320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Sociedad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    ma pole Sociedadi mänge eriti vaadanud. pole ka eriti võimalust olnud, sest pole lihtsalt teleülekannet olnud ja striime pole viitsinud vaadata.
    küll aga on meelde jäänud ta La Liga kokkuvõtetes, kus ta sel hooajal 4 väravat löönud on.
    homme neil Madridiga mäng, võib olla homme siis jälgib rohkem seda poissi
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #47
      Baskimaa vingeim klubi! Üritan Sociedadi mänge see hooaeg nii tihedalt vaadata kui võimalik. Esiteks mängib seal minu jaoks mitu sümpaatset ja huvitavat mängumeest (Griezmann, McDonald Mariga, Vela, Agirretxe jne), kellel on soov silma peal hoida. Neil on peatreeneriks möödunud hooaegadel Valenciennes`i väga sümpaatset - ründavat jalgpalli mängima pannud Philippe Montanier, ja iga klubi, kes suudab Barca teemas leinameeleolu luua väärib jälgimist.


      Edit: Et keegi valesti aru ei saaks, siis leinameeleolu all pidasin silmas punktide poolitamist, mitte Alexis Sanchezi vigastust.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Baskimaa vingeim klubi! Üritan Sociedadi mänge see hooaeg nii tihedalt vaadata kui võimalik. Esiteks mängib seal minu jaoks mitu sümpaatset ja huvitavat mängumeest (Griezmann, McDonald Mariga, Vela, Agirretxe jne), kellel on soov silma peal hoida. Neil on peatreeneriks möödunud hooaegadel Valenciennes`i väga sümpaatset - ründavat jalgpalli mängima pannud Philippe Montanier, ja iga klubi, kes suudab Barca teemas leinameeleolu luua väärib jälgimist.


        Edit: Et keegi valesti aru ei saaks, siis leinameeleolu all pidasin silmas punktide poolitamist, mitte Alexis Sanchezi vigastust.
        Leinameeleolu? Hee, me loeme vist erinevaid asju. tavaline Fifa needus ning vastase alahindamine teisel poolajal. juhtub.
        Sociedad oli tubli, igati hea mäng.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          #49
          Noh, mulle jäi teemat lugedes mulje, et viigi asemel saadi hoopiski tappa.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Noh, mulle jäi teemat lugedes mulje, et viigi asemel saadi hoopiski tappa.
            La Ligas on iga Reali või Barca tehtud viik kaks kaotatud mitte võidetud punkti. Kahjuks. Põhjused jne juba teistes teemades.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              La Ligas on iga Reali või Barca tehtud viik kaks kaotatud mitte võidetud punkti. Kahjuks. Põhjused jne juba teistes teemades.
              Mistõttu ma nimetasingi eilset meeleolu naljatades leinameeleoluks

              Kommentaar


                #52
                Ma tunnistan ausalt üles, et olin tõsiselt leinameeleolus. Aga Alexise vigastuse üle, mitte viigi tõttu.

                Jään aga lootma, et Sociedad jalga gaasipedaali pealt ära ei võta ning annab Realile samasuguse lahingu mis meilegi.

                Kommentaar


                  #53
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    see mees lõi just suht identse kolli Betisi vastu. nädala koll
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #55
                      Lubasin küll suure suuga mänge vaadata aga pole aja nappuse tõttu õnnestunud. Kuida siis see hooaeg nii kehvad on oldud, et lausa viimaste seas ollakse? Koosseis on ju täitsa korralik ja treener ka päris hea reputatsiooniga (vähemalt Prantsusmaal), et vähemalt tabeli keskossa kuuluda.

                      Kommentaar


                        #56
                        Milline ebaõnn David Zurutuzal - lööd kolmandaks minutiks kaks väravat ja siis juba viiendal lahkud väljakult kanderaamil...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #57
                          loetud minutid tagasi saadeti suurte ovatsioonidega väljakult ära Mikel Aranburu, kelle jaoks oli see viimaseks mänguks oma profijalgpallurikarjääris. mees pallis Real Sociedadi eest juba 1997. aastast alates.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #58
                            Ilmselgelt on selle mängu vooru kuldmehikese ära teeninud Reali vastu hattricki löönud Xabi Prieto !!! Eluaegne Sociedadi mängija ja üks kindlamaid mängijaid baski tiimis üldse.
                            Kahjuks jäädi puhtalt ebaõnnele Realile meeskonnana 4-3 alla, kuid see ei vähenda superstaari esitusele antavat hinnangut karvavõrdki !
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              #59
                              Au Real Sociedadile võitmatu Barcelona alistamise eest ! Elagu baskid, Viva Txuri-urdin !!!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #60
                                Vaatan, et mu Hispaania liiga sümpaatia on sel hooajal nii vingelt mänginud, et hetkel asutakse koguni Meistrite Liiga positsioonil. Ja võidetud on teiste seas Barcelonat, Malagat, Valenciat, viimati Madridi Atleticot ja kahel korral ka suurimat rivaali Athletic Bilbaod. Millest selline järsk tõus liigatabelis võrreldes eelmise hooajaga ja kuidas minu lemmikul Antoine Griezmannil on sel hooajal läinud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X