320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    vaatasin mõnipäev tagasi filmi nimega \"Der Untergang\"
    mis räägib siis Hitleri viimastest päevadest, kuii ta seal punkris oli:P
    Väga hea film kusjuures...näitab ka saksa rahva kannatusi 2.Maailmasõja ajal...
    Soovitan seda filmi vaadata!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Täna TV-3-s maiuspala totaalse trashi austajatele \"Suur madin väikeses Hiinas\"

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas pastor


        vaatasin mõnipäev tagasi filmi nimega \"Der Untergang\"
        mis räägib siis Hitleri viimastest päevadest, kuii ta seal punkris oli:P
        Väga hea film kusjuures...näitab ka saksa rahva kannatusi 2.Maailmasõja ajal...
        Soovitan seda filmi vaadata!
        Kuigi sõjakoledused olid hästi edasi antud, ootasin sellelt filmilt tunduvalt rohkem. Verd oli liiga vähe...
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas sicmic
          Kuigi sõjakoledused olid hästi edasi antud, ootasin sellelt filmilt tunduvalt rohkem. Verd oli liiga vähe...
          lennart,
          Algselt postitas lennu
          fizth, rahu! see oli nali... sicmic ei teeks kärbselegi liiga
          võta osa uuest kampaaniast: TUNNE SÕPRA!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas mjkk


            Algselt postitas sicmic
            Kuigi sõjakoledused olid hästi edasi antud, ootasin sellelt filmilt tunduvalt rohkem. Verd oli liiga vähe...
            lennart,
            Algselt postitas lennu
            fizth, rahu! see oli nali... sicmic ei teeks kärbselegi liiga
            võta osa uuest kampaaniast: TUNNE SÕPRA!
            Väga nummi tähelepanek. Kärbestele olen ma ka tegelt liiga teinud paar korda.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Mis te saate siis, kui võtate ühe osa Robert Rodriguezt, teise Frank Millerit, kolmanda osa Tarantinot (as special guest director) ja lisate sinna peotäie coolide näitlejate koorekihist (Bruce Willis, Mickey Rourke, Benicio del Toro, Jessica Alba jne jne - õõvastava rolli teeb isegi Elijah Wood)? Jep, legendaarse koomuski Sin City linaversiooni; ekraniseeritud novellikogu, milles jutustatakse meile patuses linnas toimuvad kolm lugu.

              Enne filmi vaatamist sikutasin hea sõbra interneti abil peotäie Frank Milleri koomikseid, et nö. maitse suhu saada. Olles põgusalt algmaterjaliga tutvunud, võin öelda, et see film on nii hingelt kui pakendilt TÄPSELT see, mis ta olema pealt. Kogu lindile võetud materjal on töödeldud, ei - stiliseeritud selliselt, nagu oleks paberversioon elama hakanud. Üle kolme värvi korraga kaadris ei näe - mustvalgele, pidevalt vihmasele ööle annavad tooni üksikud koloreeritud detailid - olgu nendeks siis huuled, vilkurid või ühe rõvedaima tegelase, Yellow Bastardi veri. (See viimane ollus, veri, on muide üldiselt läbi filmi VALGE, võttes ainult aeg-ajalt, nagu rõhuasetusena, mingi tooni.)

              Lood, mis meile räägitakse, on haaravad; iseloomuliku detailina saadavad kogu filmi tegelaste monoloogid, mis \'jutumullidest\' välja lastuna vaatajale toimuvat aitavad selgitada. Ja need lood on mõistagi läbi ja läbi vägivaldsed. Ometi pole kuhugi kadunud koomiksilik humoorikas joon, muigamapanevaid lükkeid leidub mitmeid, Jackie Boy rääkivast peast Marvi maalähedaste kommentaarideni.

              Osatäitjad on täiesti tippklass. Juba ammu olen ma oodanud Willise ja Rourke\'i ühist projekti - well, this is it! Kahju ainult, et neile ühiseid stseene ei kirjutatud, kummalgi on oma lugu ehk ekraanil on siiski korraga vaid üks neist. Ei tahaks nagu öelda, et ülejäänud osalised neile \'sekundeerivad\', sest suur roll on veel nii mõnelgi teisel ses karakterirohkes linateoses, aga tõele au andes Willist-Rourke\'i teisi pisut varju jätavad küll. Välja arvatud muidugi Jessica Albat, kes on \'eksootilise tantsijana\' nii damn sexy kui üldse olla saab.

              Kui üldse miski asja juures häiris, siis see igi-Tarantinolik püüd erinevaid episoode mõne stseeniga kokku siduda. See mõjub pärast tema enda filme ja lugematuid hilisemaid püüde teda kopeerida mõnevõrra klisheelikult. But hey - kes olen mina, et viriseda, kui geeniused teevad tööd? Novot, just.

              9/10
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas mcnamara
                Keegi ei juhtunud eile seda telefilmi \"Hitler\" vaatama? Seda näidati koguni kahelt mulle kättesaadavalt kanalilt üheaegselt. Jätsin küll väsimusest pooleli, aga lootust on Soome pealt ta siiski veel lõpuni vaadata. Pagan teab, miks videosse võtmata jäi...
                Aga öelda tahtsin kahte asja: esiteks on Robert Carlyle ikka üks pagana fenomenaalne näitleja ja teiseks on ütlemata naljakas, kui kari tuttavaid Briti näitlejaid puhtas inglise keeles sakslasi mängib. Või noh Hitleri puhul siis austerlast.
                Minul jäi Adolfi eluga tutvumine TV3e vahendusel küll nägemata, aga parandasin oma vea täna ja ei kahetse sugugi. Vist tänu ajalooõpetajale olen ma nüüd muutunud taoliste teoste puhul väga skeptiliseks, tähendab, ei julge kõike uskuda ja mõtlen pidevalt, kas ikka oli nii ja kas ikka oli naa, sest pole seda teemat nii lähedalt käsitlenud. Kuuldavasti on see aga küllaltki tõene ja kui nii, siis kiitus ja kõrgeviis tegijale. Väga hea seltskond näitlejaid - juba kiidetud Carlyle, kelle pildi paneks hea meelega ühte teise teemasse, Modine ja Stormare, mõlemad märkimisväärselt huvitavad näitlejad minu silmis. IMDB foorumit veidike lugedes olevat paljusid häirima hakanud see süüdimatu briti inglise keele kasutus... telefilm, ma ütleks.

                Igatahes ootan juba suure huviga, mil \'Der Untergang\' minuni jõuab... see film on nii kriitikute kui muidu ahvide poolt parajalt üles keritud, seega on ootused kõrgel.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  American History X - Igavesti ja Igavesti
                  R.I.P Steffi
                  7.05.05


                  Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Eile, õigemini täna öösel peale Eurovisiooni sai ära vaadatud selline film nagu The Grudge. Minu arvates see film sõnu ei vaja

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Tulin just kinost ... Star Wars - Revenge Of Sith

                      Ei pidanud pettuma, sain hea elamuse. Kinost väljudes tekkis soov vaadata Episode 4-ja.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas Noonik


                        Tulin just kinost ... Star Wars - Revenge Of Sith

                        Ei pidanud pettuma, sain hea elamuse. Kinost väljudes tekkis soov vaadata Episode 4-ja.
                        Käisin ka vaatamas! Film on päris hea. Tempo oli kiire, kohta isegi liiga kiire. Värvid olid ilusad. Episode IV-i ei taha näha.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Ei lähe kinno seda vaatama ja ei taha eelmisi ega järgmisi osasid kah näha.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas Martin


                            Ei lähe kinno seda vaatama ja ei taha eelmisi ega järgmisi osasid kah näha.
                            mina ei lähe näiteks Eriväelasest lapsehoidjat, Miss Eriagenti, Tonti, Taevast Kuningriiki jne ka vaatama

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas dannar


                              Algselt postitas Martin


                              Ei lähe kinno seda vaatama ja ei taha eelmisi ega järgmisi osasid kah näha.
                              mina ei lähe näiteks Eriväelasest lapsehoidjat, Miss Eriagenti, Tonti, Taevast Kuningriiki jne ka vaatama
                              Ma käisin Taevast Kuningriiki kinos vaatamas. Lahe film oli. Teisi pole aga ka mina vaatamas käinud, kuigi kunagi ehk tõmban arvutisse.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Martin


                                Ma käisin Taevast Kuningriiki kinos vaatamas. Lahe film oli. Teisi pole aga ka mina vaatamas käinud, kuigi kunagi ehk tõmban arvutisse.
                                Sa ei varastaks autot. Sa ei varastaks käekotti...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X