320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paar küsimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mida hekki te ajate? Praegune vorm on kõige ilusam! Mõelge peaga nüüd väheke.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Kuidas see tundub?
      Õudne .

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mida hekki te ajate? Praegune vorm on kõige ilusam! Mõelge peaga nüüd väheke.
        Võiks olla originaalsem kui et õmbleme lihtsalt EJL embleemi peale...

        Kommentaar


          #34
          Esiteks: Sinine särk on kuradi ilus ja selle muutmine oleks lausrumalus.

          Teiseks: Enamasti määrab särgi värvi koondistel jalgpalli liidu vapp. Itaalia azzuri ehk sinine vorm, hollandi oranje ja saksamaa roheline teine vorm. Riigi lippudel pole nendest värvidest haisugi.

          Kolmandaks: Nike (ja Adidas) on kõige igavamad särgitootjad. Näidake mulle mõni ilus ja innovaatiline Nike poolt toodetud jalgpallisärk.

          Kommentaar


            #35
            Ma ei tahakski sinist särki ära muuta, muidugi see on ilus aga kuidagi tühi.

            Saksamaal pole enam ammu roheline teine vorm, neil on punane, keskelt must triip. Hollandi oranž, valge, helesinine on pärit Hollandi vanemast lipust, tolle lipu all osaleti sõdades ja avastati maid. Itaalia sinine on pärit üldse Itaalia monarhidelt, kes valitsesid aastani 1946, Savoia pere kelle standard värv oli sinine. See tõttu kannavadki Itaalia sportlased tihti sinist, sellest tuleneb ka Itaalia jalgpalliliidu vapil olev sinine.

            Nike poolt pole jah ilusaid särke, adidaselt on minu arust ilusad Saksamaa ja Hispaania omad.

            Kommentaar


              #36
              1924. aastast pärit vorm.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas zip Vaata postitust
                1924. aastast pärit vorm.
                See on ilus.
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  1924. aastast pärit vorm.
                  Kust sa seda võtad, et tollal väike vapp rinnal oli? Sai sellel teemal isegi kunagi hr Peegli ja teiste Sporditähe vanema generatsiooni meestega suheldud, et millises vormis mängiti esimese vabariigi ajal ja ega sellest mingeid fotosid ole. Nende pakkumine oli, et rinnale oli õmmeldud sinimustvalge lipp.

                  EJL-l oli küll ka selline märk (repro Koigi raamatust), aga pole küll kuskilt leidnud kinnitust, et see nt tikandina mängusärgile oleks jõudnud. Värvilise variandi värvid leiutasin ise, õiged nad vaevalt on.



                  E. Ok, vaatasin seda wiki linki nüüd. Huvitav, kas siis Peegel ja co panid mööda.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #39
                    tagasihoidlik ettepanek - äkki muudaks teema nime ära milleksi a'la "Eesti koondise särk". Siis teemade listis see palju lihtsamini haaratav. Teema muidu on hea

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Nende pakkumine oli, et rinnale oli õmmeldud sinimustvalge lipp.

                      EJL-l oli küll ka selline märk (repro Koigi raamatust), aga pole küll kuskilt leidnud kinnitust, et see nt tikandina mängusärgile oleks jõudnud. Värvilise variandi värvid leiutasin ise, õiged nad vaevalt on.


                      E. Ok, vaatasin seda wiki linki nüüd. Huvitav, kas siis Peegel ja co panid mööda.
                      Koigi raamatu fotodelt mäletan minagi, et koondise särkidel oli rinnal sini-must-valge lipp. Äkki nende vapiga särkidega mängiti ainult 1924. aasta olümpial?

                      PS. Wikis on hea töö ära tehtud, kiitus. Kiirel vaatamisel leidsin siiski ka ühe vea: Arenal on kodufännid lõuna-, mitte põhjatribüünil.
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        See on kõige ilusam asi mida ma näinud olen, seoses Eesti jalgpalliga.
                        Suurepärane. See sobiks küll uuesti retrona kasutusele jalgpalliliidu logona.
                        Järgmisest aastast oleks super kui meistriliga.ee leht hakkab viimaks ometi tööle ja liit saab uue kodulehekülje, ning tagasihoidlikult ütleksin et see logo sobiks ilusti jalgpalliliidu uueks vapiks. Palju ilusam kui vana, vana selline liiga yksinkertainen.
                        Pisikestest asjadest kasvab kogu värk.
                        see kõlbaks mulle avatariks ka. Lisage palun !
                        edit. Ah, okei aitab nüüd muutustest, mida mina tahaksin korda saata. Särgid ja vapid ning värgid ja lapid. olen õnnelik selle üle mis meil on.

                        Kommentaar


                          #42
                          Noh ega see särk nagu nii ei muutu, tuleks adidas muutuks vaid see et õlal oleksid mingid triibud. Võiks olla mingi kolmas firma kes suudab jätta selle olemuselt samaks aga põnevamaks teha.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                            Koigi raamatu fotodelt mäletan minagi, et koondise särkidel oli rinnal sini-must-valge lipp. Äkki nende vapiga särkidega mängiti ainult 1924. aasta olümpial?

                            PS. Wikis on hea töö ära tehtud, kiitus. Kiirel vaatamisel leidsin siiski ka ühe vea: Arenal on kodufännid lõuna-, mitte põhjatribüünil.
                            Väga võimalik et oli vaid olümpial, see oli mingi pidulikum asi tol ajal. Võib küll nii olla jah.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Räme offtopik ja käib rikutuse piiridest seitsmepenikoormasaabastega üle, aga mina näen logol esimesena sellist asja nagu goatse. Linkima ei hakka.
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                                Räme offtopik ja käib rikutuse piiridest seitsmepenikoormasaabastega üle, aga mina näen logol esimesena sellist asja nagu goatse. Linkima ei hakka.
                                Sellepärast ongi meil praegu teine logo
                                Hämaratel aegadel olid aga rikutuse piirid teistsugused ja kõlbas ka seda logo kasutada.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X