320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kose-ristilt ja mõigust saab head burksi

    Kommentaar


      Roosa kaste küll puudub, kuid kesklinnas paiknevatest Meriton kioskitest on samuti väga toredad burgerid.

      Kommentaar


        need Koškini viinivorsti vms putkad, mõtled?

        Aga käisin täna Hiiu grillis, päris reaalne burks seal kaa!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          need Koškini viinivorsti vms putkad, mõtled?

          Aga käisin täna Hiiu grillis, päris reaalne burks seal kaa!
          Jess,

          aga Hiiu grilli oma minu arvamuse kohaselt jälle üks jubedamaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
            Tln-Rkv vahel, Viitna kandis on ka burksiputka, kust saab samuti eluhead burksi.
            Mingi ulmehea just polnud, aga tühja kõhtu paitas täna küll. Ja kaste oli roosa ja seda oli palju!

            Kommentaar


              kuulge targad siin kõik, äkki saate veel ühe asjaga aidata- kust nimelt oleks võimalik Eestis neid pabertaskuid burgeritele leida? no need mis ikka kastme enam-vähem kinni hoiavad. tavaline salvrätik ei vea välja
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                kuulge targad siin kõik, äkki saate veel ühe asjaga aidata- kust nimelt oleks võimalik Eestis neid pabertaskuid burgeritele leida? no need mis ikka kastme enam-vähem kinni hoiavad. tavaline salvrätik ei vea välja
                Salvrätikutega ei oska aidata, aga mina olen kasutanud tavalisi kohvifiltreid. Ajavad ka väga hästi asja ära.

                Kommentaar


                  Pärnu Bussijaama burks munaga...

                  Aaaah
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    kuulge targad siin kõik, äkki saate veel ühe asjaga aidata- kust nimelt oleks võimalik Eestis neid pabertaskuid burgeritele leida? no need mis ikka kastme enam-vähem kinni hoiavad. tavaline salvrätik ei vea välja
                    Kui ma home-made burksi teen, siis olen ise küll tavalist salvrätti kasutanud. Või siis majapidamispaberit. Majapidamispaber on vähe parem. Voldid ilusti nelja osana kokku ja pistad burgeri ilusasti taskusse..

                    Kommentaar


                      aga kas keegi teab kust need burgerikioskid a la soogiplats jne oma taskud saavad? kusagil peab ju ikka muudama.

                      sorri, et neid tappe pole tahtedel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        aga kas keegi teab kust need burgerikioskid a la soogiplats jne oma taskud saavad? kusagil peab ju ikka muudama.

                        sorri, et neid tappe pole tahtedel
                        kunagi sai yhe toitlustuskoha jaoks neid tellitud Kodupaberist, ei ole kursis kas enam on seal
                        b-day

                        Kommentaar


                          Pakun, et kui ilusti küsid, siis võid need taskud sealt samast söögiplatsilt saada väikese summa eest. Pole vast mõtet kusagilt laost kasti neid kotikesi jahtima minna.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Ostsin just 4 burgerisaia, juust, salat, 4 pihvi ja 2 piima. Maksma läks kena 60eek kõigest ja esimene burks mida söön hetkel on küll ime hea..

                            Kommentaar


                              ma soovitaks kusjuures tavalise ketshupi asemel kasutada barbeque-kastet. Annab sellise mõnusa suitsuse maitse. umbes nagu BurgerKingi burger
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                                ma soovitaks kusjuures kõigil, kes enne mind siia teemasse kirjutanud, perse pinna.

                                iseenesest annab selle teema kokku võtta tuntud lauluridadega - sitapead, kes räägivad kuidas mõõdus terje aru päev.

                                ma ei tea ühtegi inimest, kes teaks inimest, kes teaks inimest, ..., kes oskaks teha ühe lause, milles sisuks on purks.
                                Kõik kes enne mind siia foorumisse on üldse kirjutanud, on halvad inimesed !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X