320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Selleparast mulle need valivargid ei meeldigi metal muusika austajana. WASP naiteks oli sitaks hea rock cafes voi siis Sepultura. Teine hingamine teine vibe jne. Aga noh, Metallicale minev rahvas on sama mage kui Nublu naiteks.
    Näiteks Metallica Arena Rigal oli sit*ks palju kõvem kui Saku Suurhalli keskele ehitatud laval...
    Ja kui tahad tõsisemaid fänne, siis osta fännialasse pilet

    P.S käed eemale nublust
    väga pulli asja teeb mees, pigem raskema muusika austajana ei ütle küll tema kohta ühtegi halba sõna. Ei saa päris nii ka olla, et "oh, mulle meeldib see muss ja kõik muu on p****le"

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Aga noh, Metallicale minev rahvas on sama mage kui Nublu naiteks.
      ahah.
      Mida see tõeline vürtsirahvas kuulamas käib ka?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Näiteks Metallica Arena Rigal oli sit*ks palju kõvem kui Saku Suurhalli keskele ehitatud laval...
        Ja kui tahad tõsisemaid fänne, siis osta fännialasse pilet

        P.S käed eemale nublust
        väga pulli asja teeb mees, pigem raskema muusika austajana ei ütle küll tema kohta ühtegi halba sõna. Ei saa päris nii ka olla, et "oh, mulle meeldib see muss ja kõik muu on p****le"
        absoluutselt noustun. muusika ongi subjektiivsus. selleparast votan ka selle seisukoha, et meil on eestis neid sitaks kes vaariks tahelepanu rohkem, naiteks indigolapsed.

        Kommentaar


          Algselt postitas Emv Vaata postitust
          Esimene pakkumine oli sul õige. See ala on 70m lai, pikkus varieeriub (oleneb, kui pikk ala kontserdi jaoks eraldatakse).
          Pildil olev ala on 75x300m.

          Kommentaar


            Üsna tobe piklik ala on küll rahvale, ses suhtes natuke vale valik taolisele livele...Aga üldiselt väga rahul et midagi nii suurt juletakse ka väljaspool Tallinna teha. Las pealinnarahvas saab ka korra transpordi-ja öömajamuresid lahendada.

            Aga kui nüüd eputamiseks juba läks, siis endal pilet olemas(fänniala - 30 euri kallim, aga seeeest reaalselt näeb mis laval tomub) ja odav hotell pealekauba.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              absoluutselt noustun. muusika ongi subjektiivsus. selleparast votan ka selle seisukoha, et meil on eestis neid sitaks kes vaariks tahelepanu rohkem, naiteks indigolapsed.
              Valsberg ise ei tahagi mingit tähelepanu ju , mis seal kurta kui seda pole
              Aga eih, Indigolapsed on täitsa mõnus tune, veel vanas telefonis oli mitmeid nende lugusid.
              Samas ei muuda see fakti, et nublu ka igati mõnus jorin.

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Üsna tobe piklik ala on küll rahvale, ses suhtes natuke vale valik taolisele livele...
                No mitte üsna tobe, aga ma julgen arvata, et reaalsuses ikka totaalne läbikukkumine.
                Päris siiralt ei kujuta ette kas/mida sealt üle peade näha on. Et mingis osas on originaalsus äge, aga samas läbiproovitud lahendused töötavad..

                Aa, muidu siin teemas pole vist ka mainitud, et lähestikku Metallica kontserdile (18.07) Tartus toimub natukene veel sügavamal Lõuna-Eestis (täpsemalt Riias) 12.07 Ed Sheerani kontsert. Mõlema piletid lähevad sellel nädalal live'i.
                Vaene pangakonto

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  No mitte üsna tobe, aga ma julgen arvata, et reaalsuses ikka totaalne läbikukkumine.
                  Päris siiralt ei kujuta ette kas/mida sealt üle peade näha on. Et mingis osas on originaalsus äge, aga samas läbiproovitud lahendused töötavad..
                  See on selline eestlastele omane vingumine ilmselt, jah?
                  Glastonburyd ja T-in-the-Parkid ja muud toredad väljamaafestivalid saavad justkui lagedal maal ka täitsa hästi hakkama.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    No mitte üsna tobe, aga ma julgen arvata, et reaalsuses ikka totaalne läbikukkumine.
                    Päris siiralt ei kujuta ette kas/mida sealt üle peade näha on. Et mingis osas on originaalsus äge, aga samas läbiproovitud lahendused töötavad..

                    Aa, muidu siin teemas pole vist ka mainitud, et lähestikku Metallica kontserdile (18.07) Tartus toimub natukene veel sügavamal Lõuna-Eestis (täpsemalt Riias) 12.07 Ed Sheerani kontsert. Mõlema piletid lähevad sellel nädalal live'i.
                    Vaene pangakonto
                    Eks need suurkontserdid ole ka rohkem videoekraanide jõllitamine

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      See on selline eestlastele omane vingumine ilmselt, jah?
                      Glastonburyd ja T-in-the-Parkid ja muud toredad väljamaafestivalid saavad justkui lagedal maal ka täitsa hästi hakkama.
                      Ma arvan, et lage maa on enam vähem fine.
                      Ka pikk kitsas publikuala võib olla fine.

                      Aga need kaks asja koos tundub ikka veidi rumal ju? Kui on lame ja lai, näeb ikka live'is (st mõistlikul kaugusel) ikkagi rohkem inimesi. Kui ala on kitsas siis juba oluliselt vähem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Valsberg ise ei tahagi mingit tähelepanu ju , mis seal kurta kui seda pole
                        Aga eih, Indigolapsed on täitsa mõnus tune, veel vanas telefonis oli mitmeid nende lugusid.
                        Samas ei muuda see fakti, et nublu ka igati mõnus jorin.
                        ei tahagi. ja sellepärast ta meeldibki mulle, rääkimata muusikast. muidugi ma ei viitsi siin arutada, mis on parem ja mis on halvem, olgu kõigil oma maitse, olgu selleks judas priest või kasvõi nexus. maitse küsimus. tegelikult kokkuvõttes on see positiivne, et asjad toimuvad väljaspool tallinnat samuti, mulle meeldib, et narvas toimub miskit samamoodi, kui mulle meeldib, et metallica läheb tartusse. mis metallicat iseennast puudutab, siis ilmselt ma ei lähe sinna. arvestades, et asi toimub ERM, mis on suht lage väli? siis kvaliteet saab korralikult kannatada( mitte, et metallica kvaliteet oleks hea aniway aastaid juba olnud) aga see selleks. las lõuna-eesti tegalased saavad ka korra kümne aasta jooksul miskit head nautida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          ei tahagi. ja sellepärast ta meeldibki mulle, rääkimata muusikast. muidugi ma ei viitsi siin arutada, mis on parem ja mis on halvem, olgu kõigil oma maitse, olgu selleks judas priest või kasvõi nexus. maitse küsimus. tegelikult kokkuvõttes on see positiivne, et asjad toimuvad väljaspool tallinnat samuti, mulle meeldib, et narvas toimub miskit samamoodi, kui mulle meeldib, et metallica läheb tartusse. mis metallicat iseennast puudutab, siis ilmselt ma ei lähe sinna. arvestades, et asi toimub ERM, mis on suht lage väli? siis kvaliteet saab korralikult kannatada( mitte, et metallica kvaliteet oleks hea aniway aastaid juba olnud) aga see selleks. las lõuna-eesti tegalased saavad ka korra kümne aasta jooksul miskit head nautida.
                          Selles pole kahtlust, et nii suurel üritusel heli superhea pole, aga mis puudutab taate endid, siis julgen öelda et pole neil hetkel häda midagi. Ise käisin mais Soomes vaatamas ja anti päris ilusat kuuma. Hetfieldil hääl täiesti olemas ja isegi Lars tegi okei õhtu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Aa, muidu siin teemas pole vist ka mainitud, et lähestikku Metallica kontserdile (18.07) Tartus toimub natukene veel sügavamal Lõuna-Eestis (täpsemalt Riias) 12.07 Ed Sheerani kontsert. Mõlema piletid lähevad sellel nädalal live'i.
                            Vaene pangakonto
                            Nendel kahel artistil on sama kuulajaskond? See on umbes sama, nagu minna Justin Beaverilt otse Metsatölli laivile.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kunagi aastate eest Roskilde festaril toodi haigestunud David Bowie asemele....Slipknot!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Nendel kahel artistil on sama kuulajaskond? See on umbes sama, nagu minna Justin Beaverilt otse Metsatölli laivile.
                                Metallical on niivõrd lai kuulajaskond, et osaliselt kohe kindlasti kattub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X