320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läti - Eesti (12.06.2017. Riia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vbla mitte kõige õigem koht aga olulisem sisu..
    Nimelt andsid koondislased ISE meile väga hea vihje mu arust, mida võiks statal korraldada (loe hüüda)
    Ma olen ca 20 aastat käinud tribüünide (koondise mängudel) ja kohati on tunne, et me kaasa elamise oskus ei arene koondisega endaga samas rütmis.. seda teemat võiks sisukamalt edasi argumenteerida aga hetkel ei hakka..
    Vt selle video viimaseid sekundeid! ülikõva tuh meeste poolt, mida tahaks näha ja kuulda statal meie (fännide) poolt!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
      Hetkel töötab. Huvitav kas Eesti meestel endal häbi pole olles koguaeg põrujad? Kuskil peab see võti olema. Ei ole midagi asi tasemes. Kui mõtteviis on juba, et "mängime suurema klassi vastu" siis lähebki raskeks (ei mõtle Lätit). Reim peab mehi motiveerima. Tuleb teha Islandi, vaata nende taset, õieti pole ollagi, viimased mängud Eestigagi 1:1 jne..aga milles peitub Islandi võti? Motivatsioon, Tahe! Eile alistasid nad Horvaatia ning MM tundub neile reaalne. Vassiljev üks töörügajadest sisse ja päästame Eesti häbist. Viik oleks vähemalt hea. 12 mängu või 12 aastat võiduta Läti vastu? Masendav
      Ole hea, võta linnupoja ja elnino ning minge taguge üksteist kuskil garaazide vahel jalaga munadesse. Tra, te olete ikka ilmselgelt selle foorumi kõige madalalaubalisemad tegelased!
      Tõstan täna Riia vanalinnas klaasi, et meditsiin areneks....
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #33
        Lõunanaabreid on alati meeldiv võita, eriti kui seda nende endi kodukamaral teha. Mulle jäi mulje, et lätlased ei olnud päris valmis nii agressiivselt mängiva Eesti vastu ja kohe alguses tehti kaks-kolm amatöörlikku lihtviga selle pealt. Täna võib küll öelda, et parem meeskond platsil võitis.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #34
          see pole avalik video ;(

          Kommentaar


            #35
            Tubli võitlus koondiselt, ei tekkinud kordagi hetke, kus tahtnuks live'i kinni panna ja miskit muud teha.
            Algusperioodil riivas silma see, et Toometi standardid läksid ikka pikaks, kuid ülejäänud osas jättis positiivse mulje. Vihmann pani prohmaka ära ja seda just kõige mitte tugevama meeskonna vastu, aga eks koondis ole armeenlastegagi võidelnud nagu võrdne võrdsega, kuigi reaalsus on midagi muud.

            Sanja, Luts ja Teniste olid täna mõnusalt agressiivsed ja seda edukalt. Jah, Niki oli mõnes momendis üpris uljas ja karmim ref oleks ehk ära vilistanud, aga seekord läks nõnda. Puujalg Zenjov näitas täna igati nauditavat mängu ja Purje oli oma heas loomuses. Ma kuidagi ei alahinda seda tulemust, kuigi tõesti mängiti "vaid" Lätiga. Meil pole Balti omadega just kõige paremini nii või naa kulgenud, seega oli vahelduseks hea võita ja kohtunikku ka kiidaks. Minu silmis korralik vile. Nagu ikka, paar olukorda, kus karmim andnuks kaardi, aga võttis asja ratsionaalselt ja üldjoontes kindel vilepartii.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
              Hetkel töötab. Huvitav kas Eesti meestel endal häbi pole olles koguaeg põrujad? Kuskil peab see võti olema. Ei ole midagi asi tasemes. Kui mõtteviis on juba, et "mängime suurema klassi vastu" siis lähebki raskeks (ei mõtle Lätit). Reim peab mehi motiveerima. Tuleb teha Islandi, vaata nende taset, õieti pole ollagi, viimased mängud Eestigagi 1:1 jne..aga milles peitub Islandi võti? Motivatsioon, Tahe! Eile alistasid nad Horvaatia ning MM tundub neile reaalne. Vassiljev üks töörügajadest sisse ja päästame Eesti häbist. Viik oleks vähemalt hea. 12 mängu või 12 aastat võiduta Läti vastu? Masendav
              That moment kui madridi plastic fän avastab, et ka Eestis mängitakse jalkat. Nii haiget iba annab ajada, paha hakkab lausa

              Kommentaar


                #37
                Osadel võtab selle ignore listi avastamine ikka jube kaua aega.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Osadel võtab selle ignore listi avastamine ikka jube kaua aega.
                  Noh, mõnel võtab aastaauhindade kokkulöömine ja esitamine ka aega. Inimesed ongi erinevad.

                  Mängust rääkides, siis saadi tõeliselt positiivne emotsioon. Mängiti OK jalgpalli ning saadi ka hea tulemus. Ja kuigi me jälle räägime kõigest sõprusmängust, siis ka esmaspäevaõhtud vajavad positiivseid lahendusi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      See on väga hea möte !!!!

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui vaadata seda ilmselt täis peaga projekteeritud ja ehitatud Skonto staadioni,kus tänu lahtistele äärtele ei saagi atmosfääri tekkida ja kui mõelda,millisel persekukkund kunstmurustaadionil pidas Eesti viimase valikmängu Vilniuses,siis selles valguses äkki polegi paljukirutud A.le Coq-l midagi häda ( eks seal miinuseid siiski piisavalt).Ja kui vaadata ,et Läti on oma alagrupis hetkel viimane,taga Andorrast ja Fääridest ja täiesti omadega putsis Soome jagab 1 punktiga viimast kohta ja viimasel kodumängul Tamperes oli staadion pm tühi,siis kas mitte lähinaabritega võrreldes oleme paremas seisus ? �� Kogu selle lohutuseks,mida siin kirutud on.

                        Kommentaar


                          #42
                          Võita on tore küll, eriti praeguses olukorras. Küll aga tekkisid mul mõningad küsimused, seoses peatreeneri sõnavõtuga mängu järgselt. Toon siia väljavõtte:

                          "Süü avaväravas polnud ka ilmselt lihtne koorem kanda.
                          Jah, aga ütleme, et ega see otse Madise süü ka ei olnud. Seal Marko pani ka ta natuke raskesse olukorda. Seal oli mitmeid muidki momente, kus me tagant läbi Marko palli söötes tulid lätlased ülevalt kolme-neljakesi suruma ja väravavaht, kellel on terve väljak ees, peaks nägema, millal see pall kiiremini ette viia, sest ees on siis ruumi rohkem. Jäime liiga palju seda lühikest mängima ja kindlasti ei ole Madise trump see, kui ta on seljaga väljaku poole ja peab neid sööte kõrvale mängima. See meie enda rumalus karistati ära. See on jälle koht, mida parandada ka väravavahil. Ma tean, mismoodi ta klubis mängib ja talt nõutakse hästi palju seda lühikest söötu ja alustamist. See on hea, kui väravavaht oskab, aga on ka vaja õigesti reguleerida seda, millal mida teha ja koondisemängudes on see risk - ma ei taha öelda, et seda ei tohi üldse teha, seda peab tegema, kui võimalust ja ruumi on -, aga lihtsalt ära tajuda, millal see liiga ohtlikuks muutub. Markol on väga hea pikk pall, ta võiks seda kasutada."

                          Mina märkasin eile mängu kaema hakates esimese positiivse noodina just seda, kuidas Meerits ei pannud tagant mängides mitte esimest pikka palli ründesse võitluse peale, vaid leidis kenasti lühikese sööduga omad, kus reeglina tuli ka hea jätk. Kui ma isegi ei püüa, nõrgema või samal tasemel vastasega sedasi mängida, siis on naiivne loota, et me üldse palliga suudaksime piisavalt kvaliteetselt toimetada. Tõsi, Meeritsal on väga hea pikk väljalöök aga seda saab kasutada vajadusel siis, kui on tarvis juba "tulekahju kustutada". Seni võiks proovida mängida kvaliteetset vutti.
                          Kõigest minu isiklik nägemus .

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Võita on tore küll, eriti praeguses olukorras. Küll aga tekkisid mul mõningad küsimused, seoses peatreeneri sõnavõtuga mängu järgselt. Toon siia väljavõtte:

                            "Süü avaväravas polnud ka ilmselt lihtne koorem kanda.
                            Jah, aga ütleme, et ega see otse Madise süü ka ei olnud. Seal Marko pani ka ta natuke raskesse olukorda. Seal oli mitmeid muidki momente, kus me tagant läbi Marko palli söötes tulid lätlased ülevalt kolme-neljakesi suruma ja väravavaht, kellel on terve väljak ees, peaks nägema, millal see pall kiiremini ette viia, sest ees on siis ruumi rohkem. Jäime liiga palju seda lühikest mängima ja kindlasti ei ole Madise trump see, kui ta on seljaga väljaku poole ja peab neid sööte kõrvale mängima. See meie enda rumalus karistati ära. See on jälle koht, mida parandada ka väravavahil. Ma tean, mismoodi ta klubis mängib ja talt nõutakse hästi palju seda lühikest söötu ja alustamist. See on hea, kui väravavaht oskab, aga on ka vaja õigesti reguleerida seda, millal mida teha ja koondisemängudes on see risk - ma ei taha öelda, et seda ei tohi üldse teha, seda peab tegema, kui võimalust ja ruumi on -, aga lihtsalt ära tajuda, millal see liiga ohtlikuks muutub. Markol on väga hea pikk pall, ta võiks seda kasutada."
                            Mina ei saa üldse aru, kuidas Meeritsale selles olukorras etteheiteid teha saab. Ta andis väga ohutu lühikese söödu Baranovile, kes polnud surve all ning ruumi oli maa ja ilm. Kui kedagi üldse lisaks Vihmannile väravas süüdistada, siis Baranovit, kelle sööt oli antud surve all olevale Vihmannile. Meeritsal küll selles olukorras mingisugust süüd ei näe.

                            Kommentaar


                              #44
                              Eks Reim ilmselt viitaski sellele, et mingisugust söödumängu poleks tohtinud antud olukorras kavva võtta. Silmad kinni ja pikk pall ette, nagu harjumuseks on saanud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Eks Reim ilmselt viitaski sellele, et mingisugust söödumängu poleks tohtinud antud olukorras kavva võtta. Silmad kinni ja pikk pall ette, nagu harjumuseks on saanud.
                                Oeh, no miks peab jälle kõike nii mustvalgelt võtma ja lauseid kontekstist välja rebima? Ma olen selles suhtes ericbanaga 100% nõus, et konkreetselt värava olukorras Meeritsat küll süüdistada ei saa, aga see, mida Reim räägib on tegelt ju õige, ehk olukorras, kus 3-4 lätlast on tulnud kaitsjatele survet tegema, ei ole mõistlik surve all olevatele kaitsjatele sööta, kui eespool on ruumi rohkem ja Meeritsal on seda kvaliteeti küll, et ka pikk pall kenasti omadeni toimetada ja seeläbi nt kontra algatada. Töö käib tellija materjalist ja ju siis meie kaitsjate tehniline arsenal ei ole nii kõva, et suudaks surve alt lühikese sööduga välja tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X