midagi välja ei tule, läheb suvel ikka Sitisse.
                        ? ei näe ühtegi loogikat su jutus.

                        Jah, probably kui see kuu ta kuhugi ei lähe, siis leiab end suvel cityst. Hetkel räägitakse ainult jaanuarist. Kui united pakuks mikit vastu, siis arsenal võidaks sellest diilist niipalju kui üldse võita saab, suvel läheks anyways tasuta. Väike meelitus-faktor arsenalile siin oleks.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Miks peaks mees teile tulema? Ei näe küll mingit põhjust. Kui see kuu midagi välja ei tule, läheb suvel ikka Sitisse.
                          My Inner transfer muppet ise tingling..

                          Kommentaar


                            Vot niimoodi öeldakse tabeliliidritele, et pange oma muusika riietusruumis vaiksemaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Vot niimoodi öeldakse tabeliliidritele, et pange oma muusika riietusruumis vaiksemaks
                              Sats võitis Cityt ja esmane soov on kohe Utd foorumisse tulla teravat lükkama?
                              Kole suur vari on Manchesteri punane pool ikka
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                                Sats võitis Cityt ja esmane soov on kohe Utd foorumisse tulla teravat lükkama?
                                Kole suur vari on Manchesteri punane pool ikka
                                Ta tahtis öelda, et Pool lõpetab kõrgemal kohal, kui Manu. Mis on ka loogiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X